Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:02

Kokoska Tak vocaď pocaď samozřejmě, zbytečný osahávání a strkání bonbonů je samozřejmě za čárou.

Pinot Noir no...radši nekomentuju, nevim proč by mi někdo měl chytat za flígr, nicméně udělal-li by to z dobré vůle, neřekla bych ani popel a než dotyčného považovat za drzouna, radši si vrazim facku, zbytek radši fakt nekomentuju a na stejné úrovni to považuju za projev rozbouřených hormonů

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:08
Reakce na moora:

​Pak je ale zbytečný se mrzet na lidi, že jsou neochotny, taky se mi nechce lovit u země kolečka, carat po zemi kabelku a snažit se neuprasit vlastní oblečení (mineno obecně na ty, kdo se mrzí, nikoli konkrétně tebe) 

​Chápu chápu. Jak říkám, já se neochotou ještě nesetkala a to se celkem vlastně divim, protože mám dost bitchface. 

Jen jednou mi někdo řekl, že bych měla do busu nastupovat v rozložení já madlo a do schodů jako první. Ale já to prostě dělám intuitivně naopak, navíc mi přijde, že je to plus mínus jedno prostě. Vždycky si říkám, že to zkusim jinak, ale pak má člověk ty tři čtyři vteřiny na nástup i s oslovením pomocníka a pak parkováním kočáru vevnitř a na nějaký rozmejšlení holt není čas. 

Offline Kokoska
Avatar
28338 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:10

Mutziputzi Z mého pohledu bylo každý osahávání cizíma lidma zbytečný, ještě když se k děťátku pěkně nakloní a prskají mu do obličeje jakej je to klásnej bloucet! Já sama jsem celkem bezkontaktní (myslím tím, když je někdo cizí u mě moc blízko nebo na mě sahá, ne moje mazlení s dětma), takže jsem dost špatně podobné aktivity spolucestujících vůči dětem snášela. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:15

Kokoska Já tomu rozumim, ale rozlišuju holt lidi s dobrýma a zlýma úmyslama, kontaktnější a bezkontaktní a s odlišnou úrovní sociální inteligence, samozřejmě nikomu neupíram to, že je někdo sere s prominutím, ale to ještě z těch lidí na druhý straně nedělá drzouny a narušitele tělesný integrity probůh, to je opět s prominutím, přepíčenost level metoo.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:20

MP Meri tak ale madlo do schodů jako první mi přijde logické. Opačně, když ti někdo zvedne zadek kočárku a ještě ho táhne nahoru a kočar se nakloní, se nedivím, že se bojíš ať ti nevypadne z kočárku. 

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:24

A nedávno jsem nabídla ruku vystupujícímu dítěti, maminka měla kočárek a dítě v pohodě a maminka poděkovala. Takže cajk. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24509 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:26

Mutziputzi Hele, ty to dost překrucuješ. Opět. Nikdy jsem to nikomu nevytkla, na nikoho se škaredě kvůli tomu nepodívala a přepíčeně nekomentovala. Jen je mi to vnitřně nepříjemné, jako dítě jsem to nesnášela a svého syna znám líp než kdokoliv jiný, takže si umím představit, jak se cítí. Chtít po sotva tříletém děcku, aby nad tím v duchu mávlo rukou a řeklo si, no jo, lidi jsou různí, kontaktní, myslí to dobře a ty další plky, je fakt úsměvné. Je mi jasné, že podle tebe si to mám říct já, což samozřejmě můžu a umím, ale mně jde hlavně o něj, jeho hlava tohoto ještě schopná není.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:27

Pinot Noir ale jemu se nic nestane proboha snad???

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:27
Reakce na Catherinne:

MP Meri tak ale madlo do schodů jako první mi přijde logické. Opačně, když ti někdo zvedne zadek kočárku a ještě ho táhne nahoru a kočar se nakloní, se nedivím, že se bojíš ať ti nevypadne z kočárku. 

​Nojo, jak řikám, vždycky to chci vyzkoušet, ale pak je to takový celý nějaký rychlý ... tak třeba dneska

Offline Karlicka
Avatar
185 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:28

Jeste teda"blba a pitoma,  debata k posrani" atp. 

mi teda prijde hodne pres caru.  Nastupem do instituci se slovni zasoba dost rozsiri.  Ale jedna vec je slova znat a druha je rikat cizimu/dospelymu cloveku.  

Offline Pinot Noir
Avatar
24509 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:29

Mutziputzi Když o tom deset minut plačtivě mluví, tak mu to zřejmě vadí dost. A řešit to musí kdo? Já, úplně zbytečně. 

Catherinne Nabídla, ne ho chytla a táhla ;)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33737 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:30

Karlicka hehe a ten s tou debatou k posrání je z učitelský rodiny, oba rodiče

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:31

Pinot Noir Ber to jako průpravu na všechna budoucí "příkoří", předpokládám, že nehodlá trávit život v laboratorním prostředí a izolaci...jako sorry, "chyba" (uvozovky prosím vnímej) je na vaší straně

Offline Karlicka
Avatar
185 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:32

Potrefenáhusa a jak reagovali? 

Offline rasaNori
Avatar
7738 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:33

Karlicka no z decka to proste vyleti, kor v tomhle veku, urcite nebude uvazovat nad dusledky.

A presne tahle debata je pro me ten moment, kdy jsem fakt vdecna ze nalozim haranta do auta a kam potrebuju si dojedu. Zbytek mam v dochodne vzdalenosti, kocar nebo satek to jisti.. 

Offline rasaNori
Avatar
7738 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:35

Pinot Noir mam blondaty okaty dite a tady to osmatlavani cizima mi vadi dost.  A je teda hodne nekontaktni i vuci clenum rodiny, babicky to porad resi ale co mam ji to prikazat? Nebo ji podrzet proti jeji vuli? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33737 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:36

Karlicka no zrovna u tohodle nebyli. jinak samozřejmě vysvětlujou, že se tohle neříká a tak - zrovna v tomhle případě si myslim, že z toho ještě neměl úplně rozum, byl malej, myslim mu tenkrát bylo tři a něco - teda používal ty slova správně ve správným kontextu (což pro mě jako celkem nezaujatýho pozorovatele bylo dost vtipný), ale jak je nemladší ze čtyř dětí, tak když začínal mluvit, tak jeden z těch starších smradů ho naučil všechny sprostý slova, co znal - to byl taky celkem masakr, ještě měl dost zvučnej hlas a tak zřetelně vyslovoval

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:39

rasaNori jojo, přikázat a přidržet!

Offline rasaNori
Avatar
7738 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:41

Mutziputzi zrovna tobe bych to dite prala, vlastni zkusenost k nezaplacení. 

Offline Karlicka
Avatar
185 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:42

Potrefenáhusa tak starsi sourozenci se na cloveku podepisou,  to joAle myslim,  ze i dost maly dite,  rekla bych tak 4+ umi odhadnout,  kdy nějakou tu sprostarnu muze pouzit.  Dost ale zalezi,  jak moc jsou na to rodice citlivi a jak se v rodine mluvi.