Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:05

Mutziputzi prosimtě klid. Je to jasný. 

Ja to vůbec nespojuji s pomocí, nasi vousáči byli dokonce rodinní, to byl příměr,  že dítě se prostě může cizích bát a začne ječet. Ba co víc může se bát i vlastních...prostě chvilkově blbý období.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:06

dzizisketa jojo, jenom pomyšlení na tebe mi nebezpečně zvedá tlak, tep a vlasy 

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:07

Mutziputzi ale tak objem ve vlasech je fajn!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:07

Catherinne no ale vždyť jo, ať ječí, jenom se nesmí vůkol pak tvrdit, že je vina na straně fousáčů

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:09
Reakce na Catherinne:

Mutziputzi ale tak objem ve vlasech je fajn!

​to je pravda, Godiva mi vůbec nesedí v tomto ohledu, hlásím návrat k SachaJuan

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:11

Mutziputzi 

Ale to já nikde nenapsala!

Tak zrovna já jsem, díky profesi,  geniální v případech jak si získat dítě a šermovat mu okolo uší s nůžkami.

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:13
Reakce na Mutziputzi:

​to je pravda, Godiva mi vůbec nesedí v tomto ohledu, hlásím návrat k SachaJuan

​tak v těhle případech se nepřipojuju nikdy. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:15

Catherinne ty ne, ale padalo tady jak jsou lidi hrozný když kontaktně pomohou dítěti do tramvaje či nahlédnou do kočáru

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:19
Reakce na Mutziputzi:

Catherinne počkám si a buď jo nebo ne, pochopí, že ho vousatý muž neohrožuje a nechce mu ublížit a myslí to dobře

​No a můžeš čekat třeba ty dva roky. Předtím jsi psala, že nad matkou takového dítěte kroutíš hlavou. Tak bacha, až budeš ta, která čeká, aby si někdo třeba neukroutil hlavu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:21

Pinot Noir neboj, v módu bezdětný naivky tě ujišťuju, že takovýdle dítě já mít určitě nebudu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:23

Mutziputzi mno, pokud bez jakyhokoliv upozorneni budes manipulovat s druhym clovekem nebo zviretem, nesetka se to obvykle s kladnou odezvou a mysli si co chces, ma fakt pravo protestovat a cini to zpusobem, ktery je mu vlastni, napr pes kousne, decko jeci, dospely rekne  - vlastne sama nevim me teda clovek ktery aniz by cokoliv rekl tak me treba odstrci z cesty apod hodne nastve, dtto pri ruznych ukonech typu uprava vlasu, kdy stare kadernice mely ve zvyku capnout zakaznici hlavu a natocit si ji dle vlastni potreby.. to uz se mi dloouho nestalo, proc asi uz to nedelaji? asize to je hovadsky chovani a lidem to vadi

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:23

Ja bych to brala spis tak, ze Mutziputzi nabizi pohled na vec s odstupem, ktery maminkam nekdy chybi...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:27

viktorka_od splavu ano, a znova, může to dítěti vadit, může to matce vadit, dítě může řvát, matka může dobrovolíka poslat do prdele, ale ten člověk chtěl pomoct, není to drzej deviantní asociál co nechápe nejmodernější výstupy z výzkumů behaviorálních psychologů kteří varují před rozpadem tělesné integrity kojenců kterým strčí cizí člověk hlavu do kočáru.....soudnost proboha!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:29
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu ano, a znova, může to dítěti vadit, může to matce vadit, 

​Ano, a to je přesně to, co jsem napsala. Že mi to vadí. Ostatní sis doplnila sama.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:29

nolita souhlasim ze nektere maminky nemaji zrovna objektivni nahled (viz osoba s kocarkem a kornoutem zmrzliny:-)), ale ja to vnimam jako vec slusneho chovani obecne, fakt ani s dobrym umyslem neni proste slusne beze slova capnout nekoho a premistit ho, jako by to byla vec. neudelas to dospelemu, psovi, kocce.. decku ano, ze je maly? ono sice (vetsinou;-) nekousne, ale i tak se to proste nedela.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:30

Mutziputzi viz vyse. imho je to nevychovanost.

strkani hlavy do kocaru je jina kapitola:P

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:30

viktorka_od splavu hele ale o to v mem prispevku vubec nejde :)

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:32

Mutziputzi

AAle k nevyžádané pomoci cizím dospělým lidem se zaujímá opacne stanovisko, v jednání s malým, ne dospělým člověkem by pak ti větší měli být o to opatrnější. Furt je to člověk. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:32

Pinot Noir ano, psala jsi, že ti to vadí a připadá drzé, derzé mi to teda fakt nepřijde, drzé by bylo ho odstrčit aby nepřekážel

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:33

dzizisketa ano, ale rozlišujme přeci dobrý (pomoc) a zlý úmysl (odstrčení)