Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:43

Potrefenáhusa ale na fotkach uplni anjelici samozrejme

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:43

Potrefenáhusa 

Šárka dneska večer během pěti minut spadla třikrát z gauče. A dvakrát ještě předtím přes den.

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:45

Mrakoplas já bych mu to na tu ruku klidně napsala. Nebo nalakovala nehet na Pravém Palci třeba. Nebo nějaký náramek, dřevěný korálkový, silikonový, kdyby nechtěl být moc nápadný.

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:51

žluťásek no skusim nieco vymysliet. Naramok neviem ci prejde lebo uz som viackrat z jeho ust pocula, ze naramky nosia baby :D To su tie blahodarne vplyvy skolky. 

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:51

Malenge ještě další hřiště s WC a stolama jsou určitě Petřín u spodní stanice lanovky, Kaštánek v horní části Stromovky na konci Ovenecké ulice, hřiště Vozovna ve spodní části Stromovky za planetáriem. 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:56

Mrakoplasja jsem levak a delala jsem si na levou ruku tecku fixou. Ted uz staci si vzit dovruky imaginarni tuzku a zacit psat, abych tulevou poznala. A klidne rikam, ze mame zatocit doleva a zatacim doprava a vubec mi to neni divny. Mozna nejaka tetovacka na ruku, kterou pise. Obrazek si vybere sam.

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 00:00

Mrakoplas pche, jestlipak viděl náramky pro pořádný kluky

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 00:12

žluťásek taky minuly tyzden dostal a nechcel ho, letel do kosa, skoda. 

Ginger vdaka. Ukludnili ste ma, ze je to bezne a nemusim mat stres, ze mu to nedojde automaticky a pomocka mu to moze ulahcit. Super tipy, fakt vsetkym dakujem. 

Offline Myrtila
Avatar
2963 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 01:06

Mrakoplas Pomáhaly (a pomáhají) mi hodinky na levé ruce, strany si pletu dodneška. Sice teda ne kterou rukou píšu, ale už jsem tu někde psala, jak jsem po dlouhé době vzala do ruky ukulele, opačně, a začala jsem na něj hrát a nepřišlo mi to divný. Třeba bude syn obouruký

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 06:31

Mrakoplas jeslí moc šťourám, tak to odignoruj, ale jak by mu to mělo uškodit, když bude mít na adhd papír? Není lepší, když učitelka bude vědět, o co jde? Případně aby on docházel na nějakou behavioarální terapii, která mu dodá strategie? Když máš papír doma, jsi povinna dát ho škole?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2024 06:46

Ginger no přesně, říkám doleva a myslím doprava v autě někdy naviguju stylem ode mně ke mně 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:01

dzizisketa ❤️ Tyhle houpacky jsou jediný místo, kde je zvladam obsluhovat obe, Akorat park nemá plot, takže mimino nesmim z ty houpacky vyndat, teď je dost sebevrazedny a zároveň už dost schopny šplhat na různý blby místa a nasrany, ze ho tam nechci pustit
a chce furt rozepinat přezky na ksirech od kočáru, kam ale nedosáhne a nejde tam vyšplhat.... křiku moc 

Offline continuity
Avatar
33620 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:02

Malenge

Jeste jiný typ, jde třeba pronajmout školka ve Sbíhavé 

https://www.sbihava.cz/nabidka-pro-verejnost

Offline Len
Avatar
2204 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:05

Tabea Před tou synovou diagnostikou jsem slýchala to samé - bude mít nálepku a potáhne se to s ním. Mít diagnózu ale neznamená, že to musíš všude hlásit. U té vzdělávací podpory to ale otevírá vrátka tam, kde by to bez diagnózy nešlo. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:32

Potrefenáhusa Ony přestanou:-D. Naše se už spíš hádaj a perou, a to je zavíráme "na hanbu", protože i to generuje neskutečnej hluk, takže dvoje dveře zajistí psychické zdraví...tam se většinou spolu usmířej a negativismus přenesou vůči nám, což je mnohem snesitelnější. Kamarádka má ted dvojčata a říkala, že někdy si musí vzít ibuprofen jenom kvuli tomu řevu, že jí prostě po těch x hodinách začne strašně bolet hlava.

Offline Malenge
Avatar
4251 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:40

Všem dekuji za nápady a tipy, dost jste mi ulehcily práci!

Online notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:40
Reakce na continuity:

notnadíky, u nás to snad dopadne. 

Horší to bude zítra s mladší, teď fakt o nic nejde, ale potřebovala bych alespoň příčetný výsledek, aby ji to trochu nakoplo. Sama jsem zvědavá, jak dopadne. 

​Držím palce

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:49

Malenge pro vás je to asi na špatné straně Prahy, ale co Thomayerovy sady v Libni? Wc tam je, stoly taky. Prolézačky pro malé i velké a vodní prvky. Kousek kavárna ve Velkém mlýně... 

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:02

Malenge nebo Ladronka, kdysi tam i půjčovali grily... v tom třešňovym sadu dětský oslavy vidim často, tam je klid... dá se tam i pronajmout hřiště na plážovej volejbal... kiosek a záchody tam jsou...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:10
Reakce na Karja:

Kamarádka má ted dvojčata a říkala, že někdy si musí vzít ibuprofen jenom kvuli tomu řevu, že jí prostě po těch x hodinách začne strašně bolet hlava.

​nedivim se!!!