Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 16:42

Mutziputzi Eliáš je momentálne dosť bežné meno. Inak mne sa veľmi páči, aj som ho navrhovala ale muž bol proti. Z rovnakého dôvodu mi neprešiel ani Cyprián a Tadeáš (že sa to dieťa hádam nebude volať ako debil :D ). Bojuj, možno to vyjde! :)

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 16:43

Mutziputzi Eliáš je ale dobry jmeno a pokud to jde k prijmeni, tak proc ne.

Jo a kdysi jsem taky frkla dite ve dvou letech do jesli, ani jsem neuvazovala, ze by to mohlo byt jinak. A nakonec to fakt neslo, dite by si mozna i zvyklo, i kdyz ten pohled na toho malyho tvora, jak se nehtama drzi za futra a slzicky mu tecou, ten me jeste dneska strasi ve snech. Hlavne ale porad nemocny a ja jsem to psychicky nezvladala asi vic nez to dite. Fakt se neda dopredu rict, ze neco bude tak a basta. Ten pocit, ze neco ublizuje tvymu diteti, to je dost hnusny a ja nebyla tak zocelena, abych to vydrzela.

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 16:45

Mutziputzi Elias je peknej:) a budouci otec chce nejaky rodinny?

Ja zazivam s Tondou vesely chvilky ohledne jmena porad. Vzdycky kdyz se nekdo opta a ja odpovim, tak se ozve bud "Aha..." nebo "To je nejaky rodinny jmeno?" tak rikam ze ne, ze se nam to jenom libilo:D 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 16:47

711990 Hele chtel, ale stesti v nestesti, uz se tak jmenuje pes

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 16:56

Mutziputzi mne se teda to tvoje psi libi moc, bylo taky ve zvazovani. A zas by to bylo prakticky, stacilo by volat jednou a pribehli by oba!

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:00

711990 nebo ani jeden

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:01

711990 Ja ted prosazuju Bruno Ferrari, psano Bruno F. Prijmeni, pusobi to noblesne a hoch, mozna dojdeme k Eliasovi kompromisne zpatky!

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:01
Reakce na Emi:

Mrakoplas Ne, s tou sukní to bylo: Nebudu ji v COS objednávat, protože mám velmi citlivou pleť a škrábala někoho jiného s citlivou pletí, takže je velké riziko, že bych ji musela vracet, a vracení do COSu je složité.

Ja to chapem viktorka_od splavu 

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:13

Ten článek o francouzské výchově/matkách/dětech jsem četla někdy minulý víkend a po přečtení ve mě zůstal pocit, co to proboha sesmolili za blábol, to mohl spáchat nějaký novinář? Dál jsem se tím jako zcela nepodstatným nezabývala, takže jsem ráda, že tu někdo objasnil, že to tam plodí matky na mateřské a ne profesionál, protože když pominu obsah, tak i forma je děsivá, a to zobecnění neskutečné.  A k tomu, jak má být ve Francii všechno dokonalé bych vzpomenula článek, kde zase cizinky žijící ve Francii popisovaly jejich šok nad místní výchovou, kdy měly pocit, že studený odchod je slabé slovo, vzpomínaly tam jednu kolegyni, která běžně (jak se sama "chlubila" v práci) nacházela ráno svého dvouletého syna zmrzlého schouleného v chodbě na prahu její ložnice, kde usnul vyčerpáním poté, co se na ni v noci marně dobýval, neb ona se zamkla a jeho nářky ignorovala, protože se přece potřebuje vyspat do práce a jak jinak ho to má naučit. Další popisovala svou sousedku, která po běžné pracovní době ještě chodila bůhvíkam a své maličké dítě od chůvy totálně vyčerpané vláčela každý den domů po 9 večer, kdy to dítě bylo tak vyřízené a nešťastné, že zvládlo jen plakat a dovolávat se té chůvy, což slyšel pravidelně celý barák a ona na něj byla hnusná apod. Těch historek byla spousta a taky z toho nevyvozuju, že všechny francouzské matky jsou můry a jak tam celá výchova stojí totálně za prd.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33688 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:22
Reakce na Mutziputzi:

711990 Ja ted prosazuju Bruno Ferrari, psano Bruno F. Prijmeni, pusobi to noblesne a hoch, mozna dojdeme k Eliasovi kompromisne zpatky!

​Hele tohle je dobra taktika, ta už se mi mnohokrát osvědčila!!!!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:32

Mutziputzi Eliáš je moc hezký. Mne se ti - ášové líbí skoro všichni. Jeremiáš, Zachariáš, Tobiáš. Jen Matyášů je už přespříliš.

Tatínka určitě přesvědčí a ostatní do toho nemají co mluvit

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:34

Mutziputzi aby ses nedivila, az pujdes Brunicka hlasit na matriku

Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:43

Dadoo Zacharias

Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:48

Malenge to jsou strasne veci, co popisujes.

Offline Karja
Avatar
35812 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:50

Mutziputzi Elias je super, ja znam.treba Patrika Eliase:-D Strasne vtipny!

Hele ja budu doma do veku 3,5 let druheho ditete (teda pokud bude zdravy a vse v pohode), pulrok si beru na zotavenou, to uz bude snad chodit do skolky. No, ale to jsou ty plany, ze jo:-D:-D

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:54

continuity a Jeroným, Benjamin, Kajetan a Theodor

Offline Karja
Avatar
35812 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:16

Dadoo Tak a hod neco pro holky, sambo je zatim pro Adinu a nic dalsiho moc nerika;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:22

Karja Ty holky jsou na prd, pamatuj hlavne, ze furt hrozi ze bude hloupa tlusta exotka, se stane i hezkejm a chytrejm proste, kluk to snese tu mirnou exoticnost, ale vypasena trojkarka Adina? Nepokousej osud! U holky, rada bych abych nemusela, ale dala bych jmeno Dita.

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:22

Karja No ale Adina by se mi nahodou libila

Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:24

Karja tak ber Adinu, jestli tobe nevadi. Nemyslim si, ze vyber z mnoha jmen zajisti nejak kvalitnejsi nebo lepsi jmeno. Akorat, ze by jste se nemeli doma o cem jinak bavit. Muze to vyplnit dlouhe zimni vecery

U nas jsem se s prvni dost vytrapila, protoze tam porad na sonu videli kluka a me zadne pricetne jmeno nenapadlo, ale jakmile se ukazalo, ze je to holka, bylo to vyreseno za den a s druhou jsme to uz zvladli cestou autem z amniocentezy.