Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 16:35

Kokoska Tak jako zas nesmi vsechno, ale ja jsem hodne tolerantni clovek/rodic jako takovej, takze jako postupovat systematicky a urcovat hranice, tak na to jaksi sama nemam:-D:-D. Ale je fakt, ze kdyz si dcera kvikne, ze jako jdeme ven, tak jdeme, to s miminem nepujde, zvlast v zime a to bude asi snaset tezko;-)'

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 17:36

Lamicka 

Pardon, já to taky pochopila, že se ptala maminka zlobivé holčičky. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 17:39
Reakce na Karja:

ze kdyz si dcera kvikne, ze jako jdeme ven, tak jdeme, to s miminem nepujde, zvlast v zime a to bude asi snaset tezko;-)'

​tak ji pustíš na zahradu?

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 17:40
Reakce na rasaNori:

Karja 

U Nas uz nastala prvni treci plocha, a to druhe mimino jeste neni na svete. Jsem vcera seskladala druhou obyvakovou postylku a dite odmitalo pochopit ze ona haji delat do postylky nejde a snad pul hodiny se do ni pokousela vysplhat a byla dost vytrvalajestli to tak pujde se vsim tak nevim nevim:D

​To je asi normální, musel by být rozdíl mezi dětmi aspoň deset let, aby se tohle nedělo. My měli až do minulého pátku namontovaný kolotoč s projekcí hvězdiček na manželské posteli, Ríša si to chtěl opravdu každý večer pustit. Teprve koupě nové postele to vyřešila, na boxspring nejde kolotoč nijak namontovat a konečně ho má miminko. Ríša si lehá pod hrazdičku, lehá do postýlek, ocucává dudlíky...

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 18:17

viktorka_od splavu My mame bohuzel nebezpecnou zahradu, schody, harampadi, plus vysokej sestup na vyjezd z garaze, ktera je podzemni. Dnes ty bungalovy co se stavi jsou mnohem vic babyfriendly;-), zadnej schod, zadnej sklep, u segry ji vzdycky vypustim a neresim nic doma ani venku, plus tan na vetsinu zahrady vidi z kuchyne od vareni. To je jina. 'Plus dcera docela ze zahrady zdrha, takze staci nedovrena branka od postacky a je v trapu:-D 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 18:18

Pinot Noir :-D:-D Ja myslim, ze to patri do tech jeste lepsich her na mimino:-D. Synovec se zacal pochcavat, rvat a zvatlat....To nechces:-D

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 19:11

Karja nj ale takovou zahradu zas ocení(š) až bude větší, tam si vyhraje, když už by se na plácku před bungalovem dávno nudila:-)

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 19:33

Karja Hele, souhlasím s viktorka_od splavu taková ta typická moderní zahrada u bungalovu je pro děcka od pěti let hrozná nuda!! Teď jsme byli na chalupě, zahrada děsná, úplně jsme se hrozili-celý v kopci, zákoutí, několik úrovní....ovšem o dětech jsme prakticky nevěděli

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 19:45
Reakce na moora:

Karja hele, já mám první 2 děti 16 měsíců od sebe (a další dvě rok a trictvrte a dva a půl) a dobrý :-)) 

​A v kolika (dětech) že jsi zešedivěla?

Offline Lamicka
Avatar
13348 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:10

slniecko s tim prenesenim je to zajimave, to by mozna sedelo. Dekuji za nazor. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:16
Reakce na Sweet Potato:

​A v kolika (dětech) že jsi zešedivěla?

​:-))) mně to teda zní taky děsivě, ale já jsem spíš ten "slabý kus" podobně jako Karja, ono mít takový zápřah když má člověk energie na rozdávání jednoho zabaví a věřím že aspoň není čas se zabývat hovadinama:-) ale pokud je člověku věčně zle, zvrací, omdlívá, horečka střídá zimnici, žlučníkovej záchvat následuje migréna a podruhé obráceně.. tak je to pěkně nahovno, to vám povim.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:22

Lamicka nie je začo. Dúfam, že to dobre dopadne.

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:33

viktorka_od splavu No ja si prave neumim predstavit, pri dvou malych cekat treti(!!!). U jednoho je sance, ze ma clovek aspon dve hodiny klidu pres poledne, pravdepodobneji si ho nekdo pujci a tech narocnych dni, kdy je nemocne ci nevrle je proste o polovinu min:-D. Ale tohleto co pise moora je fakt pro silny kusy, taky jeden tady v okoli mam, ale ta ma aspon dost penez a taky chuvu!

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:36

Ted takovy vecny dotaz, mala ma jeste dudlika, ale hodne jsme jich poztraceli a mame jen ted ty male 0-6mesicu, ji to nevadi, ale nevadi to nejak zubum nebo tak? Nebo to 6+ je kvuli detem, aby to bylo pohodlnejsi ci to fakt ma nejake ,,funkcni,, opodstatneni?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:38

Karja mít dost peněz a chůvu tak rodim furt dál!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:40

viktorka_od splavu a ešte upratovačku a nemám problém

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:42

betsey kde jsou prachy na chůvu, najdou se i na uklízečku, ještě teda kuchařku by to chtělo, to je trochu potíž (mně jen tak něco nechutná, ale nebaví mě vařit:P

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:47

viktorka_od splavu No a tak zas v tom volnym case se aspon zabavis u sporaku. Ne ona rozhodne nema chuvu na fulltime, tak obcas par hodin, a jeste je pracovne trochu aktivni. Ale taky 4 deti v rozestupu 6 let, jdu blejt fakt:-D. Jo a hrozne ji to slusi a furt se smeje, takze asi trava???Tezko rict:-D

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:48

viktorka_od splavu ježiši áno kuchárka, to by som radšej snáď aj tú opatrovateľku obetovala (a mne by určite chutilo, hlavne že nemusím variť ja)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:50

Karja tak ve dvaceti mi stačily i obyčejný cigára, ale dneska by to chtělo silnější kalibr