VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 20:53

Mutziputzi v padesáti nebudeš děvčátko pro nikoho, to tě můžu ujistit

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 21:17
Reakce na MP Meri:

Trochu se bojim zeptat, ale fakt mi to neda - coze to maj bejt ty poslany kalhotky???

​nějak jako že nějaký závod se nevyvedl, protože si prý musela pořád popotahovat kalhotky, což veřejně ventilovala, a jágr jí na to vzkázal, že příště má jet naostro. tak mu nalepila svoje kalhotky na čtvrtku a poslala poštou.

hahahaha, naprosto úžasná a vtipná zábava dvou mentálních velikánů, no :/

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 21:21

Mutziputzi no a za další sezonu nevydělá nic, její frajer taky ne, a s jejich životním stylem, co to je? když ani jeden už takový příjem mít prostě nebude (ani kdyby krmili bulvár každý den, tolik to nehodí) kolik, rok, dva to vydrží na pohodu bez práce, věnování se umění a psaní případné další přihlouplé knihy?  

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:10

Koukalova ted aktualne na Ct sport.

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:42
Reakce na Jiná Realita:

​nějak jako že nějaký závod se nevyvedl, protože si prý musela pořád popotahovat kalhotky, což veřejně ventilovala, a jágr jí na to vzkázal, že příště má jet naostro. tak mu nalepila svoje kalhotky na čtvrtku a poslala poštou.

hahahaha, naprosto úžasná a vtipná zábava dvou mentálních velikánů, no :/

​kdyby to dala dohromady s "mentalnim velikanem" Jagrem, tak mohla dopadnout mnohem lip, nez ted s tim vychytralym prisavkou (jezis, ja tady vedu proti tomu Koukalovi hroznou kampan, to je uz muj treti prispevek proti nemu, ale mne je fakt hrozne nesympatickej)

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 23:29
Reakce na RoSa:

Mutziputzi nemaj si brát starý chlapy - takhle to pak dopadá!

​Ty jezinko 

Ale musim říct, že na fotkách se mi zdála dobrá, eště jsem si říkala jak dědek utrh super babu... Ale pak jsem ji někde slyšela promluvit a bylo po iluzi. Ne, to nebyl intelekt, na co ho utáhla 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 00:12

viktorka_od splavu Darina vypadá blbě? Hmm, tak jo no 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 00:56
Reakce na Mutziputzi:

Olga Menzelová, 40 let....o měsíc starší než já

 tyjo, na té je zle asi všechno. co to má s vlasama? vypadá to, jako by snažila zamalovat si odrosty barevnou křídou nebo tak něco. makeup nelze komentovat.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 06:15

Tá Koukalová je divná. Čert ber že sa prezentuje ako trúbka ale nerozumiem tomu ako mohla vyhrať nejaké závody a športovať vrcholovo keď ju to nebavilo, tréner a tím bol naprd, zdravotné problémy, psychické problémy, nikto jej neprial, stále mala zlé myšlienky... Som myslela že športovci si musia rozumieť hlavne s trénerom, mali by byť v psychickej pohode, nemali by mať psychické problémy... No samé otázky. Mne najviac vadí to hádzanie špiny na ostatných. Ja svätá ja nič. Zaujímal by ma názor ľudí o ktorých sa v knihe nevyjadruje pozitívne. No trapas, ľudia na ňu mohli spomínať pre jej športové úspechy ale....

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 06:53

dneska bude Koukalove u Vyborne

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 06:54

Já jsem měla kdysi ve škole kamarádku, kterou tatínek nutil hrát závodně tenis. Neustále trénovala, pamatuju si jak na ní řvával na kurtech, doma taky chování nic moc, když jsem tam byla na návštěvě. Ta holka byla hotová, měla toho plné zuby, ten tenis už ji pak vůbec nebavil, ale hrála dál, nevěděla jak se mu vzepřít... Časem se jí to pak povedlo a praštila s tím, ale ambice rodičů občas bývají děsivé...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 06:59

moninika Zas na druhou stranu, podle mě by 90% dětí bez toho aby občas bylo nuceno dělat nějaký sport, nedělalo nic, myslím, že je to v nějaké rozumné míře potřeba a nemusí to bejt hned frustrace na straně rodiče.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 07:48

Sweet Potato Áno. Videla som to včera v TV. Pozri si ten rozhovor,stoji to za to. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 07:54

Mutziputzi rodiče by měli nutit děti tak maximálně do sokola nebo sportovních kroužků. Nutit dítě dělat cokoliv co nechce závodně je blbost a frustrace ze strany rodičů.

btw pamatuju si na jednoho skokana na lyžích co ho tatínek nutil. nesnášel zimu a sníh, bál se skákat, ale bál se vzdorovat, tak se dostal mimo jiné i na ZOH a pak se parádně vysekal. Až to ho vysvobodilo. Dnes dělá skladníka.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:06

Mutziputzi To co jsem viděla u ní se mi hodně nelíbilo a svému dítěti bych to neudělala. A osobně nevidím důvod, proč děti do sportu násilím nutit. Když to nebude chtít dělat, tak ať si prostě najde jinou zálibu... Dát mu šanci to vyzkoušet ano, ale neznechutit mu to tím, že u toho musí zůstat.

Já jsem osobně nikdy Koukalovou s manželem moc nesledovala, o něm kromě nemoci nevím nic, ji mám zarytou jaku tu, ze které dělali nejkrásnější biatlonistku a já viděla hezkou, ale příšerně zmalovanou holku. Hrozně se mi ale líbilo gesto, když jako svatební dar nic nechtěli a chtěli přispět na konto postiženého chlapečka a upozornili na něj. Začala jsem pak na základě toho sledovat blog jeho maminky a dost často mi u toho bylo do breku.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:29

ice Nevim proč sokol a sportovní kroužky, pokud vim, že má dítě talent, ale má období, kdy se mu prostě jenom z plezíru nechce, budu ho nutit, nikoli samozřejmě trdlo bez sportovního nadání. Jediný co tim chci říct je, že to nucení není vždy projev rodičovnských komplexů.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:43

Mutziputzi A proč ho budete nutit? Aby to dělalo profesionálně a pak se tím živilo nebo stálo na bedně a mělo medaile?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:47

moninika Ne, proto, aby dělalo něco co mu jde, proto aby až bude dospělé si umělo s přáteli/kolegy zahrát například ten tenis a nebylo outsider a proto, aby pokud ten talent opravdu má, ho neprošustrovalo díky lenosti a jednou třeba nepřemýšlelo, kde mohlo bejt, kdyby ho rodiče trochu postrkovali. Ne skutečně nejsem psychopat, co by měl v úmyslu udělat z průměrného chlapečka Federera tím, že ho bude honit s klackem

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 09:07

Mutziputzi Já nechápu proč ho nutit. Na to aby nebyl outsider co si se spolužákama nebo kolegama nepinkne nepotřebuje dělat něco profesionálně. Právě na to stačí ten sokol a kroužky. Aby mělo nějakou průpravu. A i kdyby nakrásně mělo talent, ještě to pořád neznamená, že se tím musí živit. Proč budu nutit dítě denně na kurty, když by bylo radši zvěrolékařem? Aby nepřemýšlelo co by bylo kdyby? To je právě ten pohled rodiče:Jednou mi poděkuješ, žes to někam dotáhnul/a.