Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33822 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 15:42

letfenixa no každá škola s maturitou musí brát v potaz jednoutnou zkoušku (JPZ) organizovanou cermatem. Kromě toho může a nemusí mít svoji školní čast. JPZ organizují školy, ale testy posílá a vyhodnocuje centrálně cermat. 

Pro některé školy je výzva už jenom zajistit to organizačně, když mají třeba 500 přihlášených na 60 míst. Proto je to letos tak, že děti můžou psát přijímačky i na jiné škole nebo oba dva dny na stejné, aby se ta zátěž trochu rozložila.

Online letfenixa
Avatar
8052 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 15:56

continuity čiže tú JPZ píšu na tých SŠ, kam sa hlásia?

Offline continuity
Avatar
33822 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 16:17

letfenixa no viac menej, teraz sa môžu hlasit na tri školy a píšu ju dvakrát. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 16:26

Pinot Noir  my máme deravy třeba desatery leginy 

Ale já vim přesně z čeho, jak přískokem dravé šelmy jednou nohou vpřed jezdí autickem po zatezovym koberci, všechno má deravy prvne na levý 

Online DruI
Avatar
3299 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 16:43

Potrefenáhusa Musíš nechat dítě oblékat samotné. Oblékáním legín předkem dozadu se životnost prodlužuje ;o)

Jinak já na silnější leginy záplaty našívám, ty tenké stříhám na kraťasy.

Online Jitka77
Avatar
1150 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 16:53

Potrefenáhusa Možná by pomohlo nažehlit něco na nové, dokud je látka pevná? Nebo pořídit chrániče...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 17:02

DruI  ze školky tak chodí standardně 

Jitka77 to ona už si nic takovýho dobrovolně nevezme 

Online Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 17:17

Jitka77já ty nazehlovacky zkoušela, ale nikdy to nepřežilo další praní. Asi leda nazehlovacky a pak ještě přišít.

Jinak se přiznávám, že mě nikdy nenapadlo leginy nebo tepláky ustříhnout. Určitě kvůli tomu, že nemám šicí stroj a lemovat to ručně, nevím, jestli by mi to za tu práci stálo...

Online DruI
Avatar
3299 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 17:20

Tabea Já to nelemuju, já to stříhám cikcakovýma nůžkama, takže se to ani moc nepáře.

Offline Mrakoplas
Avatar
8847 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 17:51

DruI preto mladsi nema roztrhane gate, ten si ich da v skolke tiez vzdy naopak .

Starsiemu som vzdy kupovala leginy z lindexu so zosilnenymi kolenami, ale teraz uz maju len jednu farbu, skoda. A bohuzial posledny rok prederavi za jeden den aj tie. Ale roztrhnu sa v tych svoch a da sa to lahko zasit, na tmavych to ani nie je vidiet. Bohuzial skolou to neskonci, synovec nosi z druziny zodrane kolena este v dvanastich

Online Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:03

Syn nosil loni trička a mikiny rozervaný na břiše. Příště mu pohrozím místo zašívání crop topem.

Offline brrr
Avatar
10054 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:44

Tabea Já jsem stříhala tepláky, když proděravěli kluci koleno/kolena. Nic jsem neobšívala, teplákovina se nepáře a stejně je nosili hlavně na lítačku.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:08
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:09

brrr proč mně to nenapadlo?Legínové kraťasy jsou pro kluky blbý, ale z tepláků to zkusím.

Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:24
Reakce na continuity:

notnadržím vám palce každopádně 

​To já vám taky V Praze jste na tom nejhůř. A z dneška toho oproti pátku taky moc nevím. Jak to z ní spadlo, tak už to vůbec neřeší. Což je fajn.

Offline continuity
Avatar
33822 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:38

notnadíky, u nás to snad dopadne. 

Horší to bude zítra s mladší, teď fakt o nic nejde, ale potřebovala bych alespoň příčetný výsledek, aby ji to trochu nakoplo. Sama jsem zvědavá, jak dopadne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:09

Uf, já jsem z toho celodenního poslouchani toho strasnyho řvaní úplně vyřízená

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:14

Prosím o radu, plánovali jsme klukům oslavu narozenin s kamarády na hřišti u letiště Točná, teď to vypadá, že to bohužel neklapne, což je docela rána, měla to být jejich první "party", než starší zažil tyhle oslavy ve škole, tak ani jeden neměl ponětí, že by o něco přicházeli, takže to ani nechtěli. Teď o ničem jiném nemluví. Napadá vás nějaké místo, které by se dalo využít podobně? V Praze/blízkém okolí, venku, s vyžitím (herní prvky vlastně jakékoli), funkční wc, pokud možno stůl, kam by se dalo dát nějaké občerstvení. Nejsem moc nakloněná organizovaným činnostem, prostě jen nafouknout pár balonků, nechat cca 2 - 3 hoďky lítat tlupu dětí ve věku 3-8 let, koupit jim nějaké pochutiny, nakrájet dort a vyrazit k domovu

Offline Mrakoplas
Avatar
8847 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:15

Potrefenáhusa sucitim moc mna z toho raz odvezu do blazinca.

Rano som bola so starsim u fyzio (nie prvy krat). Ale dnes to bolo tak strasne, strasnee. Ona si snad musela mysliet, ze je nafetovany. S nim sa vobec neda pracovat. Az som sa tam normalne rozplakala. Vobec si nechcem predstavit co bude v skole. 

Online Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:27

Mrakoplas Se synem jsem parkrat byla kvůli bolestem hlavy u osteopata. Procedura spočívá v tom, že pacient klidně leží a terapeut se ho dotýká na hlavě. Taky jsem z toho byla div živá, syn vůbec nezvládal ležet. Nějak jsem tam tenkrát v zpifalství vymyslela, že budu tiše počítat a on se bude snažit ležet v klidu a překonávat předchozí výsledek. Docela to fungovalo. Terapeut mi tenkrát říkal, ať se nebojím, že věkem se všichni zklidní. Že mu tam chodilo dítě, co bylo jak tasmánskej čert. A taky se nakonec zklidnilo. Teď už jsme tam dlouho, aspoň 1,5r nebyli. Vsadím se, že by spolupracoval mnohem líp.