Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7649 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:36

Malenge na hřišti v oboře Hvězda jsou často oslavy. Je tam hřiště s prvky pro malé i větší děti, dva piknikove stoly, v domku správce je WC a pitná voda. Nevýhodou je, že v létě tam velký den peče slunce, výhodou je bývalá asi stodola, která je otevřená a v případě deště se tam dá ukrýt. 

Ve Hvězdě jsou ještě další dvě hřiště a v Letohrádku kavárna, kousek od tohohle hřiště je hospoda, odkud se dá donést studená limonáda, nanuky apod. (V zimě vyhořeli, ale do léta snad budou ok). 

Ale nevím teda jak vypadá to vaše původní hřiště, jestli tohle není úplně obyč proti tomu.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:44

Malenge neznam a resim to kazdy rok, abychom jako vzdy skoncili u nas doma (na zahrade). U nas znam akorat komunitni centrum Vlna, to je kavarna, zahrada, skluzavky, casto tam vidam detske oslavy. Ale to je pro vas myslim uplne mimo misu. Nebo grilovaci misto ve Stromovce nebo jinem parku/lese. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:46

žluťásek děkuji za tip, asi myslíš to hřiště nazvané u Libocké brány, že? To vypadá moc dobře!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:47

žluťásek to hřiště na točné je hezké, ale hlavně prostorné, je to vlastně na louce - doporučuju Nejsou tam žádné bombastické herní prvky, ale je to tam fakt příjemné.

Ta hvězda zní dobře, musíme se tam konečně vypravit.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:49

Gatita to chápu, my bychom sem hosty nenacpali, navíc většina kamarádů kluků je roztroušena po Praze, odsud od nás jich bude míň a nechci sem ani rodiče vláčet. Ale ty komunitní centra jsou dobrý tip, to pohledám, díky!

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:55

Tabea tak nas by ani nedovolil, aby sa ho dakto dotykal . Jako je to s nim tazke, psychologicka mu diagnostikovala adhd ale s odporucanim, aby sme mu to nedavali oficialne na papier, ze asistenta potrebovat nebude a mohlo by mu to skor uskodit. No, zacinam o jej rade pochybovat. Najma videla ho hodinu a pol plne spolupracujuceho. Keby ho videla dnes, tak mu tych asistentov odporuci aspon desat. Ale uz je na to neskoro, bude to musiet zvladnut sam a ja sa toho dost obavam. 

Offline žluťásek
Avatar
7649 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:58

Malenge ano, vstup u Libocké brány. 

Nebo to klouzačkový hřiště v Kinského sadech, tam to budete mít úplně soukromý. Akorát s proviantem se tam hůř vleče

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:04

žluťásek no se nesměj , hřiště nad vodopády, jak ho kluci nazývají, je můj horký favorit (čti: jediné, co jsem v rychlosti dokázala vymyslet), akorát teda, jestli mě nešálí paměť, tak tam není ani jeden stůl nikde, nějakej skládací tam na zádech určitě nepovleču do toho kopce a úplně nevím, co pak s těmi pochutinami no...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:08

Malenge no tak jestli jdeš i tímto směrem, tak u nás se pořádají oslavy v centrálním parku u hřiště Sova. Jsou tam veřejné záchody v bufetu, ale stůl teda žádný. Přímo k němu se autem zajet nedá, ale je to z parkoviště o dost blíž než na klouzačky (a po rovině).

Po Praze je několik míst s veřejným ohništěm. Jednou jsme byli někde v Malešicích, ale už si za boha nemůžu vzpomenout, jak to bylo se záchody.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:13

Mrakoplas 
Je to strasny! Jestli budou takhle řvát několik dalších let, tak fakt skončím v blázinci. Nebo ve vězení ...


Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:16

Evaeva sovu neznám!! Na ni někdy určitě musím kluky vzít, to se jim bude líbit. Díky za tip.

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:16

Prosim vas mate niekto ako dospely problemy s pravolavou orientaciou? Ak hej, aka pomocka vam pomaha urcit pravu a lavu stranu? Syn to absolutne nezvlada, ziadne navody co sme dostali zatial nepomahaju. Dokonca si ani nevie zapamatat, ktorou rukou pise. Ked nedrzi ceruzku, tak to proste nevie. Mame rozne treningy ale zatial nic. Uz neviem co s nim. Zaujimave vsak je, ze pred par rokmi s tym problem nemal. Az od urciteho casu to akoby zabudol a vobec sa mu tato cast mozgu nechce zapojit. 

Offline žluťásek
Avatar
7649 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:25

Mrakoplas prosimtě já se to úplně stydim přiznat, ale pokaždý si musím v duchu zmáčknout ruku, kterou píšu

Mnemotechnická pomůcka: z levé ruky odtažením palce od ostatních prstů uděláš L, z pravé ruky ten oblouček k P. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:30

Mrakoplas mám, musím si uvědomit, kterou píšu. Podle mamky jsem to skvěle ovládala ve dvou letech a pak po nějaké nemoci zapomněla.

Online Vari
Avatar
1637 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:32

Mrakoplas Ja si taky musim vzdycky rict, kterou rukou pisu. Nebo kdyz jsem nosila hodinky, tak jsem si rekla, ze hodinky mam na levy, pisu pravou.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:33

Malenge ještě mně teď napadl ten Butky park, mimo možnosti pronájmu stanu nebo grilu, jsem tam viděla i "neformální" setkání. Je tam všechno - prolézačky, stánek, WC, (stoly asi ne, ale jsou tam taková plata), ale když je hezky, bývá tam hlava na hlavě.

A až budete na sově, tak dej vědět

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:33

Vari hodinky na ruku nebo nějaká značka nejsou špatný tip

Offline Klara
Avatar
475 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:40

Mrakoplas já mám uprostřed pravý dlaně pihu, tak když nevím tak se podívám :) ale mnohem líp se v tom orientuju od doby co řídím, v autě nad tím absolutně nemusím přemýšlet, jindy občas jo :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:41

žluťásek Evaeva Vari dakujem za skusenosti . Mozno by som mu mohla ako pomocku dat nejaku snurku na ruku. To L mu zatial nepomoze kedze stale pise hlavne zrkadlovo :D Ale ako tip do buducna super. A ked sa ho opytam ktorou pise, dvihne opacnu ruku

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 23:41

Malenge 

V Malešickém parku je hezky, my tam teda jezdíme v létě na vodní prvky, ale jsou tam zábavné věci i kromě nich. WC tam je, ale v ne úplně top stavu. Stoly tam podle mě nejsou.

Co třeba Letenské sady?