Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. června 2019 09:12

žluťásek ja som ho tiež nechcela budiť, samozrejme som to aj vyskúšala a nezaspali mi poobede. Viac ráz po sebe. A teda 10 mesačne čo nespali od 11.30 až do večera je zážitok, ktorý nechcem opakovať :D takže som budila. Teraz ho doobedny nechávam späť cca 75 minút, poobednú spí koľko chce. Ale včera ho muž nechal ráno späť vyše 1,5 hodiny, posunul sa mu obednú spánok na 13:45 a večerný na 19:30, hore bol samozrejme o 4:52... A inak presne čo píšeš, keď mi začal konečne späť v postieľke, mne sa tak uľavilo, za tie dve, tri hodinky kľudu toho hodne stíham alebo si oddýchnem či pospim, úplná paráda.

letfenixa ja si pamätám, čo si písala o jasliach...ako pevné verim, že sa to nebude u nás opakovať, plánujem tam dať syna síce až o rok v septembri, ale veľmi dúfam, že to pôjde dobre (a prvý týždeň tam bude syna vodiť muž, ten to neberie tak citlivo).

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 25. června 2019 09:17

Gatita  chudák kocour, jak se to může stát? Je teda načase, aby už se karta obrátila a všichni jste byli fit..

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 25. června 2019 10:07

DrowRanger vcera som bola po rozhodnutie o prijati do skolky. Chodime okolo nej v podstate denne, cely tento sk.rok jeden pavilon nadstavovali a renovovali. A kedze v tych knihach Jar, Leto, ... sa stavia skolka, tak motivujeme, ze aha, aj tvoju skolku stavaju, aka je krasna, omalovana, atd. Tak som sa vcera dozvedela, ze bude chodit do ineho pavilonu a ze budu styri triedy malych a maju este 31 neprijatych.

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 25. června 2019 10:14

Syncek v pohode cika do nocnika, ale stale chce mat plienku. Ked sme vonku, vacsinou mu ju dam prec a poviem, ze dalsiu nemame. A on to krasne vydrzi. Ked je doma, sam si da dole nohavice a vycika sa, vyleje to, ale zas si pyta plienku. Vselijakymi slovnymi figlami sa mu ju snazim nedat. Stale mu hovorim, ze je velmi sikovny, krasne cika do nocnika a nepotrebuje ju. Ako ho mam odputat?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. června 2019 10:20

letfenixa dalsi chlap, ktery bude do kvetna nosit snehule a do listopadu sandaly 

vytrvej, casem ho to prejde

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 25. června 2019 10:29

Tabea vubec nevim, veterinari minule taky nevedeli, pry to muze mit vic pricin. Minule byl ten prolaps obrovsky, v podstate pulka vnitrnosti venku. Dnes "jen" kousek streva. Kdybychom nebyli doma, posel by. V patek mame jet pryc a jeste jsem nevymyslela, kdo bude na kocoura dohlizet, aby si nevykousal stehy. Mam hlavu v pejru, za chvili jdu aspon na skok do prace a nejak se nemuzu zkoncentrovat....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. června 2019 10:43

Gatita jako je to hrozny, kocoura a hlavne tebe je mi lito, ale casto si u takovych situaci vzpomenu na argument zduvodnujici nizsi mzdy zenam tim, ze chlap proste jde do prace a nic neresi... my to mame takhle. 

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 25. června 2019 11:21

viktorka_od splavu ja si to prave uvedomuju, jsem ted dost vytekana a tento mesic je tak pitomej, ze povazuju za uspech, ze do te prace vubec dorazim. Jako fakt se snazim, tech absenci suma sumarum nemam moc, ze 14 dnu na osetrovacce se mi podarilo asi 5x sehnat hlidani a jit, ale organizacne jsem z toho uz trochu vystavena, resit prusvihy ze dne na den. A to mam podporu nejen od muze, ale i sirsi rodiny.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 25. června 2019 11:28

viktorka_od splavu

argument zduvodnujici nizsi mzdy zenam tim, ze chlap proste jde do prace a nic neresi... my to mame takhle. 

​To jako fakt?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. června 2019 11:31

dynda myslis ze ne?

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 25. června 2019 11:44

dynda kdyz ono to tak casto je. Troufam si rict, ze svou praci odvadim ve slusne kvalite, netravim hodiny na obede a nevykecavam se na chodbe. Ale cast mozku proste jede takove to musimstihnoutskolkucestouasikoupimkvetakmusimbrnknoutdoktorcekvuliockovani. 

Mam to tak od te doby, co mam dite.Driv ne.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:07

letfenixa dalsi chlap, ktery bude do kvetna nosit snehule a do listopadu sandaly 

vytrvej, casem ho to prejde

​Som myslela že to len tí moji dvaja

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:17

slniecko  kdepak

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:19

Gatita ja kdyz to cetla tak jsem se nejdriv nastvala co to je za nlbost, ale pak jsem si musela uprimne priznat, ze to tak proste je. ano odvedu praci stejne dobre jako kterykoliv chlap. ale ne, nejsem 100% soustredena jen na praci, fakt ne.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:20

Gatita tak jasne, to takhle ma asi spousta pracujicich matek. Ale neni to objektivni duvod pro nizsi mzdy, byt tim asi spousta zamestnavatelu nizsi mzdy “ospravedlni”. 

Dal uz se tocime v kruhu: vypadky v zamestnani na sebe logicky vezme ten, kdo vydelava min. To je vetsinou zena. A protoze ma vypadky, tak je spravne, ze vydelava min...

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:21

viktorka_od splavu a kdo rika, ze muzi jsou..???

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:37

Pavlena vsak ja to za objektivni duvod taky nepovazuju, jen teda zrovna ted jsem uplny klišé

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:41

Pavlena u nas vydelame tak +- autobus stejne, chlap navic dela na smeny, takze lekare resi primarne on. Kdyz ma zrovna naplanovanou denni, je pro vsechny lepsi aby do te prace dorazil on, ja vyresim spoustu veci z domu. OCR jsem mela za tech pet let jednu + nejake dny homeoffice, on asi tak nejak podobne. Kdyby mi nekdo rekl, ze nebudu moct s detma naplno pracovat, a proto mi da mensi plat, tak budu zla.

A soustredeni radsi nekomentuji, kdyz se do neceho zaberu, tak stezi stihnu vyzvednout. A chlapi taky maji v praci i jine myslenky nez makat. Detma se pravda tolik nezabyvaji, k vyruseni jim uplne staci hokej.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:45

Gatita no to ani ja ne

Pavlena chlapi zas maji jiny mysky:-)

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:49
Reakce na Pavlena:

viktorka_od splavu a kdo rika, ze muzi jsou..???

​Přesně.