Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:15

Lamicka

No zni to podivne, to je fakt. Ja bych to teda asi s rodicema probrala, a na vlastni deti bych davala v tehle spolecnosti extra majzla. Ale podobny vykvet je treba bary bratranec, tam se taky kazdou chvili neco semele (a je teda dost zakernej, jenze mu jsou 3,ze...) a taky nevim co s tim, jestli upozornovat nebo jen hlidat. Ted na tabore taky byl klucina, co tem malejm daval docela sodu, tak jsem holt stala jednou pobliz a kdyz do bary schvalne strcil v docela blbem miste, tak jsem si ho podala ja. 

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:22

Tak já ale v Lamiččině příspěvku nikde nevidím, že by se matka tý agresivní holčičky ptala Lamičky na názor?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:24

Lamicka Řekla bych jí to zcela otevřeně, že je to hrozný a měla by to odborně řešit, už jenom z toho důvodu, al si ji někdo "nepodal", jak padlo nade mnou (nic ve zlym, asi i chápu) Není na co čekat a teda nechápu že to matka nevidí a neřeší už dávno.

Offline Kokoska
Avatar
28306 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:26

Lamicka mě by ještě zajímalo, jestli to dělá jen mladším, nebo je takhle poťouchlá všeobecně. Ten brácha je mladší? Jestli třeba nemá pocit, že ji mladší dítě obírá o pozornost a lásku rodičů, pak to třeba přenáší na ostatní děti - mladšíma se jejich rodiče víc zaobírají, ona by chtěla být víc v centru pozornosti... nevím.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:28

Diky vsem za vyjadreni. My se ted dohromady s detmi zase delsi dobu neuvidime, to az zase na podzim, ale zkusim to probrat s moji nejlepsi kamaradkou (mamou te dvoulete, ktera mi prave volala, ze se jeji muz boji o jejich deti), jak se k tomu postavit. My jsme vsechny dobre kamaradky, ale prece jenom clovek nerad slysi kritiku, zvlast kdyz jde o jeho dite.

711990 to je taky drsny

Gatita barbucha muj kluk je taky pekny kvitko, ale kdyz udela nejaky prusvih, tak to je protoze mu to nedoslo nebo ma nejaky zachvat vzteku, neni to nejak planovane. Vzdycky si to vyrikame, vysvetlime, musi se omluvit a tak. To mi zase u deti prijde celkem normalni. 

Kokoska dynda Karja ta maminka te starsi holcicky to neresi, o te akci se schodama nevi a za stipanec byla nakonec potrestana. Vsechna tahle komunikace probehla mezi ostatnimi rodici. Ta zminka o trapeni by mohla zabrat, protoze to klidne muze byt pravda. Syn mel taky agresivniho spoluzaka, pak jsme se dozvedeli, ze maminka je uz 3 mesice s mladsim brachou v nemocnici, kluk se s tim neumel poprat...

O kamaradku bych nerada prisla, zname se 31 let, ale kolikrat mam pocit, ze se tyhle veci resi snadneji, kdyz je tam odstup.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:30

moora Já to teda pochopila, že se Lamičky ptala na názor matka té dvouleté, co se ji ta pětiletá pokoušela vylákat na schody.

@ Lamicka A já bych se zeptala asi takhle, kdyby to byla vaše dcera, chtěla byste to vědět? Takže já bych to dotyčným rodičům nějak šetrně řekla. Možná jedině, jestli je ve vaší skupině kamarádů někdo, kdo k nim má nějak blíž, tak tím pověřit jeho, když už jste si toho všimli kolektivně.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:30

moora Ne, neptala. Ja to brala tak, ze jsem ji napomenula a dal to neresila. Veci resim tady a ted, pak uz se k tomu nevracim, ale tady to tema otevreli dalsi lidi. A ja na to taky myslela, protoze ta situace u schodu byla opravdu divna. 

Offline Kokoska
Avatar
28306 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:33

Lamicka já jsem to celé zmotala, jak to čtu po kouskách mezi prací. Myslela jsem, že se chtěla radit maminka té zlobivé. No v každém případě by to chtělo nějak je upozornit, jednak aby třeba holka někomu jednou nezpůsobila nějaké vážnější zranění, ale i proto, že to může signalizovat nějaký hlubší problém - jak tu padlo, porada s odborníkem by byla ve prospěch dítěte.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:34

Kokoska ona je starsi, bracha je mladsi. 16 mesicu od sebe, takze prvni rok byl asi narocny, pozornost sla smerek k miminku, to jo. Dovoli si i na nasi osmiletou. Ta si ale uz umi zjednat poradek. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:36

Kokoska ono to je zamotane, jak tam jsou 2 holcicky a ruzne matky :) 

Offline Kokoska
Avatar
28306 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:37

Lamicka to jsem tipovala. Samozřejmě je za ubližování mladšímu potrestaná a tím víc ho bude nesnášet. Podle mě se to nemůže nechat jen tak.

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:40

Lamicka Ja bych ji hlavne rekla ,,vsimla jsem si,, nez vsimili jsme si vsichni. Presne jak se pise vyse, kritika vlastnich deti se tezko prijima, hur se ale prijima fakt, ze to vsichni resi spolecne mimo tebe. Takze jeste z toho budes za tu spravnacku, co ma strach o holku, aby ji to jednou nekdo starsi/silnejsi neoplatil a co nechce, aby se rodice necitili v parte spatne;-). Normlane bych se zeptala, zda to dela furt nebo muze mit ted nejaky obdobi, kdy to zkousi, co ji projde a nebude to tak zle.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:43

Lamicka tiež som to pekne domotala, prepáč

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:58

MutziputziTohle vsechno probehlo, kdyz nebyl nikdo z dospelych nablizku. Videla jsem to nahodou a nikomu to nerekla, jen ji napomenula. Pak to tema otevreli ostatni. Pokud jde o normalni detske zlobeni, tak to je jejich boj.

DruI chtela bych to vedet. Domluvim se s kamaradkou, jestli to s ni nechce probrat. Maji k sobe bliz. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 12:59

betsey je to zamotane a ja to taky psala v rychlosti :)

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 13:09

slniecko omlouvam se, nevsimla jsem si hned tvoji odpovedi. Ona se neptala maminka te holcicky, ale jina (maminka te male). Ma mladsiho brachu, jsou kousek od sebe (16 mesicu). Rikaji, ze si prvni rok vubec nepamatuji, ze to pro ne byl strasny zahul. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 13:11
Reakce na Lamicka:

mamou te dvoulete, ktera mi prave volala, ze se jeji muz boji o jejich deti

​Tak jestli si toho všimnul i chlap, je to na pováženou

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 13:16

barbucha dokonce dva

Offline letfenixa
Avatar
7972 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 13:19

Mohučanka Toto nam celkom fungovalo, kym moja mama neskoncila na cca mesiac v nemocnici :(

teraz o 2 tyzdne zacne skolka a aj ked je syn o kus starsi a aktualne moju nepritomnost zvlada u nasich/s druhou babkou dobre, skolka bude zas nieco ine

Offline letfenixa
Avatar
7972 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 13:24

Lamicka mne uplne mraz presiel po chrbte, ked som si to precitala