Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:54

ale kontaktní děti, to je taky dobrý peklo :-))

jsem teď jela v tramvaji s takovou holčičkou, tak 3 roky, nastoupili s tatínkem a holčička se vrhla na sedačku k paní, co měla na klíně malýho psa. "Dobrý den, paní, to je krásnej pejsek, můžu si ho pohladit?" Paní, že ne, že to nemá rád. Holčička vydržela tak minutu a už se na psa sápala, paní nakonec nezbylo nic jinýho, než mu držet tlamku, páč jinak by se po holce ohnal. Holčička byla teda roztomilá a moc pěkně mluvila, ale celou cestu valila paní klíny do hlavy a do toho hladila toho psa. Tatínek byl částečně salámista a částečně vysvětlovací typ, takže na to v klidu hleděl a občas prohodil, ať už dá psovi pokoj: "vidíš, že se mu to nelíbí, že mu paní musí držet tlamičku"

Offline Mohučanka
Avatar
6408 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:59

Mutziputzi tak ono by stačilo napřed se zeptat, což jsem jednou udělala já, když jsem viděla nastupovat paní s kočárkem a malým klukem.

Nechcete nějak pomoct?

Ne, on to umí sám.

A je to.

Já jsem teda na to šahání na děti citlivá, protože mně se to dělo jako malý taky (blonďatá kudrnatá holčička) a dodnes je mi z toho šoufl.

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:59

moora Jo, to je peklo:-D, to se neda delat vubec nic, na ne, je tisic dalsich reci, fakt salamovat je asi nejlepsi reseni nejdale se drzici od blazince;-))'

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:00
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:02

Karja tak to je snad uplne nejhorsi situace.....rodic salamista a dite obtezuje cizi lidi...??

tak si to doufam nemyslela?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:06

Mohučanka hlavne v dnešnej dobe väčšina ľudí na amtku s kočiarom radšej ani nepozrie, aby nemuseli pomôcť, takto som ešte ako tehotná pomáhala viacerým mamičkám nastupovať/vystupovať s kočiarom, netehotní a fyzicky zdatní mládenci a dievčatá pozerali upreto do mobilov a z okien, len aby sa nemuseli pohnúť...

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:07

Zarinya Hele, ja uz se na vsechno divam z pohledu rodice:-D At ji ta pani posle treba dop.dele, hlavne at ja nemusim nic delat:-D. Ja jsem to myslela tak, ze s timhle typem ditete stejne rodic nic neudela, bude protestovat a mluvit dal a dal a dal....:-D

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:08

moora paneboze tohle bych teda bejt tou pani resila vic akcne, asi nechtela holce zpusobit trauma ale ja bych se ozvala

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:09

Ja byla vzdycky rada, kdyz se nekdo "ujal" dcery pro nastupovani do mhd. Nemela nastupovani/vystupovani rada a ja s golfkama necekala na nizkopodlazni spoje. Taky se obcas nekoho zeptam, zda nechce pomoc a kdyz jsem videla matku, ktera mela honicku s kocarkem, zatimco dite nabiralo, protoze se balo, ze nestihne vystoupit, tak jsem ho proste capla a z te tramvaje vyndala. Opravdu me nikdy nenapadlo, ze by to mohlo nekomu vadit. 

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:09

rasaNori Nebo bys nechala ozvat se pejska:-D (vtip samozrejme:-D)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:10

Karja mne na takovy situaci rozhodne vadi kdyz rodic nezakroci(i kdyz neuspesne),ale proste je mu to jedno...to fakt ne.

i kdyz na me skoci pes a panovi to bude jedno....strasny.

Kdyz vidim snahu,ze mrzi(pac se muze stat cokoliv)beru to jinak,ale salamisty teda fak nesnasim.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:12

Děti evidentně obtěžující cizí lidi za nezájmu rodičů, to je hardcore, to teda tam je viník zcela jasnej!

BTW teda často si řikam, proč s těma kočárama do těch tramvají a autobusů lezou, někdy je nutnost dostat se z místa A do místa B jasná a pochopitelná, ale někdy se nalodí dvě nány, venku hezky, z řeči je jasný, že nepospíchaj nikam a jedou leda zevlovat do OC, ale prostě se tam narvou, že neni k hnutí, když jsou k tomu ještě vypasený, je asi jasný co se mi honí hlavou!

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:14

Karja minimálně ho může čapnout a přesunout se s ním do jiný části tramvaje? nebo si alespoň vyměnit sedadlo, paní seděla u okna, vedle ní holčička, tatínek vedle na druhý dvojsedačce přes uličku.

Jako bejt já na místě tý paní, tak to nejdřív řeším s tatínkem, kdyby to nezabralo, následoval by fyzickej kontakt s holčičkou (prostě bych ji za ty ruce chytla)

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:17

moora a uz by si bola za zlu. Zistujem ze nie som dostatocne tolerantna a navyse neochotna. Urcite nejdem dvihat cudzi kocik za kolesa to som urobila raz a uspinila som sa . Vlastne tym ze chodim autom nemam moznost zistit ci by som cudzue decko capla a “pomohla” mu do busu. Raz som jedno dieta zdvihla zo zeme ked som videla ako  padlo a matka mu za to nadavala . 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:18
Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:18

moora Karja k nam se na dovolene pridala jedna velmi kontaktni holcicka, nakonec s nami i vecerela (tohle neresim, ja nakrmim kazdeho, kdo si prisedne). Kamaradi, kdyz prijeli z vyletu driv, tak mi psali zpravu, ze nam ji hlidaji, ze nemusime spechat, ze veceri ji dali. Pak mi doslo, ze rodice jsou radi, ze od ni maji klid a prislo mi to hrozne smutny. 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:20

Mutziputzi zejo, kdyby sly pesky, nasadily spravne tempo, vysadily sacharidy, tak by byly krasne stihle a bylo by misto v tramvaji

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:27

Lamicka já mám vůbec teď nějaký zážitky z jízdy tramvají, do úplně narvaný 22 se chtěla dostat paní (turistka, mluvila polsky, o což to bylo takový vtipnější, přece jen, když nejseš někde domácí, je člověk takovej zdrženlivější) s dvojčecím kočárem a normálně to vzala s rozběhem a do těch lidí v tramvaji plnou silou najela

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:37

moora no ale někde ty moresy takový maj, protože lidi po dobrým prostě neuhybaj....jako já se jednou v jednom bejvalým sovětským ssr pokoušela marně dostat do autobusu, ale jako to bylo fakt zoufalý, fakt asi až do šestýho autobusu se nám povedlo nastoupit, do pátýho jen kamarádce, co byla půl roku na stáži v Rusku a měla trénink, fakt až když člověk přestal brát ohledy na malý děti a starý lidi, jinak na tý zastávce stojíme dodnes, jako strašný moc 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:37

moora nevim jak v praze, ale na morave se zdrzenlivi polaci nevyskytuji;-)