Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:25

Mutziputzi :-D :-D Jako takhle ona hnusna vypasena trojkarka si s kazdym druhym jmenem (no mozna 90procenty jmen) nepomuze. Tak to proste je, to by musel byt nejaky velky neutral. A v porodnici nam rikali, ze holcicka bude urcite hezka po nas, ty nevis, jaky my jsme modelove!!! 

MP Marge Mne se to jako libi, ale nejak ne pro nas:-D.

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:26
Reakce na Potrefenáhusa:

Mutziputzi Vzpomen na svyho dementniho čokla, v životě jsem neslysela o buldockovi (ještě krom dementniho cokla barbucha ), co by se pral )a vzhledem k tomu, ze jsem s podobným coklem zila celkem dlouho, tak už se bojim tvrdit, ze bych nikdy nedovolila, aby můj cokl delal to a to. 

​To není dobrej příklad, protože já Poppy se prát nedovoluju

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:27

Karja co pro vas! vybiras snad pro to dite?

Offline MP Marge
Avatar
5816 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:27

Karja Chapu. Co Mariana? Tak by se jmenovala moje hypoteticka dcera... Kterou nikdy mit nebudu, neb muj gynekolog projevil pri posledni navsteve podezreni, ze jsem v prechodu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:29

Karja Adina je trapna, to je ten typ hogofogo pro ty co jim slama couha z bot, ver mi

Online Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:31

Dejte někdo tu mou vysněnou Darju. Já už to nebudu

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:35
Reakce na Dadoo:

Mutziputzi Eliáš je moc hezký. Mne se ti - ášové líbí skoro všichni. Jeremiáš, Zachariáš, Tobiáš. Jen Matyášů je už přespříliš.

Tatínka určitě přesvědčí a ostatní do toho nemají co mluvit

​Mně se zas ty jména líběj bez "š", Elias, Tobias... a strašně se mi líbí odjakživa Jeremy, ale to pro naše končiny neni úplně vono.

Mutziputzi 

Eliášů bude plná školka!

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:39

Mutziputzi :-D Ja mam znamou s Adinou a je to moc hezke jmeno a hodi se k ni a k nim jako rodine;-)

continuity No me proste ,,vadi,,, ze placne nejaky jmeno, co se mu zrovna ted libi. Pri prvni furt brecel po Gabriele, ze je to jeho vysneny uz od puberty, tak mu rikam no tak ji dame a najednou se mu uz nelibi???

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:43

barbucha Tak to nechci, pak uz zas nevim, Samuel je proflaklej, to uz davaj i nany z emimina podle me, Krystof jsem tak jeste...zatim pracovne Andrej a blizim se tomu ze je mi to vlastne sumak!

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:43

MP Marge To se nam nehodi...hele ono to treba s tim prechodem nebude taj zhavy;-)' vsak jsi byla ted porad nemocna a tak;-)

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:44

Mutziputzi Ja myslim,ze Samuel ma ted utlum, elias leti vic;-) Krystof je uz take za vrcholem;-)

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:44

Karja jenomze to je nejlepsi, ted se vam narodi jine dite, ne? Ja rikam, ze ty deti si sami reknou.

Ty, co jsem zvazovala holcici u prvni, u druhe vubec neprisly na pretras. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:45

Karja no moje vysnené meno pre chlapca je už 20 rokov Gabriel, ale bohužiaľ asi sa mi ten sen nesplní, pretože ak by sme mali druhé a bol by to chlapec, musí sa absolútne proti mojej vôli volať po otcovi. A to má meno bežné a tuctové. 

No a pre dievča ti neporadím, ja som vždy mala vysnené Olívia, manžel ma ukecal na Alicu, a teraz som za to celkom aj rada, pretože keď na ihrisku volajú na deti Olivka, veľmi ma to neberie :-) Inak sa mi ešte páči Lea, Klára, Ema a Valéria

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:46

a inak neviem ako v iných kútoch Slovenska, ale u nás na ihriskách dievčatá sa volajú každá inak, a u chlapcov takmer každý je Šimon

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:47

Karja Na me z toho cisi prilisna touha po jedinecnosti, je potreba myslet na vyzneni v dospělosti, Adina je divny jmeno...smarja ale beze vseho ho dejte, uz tusim ze na me naka zas vlitne, ze kdyz se nelibi me, neznamena to ze je zakazany

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:47

Mutziputzi ja jsem moc chtela Ditu, jenze sousedi pres chodbu meli kluka se stejnym jmenem jako my a holce dali Dita, tak to uz jsem nemohla a nechtela.

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:49

A co jenom Dina? Meli jsme kolegyni toho jmena a dost se mi to libilo. A taky se mi libi Johana.

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:49

Mutziputzi :-D No takhle mne to prijde nastejno jak Dita:-D. Ale jako furt se mi to nezda, ale on cas plyne a plyne a nejak to uplyne a nejak se jmenovat musi;-)

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:50

Kokoska To je prilis netradicni, prijde mi to spis jak pro zvireciho mazlicka;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:51

Co se cizokrajný výchovy týče, tak jak je to ve Francii nevim... ale už jsem mnohokrát psala jak jsou švédský děti disciplinovaný, tolik vzteklejch záchvatů jako tady každej den jsem tam nikdy nezažila. A samozřejmě naučit se plavat, lyžovat a podobně (všichni tam sportujou jako diví) se svěřuje zásadně odborníkům, od toho tam maj lidi...

Jinak rodiče tahaj děti všude s sebou (po práci a školce) páč si je chtěj užít, a že jich mají obecně víc než Češi... dětičky si sice dělaj v podstatě to co chtěj, ale na jedinej příkaz (milým tónem) okamžitě ztuhnou a nechaj nekalý činnosti a nesmlouvaj! ... ale to okřikování se tam nezneužívá a haranti tím častým pobytem s rodičema a ve společnosti získavaj civilizační návyky, bych řekla. Možná je to tím, že to fakt odkoukaj od těch rodičů - neperou se vo hračky, nepředbíhaj ve frontě na klouzačku... tady se vždycky tvrdilo jak disciplinovaný jsou Němci, ale podle mě na Švédy nemaj ani v nejmenším. A když tam takhle funguje celá společnost, i ty malý děti to prostě nějak mimoděk vsáknou a není třeba jim to nějak násilně vtloukat do hlavy. Kdepak scény... ty ale neviděj ani u rodičů, u žádnýho dospělýho - tam je nějaký rozčilování strašný faux pas...