Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 14:53

Tabea jo, samotné je nechávat nebudu, ale i na ten běžný provoz, kdy s nima budu v obýváku, potřebuju dát mimino někam bezpečně. My přístavnou máme v ložnici, ale napevno. Vezmu tu bugaboo, tam se dá pak snížit rošt. Jsem vycvičená od dcery, která stála před 6m, ta už pak jen tak v přístavné taky nechat nejde, takže tohle poslouží déle... Navíc se to lehce složí a hodí za gauč. Snad bude dobrá

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 15:47

Nemáte, prosím, nějaký tip na knížku pro třináctiletou ségru? Beletrii nebo encyklopedii, spíš dobrodružnou literaturu, ale ne moc:), pak má ráda folklor, historii. Akorát prosím neraďte tu šíleně dlouhou historickou sérii pro děti, už má asi 20 dílů a já fakt nevím který:)

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 16:33

Evaeva co třídílná nedokončená série Naslouchač? 

Offline brrr
Avatar
10054 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 16:45

Evaeva Zkus: Dobrodruh, stejné autorce teď vyšla nová knížka, ale tu jsme nečetli. Nebo toho Naslouchače, ale není dopsaný a náš 11tiletý se u toho ze začátku bál. A to už přečetl kde co.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 17:34

Malvin brrr díky. Ségra čte opravdu hodně, ale úplně dramatické věci nemusí. Dobrodruha jsem jí koupila už dřív a prý dobrý:) Napadlo mně, že už by mohla číst i něco "pro dospělé", ale nevím co. Na toho naslouchače se kouknu.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 17:36

Evaeva ten Dobrodruh se mi zda jako dobry tip. Pak me napadaji knizky od Šlika, to je takove á la Foglar, ale nevim, jestli uz na to nebude tvoje sestra velka, a taky je to vypravene z klucici perspektivy. Pak je dobra Prasina. A pro holky me napada Polča, to by mohlo byt takove soucasne, ale nebude to dobrodruzne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 17:40

Gatita klučičí perspektiva nevadí, Foglara četla, díky. Prašinu číst odmítla kvůli názvu . Nemusí to být vyloženě dobrodružné, ale žádné dívčí románky 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 17:40

Prosim, nevidely jste ted nekde prodavat takove ty tenoucke sustakove bundy na vylety, co jsou sbalit do maleho pytlicku? My meli myslim z Bambule a potrebovali bychom vetsi, ale uz jsem na ni nenarazila. Decathlon, Sportisimo? 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 18:47

Evaeva verne, ransome, may, sienkiewicz, to ma asi precteny?

a co povidky o.henry, fitzgerald? Nadace? Den trifidu?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 18:56

Evaeva a Harryho Pottera už prečítala?

Inak teda neporadím, ja som v jej veku frčala na Angelike a Gričskej čarodejnici.

Ešte mi teda napadlo, čítala som pár rokov dozadu seriu Atramentový svet, už si presne nepamätám, o čom to bolo, ale mohlo by to spĺňať zadanie

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:09

moora nevím, něco určitě jo, toho Verna, myslím, jo, mayovky se jí nelíbily.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:13

betsey to mi našlo akorát slovensky HP.ma.k.dispozici.to.ma.po.segre

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:17

Evaeva tak nič

Toho HP, to len tak zo srandy, bo ja to momentálne čítam deviaty krát a prvýkrát som to čítala v tridsiatke :)

Online SunEclipse
Avatar
3119 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:19

Evaeva ja jako malá měla ráda příběhy Vlaštovek a Amazonek od Ransoma, ale nevím, jestli to už pro dnešní generaci není moc oldschool

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:29

Evaeva

Labyrint u mrtvého ženicha

Jana Rečkova

Je to o Žďáru nad Sázavou, kdo jste tam byly, máte to skoro jako povinnou četbu

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:40

Evaeva ešte mi napadla séria Sedm království

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:43

Evaeva

A komiks Usagi od Stana Sakai, k tomu ji můžeš ukazovat fotky z Japonského vlákna. 

Offline žluťásek
Avatar
7650 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 19:45

Evaeva ty atramenty od Betsey, to bude česky Inkoustové srdce asi. Vybiji se mi baterka, nemůžu teď hledat :-)) 

Online Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 20:39

Evaeva Četla sérii o Sally Lockhartové od Phiĺipa Pullmana (toho, co napsal Zlatý kompas) ? Je to detektivka situovaná do viktoriánského Londýna, doby, s hlavní šestnáctiletou hlavní hrdinkou.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 20:54

Díky všem za tipy, prokoušu se tím