Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:41

viktorka_od splavu k ruce asi brzo dojde, kocirovat se snazim ale manzel pro to nema vubec pochopeni a porad ji poucuje a tim to zhorsuje az na nej vyjedu taky, coz je to nejhorsi. Ona asi fakt nevi co se sebou a vybuchne kvuli prkotine. Podle me si ke hrozne nejista.

Muz tvrdi, ze musime k psychologovi ale z toho chyti "depku" - ve smyslu, ze se musi lecit a jejimu sebevedomi to hrozne ublizi.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:43

Candance nejhorsi strety-kdyz "tatinkova holcicka" vyroste. sorry ale k psychologovi by mel zajit on. ja to znam a dopadlo to blbe...

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:46

viktorka_od splavu ja si to taky trochu myslim a az to priste vytahne, tak objednam nejdriv nas dva. Treba mu to trochu otevre oci. Nebo mne a nebo se zjisti, ze ma opravdu problem.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:47

viktorka_od splavu jak blbe?

Online Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:53

Candance a neřešila jste tu nedávno že je dcera hrozná perfekcionistka a manžel to svým přístupem jen zhoršuje? Nepodařilo se na tom něco změnit?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:54

Candance nastesti nijak tragicky, ale vztah otce a dcery uplne v haji, v osmnacti odchod z domu a myslim uz se nikdy nepotkaji

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 21:05

Saironano, pracujeme na tom, teda ja delam prostrednika, navadim otce k pochvalam. Ale obcas jsem i ja unavena a obcas to prijde necekane. On navic pusobi a i JE jako vzorny otec a obzvlaste moji rodice se v nem vidi. Ja ale vidim sebe ve stejne situaci a oni ve mne nevedome dost sebevedomi utlumili 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 21:21

Candance delat toho prostrednika je fakt strasne unavny a nadavkem si deformujete vas vztah:-( 

Offline MarcelaN
Avatar
příspěvků moje polička 26. prosince 2019 21:24
Reakce na Candance:

. On navic pusobi a i JE jako vzorny otec a obzvlaste moji rodice se v nem vidi. 

​ted je vzorny otec?? Vzdyt jste pred vanoci zatrhla jeho otci pripravu salatu...abyste manzelovi vymyslela jeho ukol pri priprave vecere a dcery nevidely, ze sleduje pohadky zatimco vy varite. Ja se v tom asi ztracim nebo si vas s nekym pletu...a nedavno jste chtela zrovnopravnit jeho podil v domacnosti, protoze mate malo casu na svou karieru a konicky

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 22:45

Candance zjistila jsem, že trochu funguje napsat sms. Klidně z kuchyně do pokoje. Děvenky mají zatím společný telefon,vždycky se aspoň jedna přijde zeptat, proč jim jako píšu a co tím sleduju. A pak už se s nima docela dá mluvit, protože tímto zahájí rozhovor ona/ony 

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 22:53

letfenixa já bych ta témata nechala nějak na synovi, určitě má nějaké zájmy a nové se zas vyvrbí přirozeně.

Ale jestli chceš vyloženě rozšiřovat obzory a okruhy hraček, tak třeba lidské tělo? Různá ta vrstvená puzzle s kostmi, organy, svaly apod. Lékařský kufřík s použitelným vybavením. 

Nebo vděčné téma je vesmír (i když k tomu nemám moc co sama poradit, moje dítě zatím absolutně nezajímá) 

Případně možná nějaký zeměpis? Syna třeba moc baví prohlížet si mapy. Koukáme na plány měst a sledujeme třeba trasy MHD. Nebo turistické mapy a ukazujeme si barevně značené trasy, co znamenají některé značky, že řeky a rybníky jsou modre a les zelený. Ale to nějak přirozeně vyplynulo po dovolené, nenapadlo by mě hustit do dvouletého dítěte zeměpis. Asi je to pro něj úplně abstraktní, pochybuju, že by si to dovedl propojit. 

Online letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 22:57

žluťásekvidíš, ľudské telo, to je dobrý nápad

A dostal knihu Hladaj a najdi - Slovensko, tu plánujem vláčiť na dovolenky.

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 22:57

Já musím rict, že jsem dostala k Vánocům od příbuzné knížku Klub nerozbitnych deti... A chvílemi jsem nevěděla, jestli ji rituálně spálit nebo s ní umlátit to dítě, které zrovna, navzdory všem dobrým radám v ní obsaženým, zlobí. 

Až ji potkáte vyhněte se tomu obloukem, protože slabší povahy můžou upadnout do depreze.

Mladší dítě teda letos nedostalo všechno z dopisu Ježíškovi ( muzou mít tři věci každá a to třetí si napsala takovou kravinu, že prostě ne).  Ale nakonec dobrý. 

A poprvé jsme dostali dárky od dětí

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 22:59

letfenixa ten lékařský kufřík je výborná hračka s tím si docela vyhrály.

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 23:05

Candance naše mladší taky umí pěkně zaprudit. Letos ty dny pred Vanocemi vůbec nezvládala, místy byla opravdu protivná. Vysvětlujeme, projevujeme pochopení, tulime, domlouvání, rveme... Vše vyjde tak nějak nastejno. Ještě nejvíc pomáhá jí fyzicky utavit.

Bití mi přijde nerozumné. 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 23:43

continuity nebyl přání  kadící jednorožec?

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 23:45

SunEclipse duhový, to i kadilo?

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 23:57
Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 27. prosince 2019 00:11

SunEclipse ne, my měli Jineho

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 27. prosince 2019 00:22

continuity tak to jste měli tu lepší variantu. A ve tvém odkazu jsem objevila i něco pro Lama_z_Lana