Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:45

Konecne som rozbalila tie keeny zo zalanda a tam v jednej krabici namiesto modrych hnusne sedo cervene .  A samozrejme akcia uz skoncila a teraz nemam sandale pre mladsieho. Boa to ani jedna zasielka zo zalanda nemoze dojst spravna? 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:51

Mrakoplas Jsem ted zalando poprve zkusila nastesti pro sebe. Dnes to ma po 10dnech dorazit, tak se docela tesim, co mi prijde . A tem keenum je krome barvy co? Syn ma taky nejake sedo cervene, podle me jsou keen osklivy vsechny, ale jsou jinak super. 

Offline letfenixa
Avatar
8057 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:55

Karja mám to (V hlave) zaradené ako gumaky,  nie zimné čižmy.  A ja som si dala ušiť merino vložky do demar gumakov a do fakt zimy to nie je.

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:57

Jos no mne sa tie modre a cierne pacia, tato farebna kombinacia mi pride uplne no nehezka ale kedze mi prave na mail odpovedali, ze si ich mozem nechat a vratia mi 50percent ceny, tak ich odlozim a za 13 euro nech su aj hnusne :) alebo na jar predam a kupim potom krajsie :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:58

Mrakoplas jaký potřebuješ? Omylem jsem objednala jedny 27/28 navíc. Ale ještě nepřišly a barvu už si nepamatuju

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 13:01

Evaeva 29 (teda aspon myslim, uvidime na jar :) nevadi zas s tou zlavou asi prezijem aj tu farbu :))

Offline Karja
Avatar
36007 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 13:08

Jos Mně se teda ty dívčí líbily, i k šatům to nebude úplně blby. Ale teda já jsem objednala to špatne číslo;-/

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 13:09
Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 13:57

Ja se z tech detskejch bot potento, asi jim budu tvrdit, ze snih je jedovatej a zima se travi v kocaru s fusakem.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 14:04
Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 14:12

Vari  jedovatej sníh!

Offline letfenixa
Avatar
8057 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 14:15

Vari nikdy si nepamätám, že čo nosil vlani v zime a bolo to fakt dobre

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 14:29

Vari nasim som na tunajsie rady minumu zimu kupila tiez tie mamuty ako nahradu za snehule a v pohode. Na tych par dni co sme na snehu sa osvedcili, davala som im este hrube merino ponozky a myslim, ze si syn stazoval na zimu len raz ale to sme boli uz x hodin vonku. Bez vlozky ich nosia ako gumaky este teraz. Ale su fakt hnusne, ako su matne tak na nich vidiet kazdy skrabanec a vyzera to hodne umelinovo. V dazdi ale neriesim :) Na normalne chodenie ale urcite nie su. 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 14:59

Mrakoplas Ja bych je chtela jen do snehu a jestli bude podobna zima jako vzdycky, klasicky snehule stejne nevyuziji, loni jsme byli bobovat jednou na horach.

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 15:12

Vari tak to uplne v pohode, ja som ich tak tiez pouzivala :)

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 15:38

Idem po radu. Mam mu k tomu kupit este motylika(ak ano aku farbu)? (Chcela som aj traky ale to mi neprejde). Nohavice su jedine co som zohnala na sliža a bez gombiku, nie su idealne ale nic lepsie nenajdem. A dokonca suhlasil s polokoselou jupii uspech preveliky . Navrch este musim kupit nejaky sveter. (Tricko prevesene cez ruku si nevsimajte, vyzera ako casnik ja viem ale su to spojene dve tricka a na vyskusanie som to este nechcela strihat).

Edit.vymazana fotka

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:01

Mrakoplas podle mě je to takhle naprosto dostačující. Sluší mu to, kalhoty jsou dobré. Motýlka bych asi sháněla jen, pokud by to byla nějaká hoch svatba.

Online continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:08

Mrakoplas tomu polotriku motýlik skôr uškodí. Nechala by som to ako je. Vyzerá to dobre. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:10

Mrakoplas souhlasim sEvaeva syn vypada pekne, dal bych to neřešila. My byli na svatbě v patek a velmi brzy tam tlupa děti jezdila po zadcich, honila létající vrtulky a bubliny z obřího bublifuku, lezla po kolenou v trávě. Jak to jejich hodobozove oblečení vypada si asi predstavite. Korunovano podvečerní rychlou bourkou a spoustou bahna.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:13

Před chvíli se me zubař zeptal, zda má malý (3,5!) ještě dudlík. Když jsem vyvalila oči, řekl, ze má otevřeny zkus. Tak jsem z toho celkem nemile překvapena. To dítě mělo dudlík v puse za život asi 3x v sestinedeli. Palec a spol.si necucal nikdy