Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 06. května 2024 23:54

Evaeva Já myslím, že určitě zamyslej. Já to vidím u dcery, že některé věci se jí znovu vynoří až za nějakou dobu, když jí to v hlavě uzraje (a teda občas je problém uvědomit si, o čem vlastně mluví, když jsme to probíraly třeba před čtrnácti dny).

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 06. května 2024 23:55

DruI No jednak hodně rády manýrují a asi prostě já nevím, myslím, že je to tam takové přísnější. Jakože děti tam mají miliony hraček, hřiště na zahradě, další zábavu a hřiště v té lokalitě, zmrzlinu, ale jako asi jsou prostě na ně přísnější a musí se tam jinak poslouchat než doma

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 23:55

DruI starší mi to neřekne, není moc sdílný (na tohle, o tom, co říkal nějaký youtuber bude mluvit hodiny), ale třeba by se zeptal, jako se ptá na smrt třeba 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 06. května 2024 23:59

Evaeva S bratranci se tam vídají, ale spíš méně. Zábavy a věnování se jim tam je dost, ale ona si velkamalq dost pamatuješ tak si pamatuje všechny křivdy, co se jí tam kdy odehraly a neustale to vytahuje, ona je už prostě nějaká predpojata a zahořklá a ta menší to má od ní

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2024 07:04

Karja hm, to je blbý 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 07. května 2024 07:25

Karja já bych je tam asi na sílu neposilala, ale nemohli by prarodiče k vám? 
já jsem teď taky z toho zpruzena, my byli predevcirem a celou dobu poslouchali, jak málo jezdíme, dva mesice jsme tam nebyli (naposledy před třemi týdny, od ty doby jsme nemocný, zatímco babička dvakrát v zahranici)

no, mne teď kyne zajimave volne okynko, když je tam s nimi muž, takže se toho budu zase dal držet...

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 07. května 2024 07:28

Karja Tak to je blbý. Staré křivdy se přehlušují dost špatně. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2024 07:32

DruI zejména když je ten dotyčný jako křivdy nevnímá 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 07. května 2024 07:41

Potrefenáhusa Prarodiče u nás byli naposledy v srpnu, dřív taky jezdili tak jednou za pul roku, takže takto to moc řešit nejde. My je tam neposíláme samotné už skoro dva roky, vždycky jedeme taky. Na sílu bych je tam neposílala, když tam jede i muž, to je takové, v tom má pravdu on, to jako musej prostě, vždyt jsou to školkový děti a jet jednou za měsíc (někdy ani to ne) za babičkou na to se jich ptát fakt nejde. ALe já to nijak neřeším, vysvětlím, zbytečně se o tom s ní nebavím a prostě ty návštěvy nejsou nijak česté aby se to vygradovalo nebo nějak zvlášt v tom štouralo. Jen se mi to tou historkou Tabey připomnělo. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 07. května 2024 07:47

Karja já myslela, ze tam jezdej na celej víkend nebo tak. Ono je to takový komplikovanější, když je to třeba daleko a nejezdi se na dvě hodiny posedět ke kafi jako my 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2024 07:48

Karja a zkoušeli jste, že by jel párkrát sám? Já myslím, že právě proto, že to jsou školkové děti, vůbec nechápou, proč tam musí.

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 07. května 2024 07:52

Evaeva Tak ony děti vidí křivdy i ve věcech, které dospělého hned nenapadnou. Ale teda já přiznávám, že jsem u dcery celkem intenzivně pracovala na tom, abych jí ty křivdičky u babičky a dědy vymluvila hned jak vznikly (ona je stejná citlivka jako já, tak mi většinou dojde, co jí vadí) a teda babička a děda chodí i k nám, tak jsou na ně děti víc zvyklé, než kdybychom jezdili na návštěvu jen my k nim.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2024 07:52

DruI to je taky pravda

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 07. května 2024 08:11

Len

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 07. května 2024 08:14

Musím se pochlubit třetím místem v souboji robotů. Sice jen z pěti družstev, takže slušnej průměr , ale stejně! Byla jsme se dívat a bylo to napínavý až do konce, fakt se vůbec nedalo odhadnout, kdo vyhraje, protože síly byly dost vyrovnané. Jsou to sumo roboti, takže princip je ten, že dva jsou v kruhu a snaží se vzájemně vytlačit. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 07. května 2024 08:16

Evaeva Já si myslim, že ty děti už musí chápat, že jsou to jejich prarodiče, mají je rádi, navíc se tamjezdí často za nějakou příležitostí. Sám tam muž nejezdí a to stejně by k ničemu nebylo, ony jsou zvyklé, že není třeba odpoledne nebo večer doma, jestli je u babičky nebo v práci nebo na rybách by asi nevnímaly, jedině, že by mu to jako záviděly, že tam jel, ale to asi nevim no:-D, to by naopak viděly, aha, tak ono to jde, že my nemusíme:-D

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 07. května 2024 08:17

Garfie je, sumo roboti, to je super.

Gratulujeme 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2024 08:28

Karja no jasně, možná by nechtěli jet nikdy. Já si myslím, že to nechápu, malé děti jsou hrozně egoistické, nechápou, že se mají překonat a někoho potěšit svou přítomností.

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 07. května 2024 08:31

Garfie to je skvělý! A co ten velkej chlapeček?! Už je z něj pořádnej chlap, hustý.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 07. května 2024 08:36

Evaeva no ja bych rekla ze v tomhle veku by neli spis dospeli potesit ty deti, aby se k nim rady vracely, nez obracene. kdyz se ten vztah vybuduje pekny, tak v dospelosti se ta vnoucata uz fakt rada "prekonaji", pac to uz s prarodici obvykle moc zabava neni a potrebuji spis tu pomoc a potesit ve stari. ale fakt bych to nedavala za ukol skolkovym prckum, coz neznamena ze bych je nechala doma @karja:-)) jako urcite jsou potreba i ty min prijemne zazitky