VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:11

Luna Mě už to úplně bolí, co tady od vás slyším  k smrti nesnáším, když se hnusně zachází s dětma. A to ani žádný nemám.

Moji ségru takhle rodiče drželi u houslí - jakože na ostatní kroužky mohla chodit nebo nemusela, ale na housle hrát musela. Fakt na to má talent, kdyby víc chtěla, mohla se tím třeba i živit, to nechtěla, tak ji nenutili, ale aby hrála, měla nějakej režim a povinnost cvičit, to jo. Myslím, že je taky dost vděčná, i když si teda po práci s kolegama zahrát nejde  ale když třeba byla na škole v zahraničí, přidala se na chvíli k orchestru, tím potkala nějaký lidi, atd.

Já jsem mimo jiný chodila na výtvarku, šikovná na to nejsem, ale štětec udržím, barvy rozmíchám, imho všechno, co se člověk naučí, se může nějak hodit nebo prostě jen rozšiřovat obzory.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:12

Potrefenáhusa tak to já ale tak mám celej život

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:13

viktorka_od splavu šiš, já furt doufám, že to přejde!!!!

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:14

Renusatko Přijde mi, že nic dnes nejde dělat jen pro zábavu. Souhlas. U sportu to paltí 100% Kluby jsou narvaný a o někoho, kdo jen nechce hnít u telky nemají zájem. Ale já to chápu, pro ně jsou ty děti investice a chtějí aby se jim to vrátilo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:15

Aranel Když to je tenká hranice, mně přijde vůči dítěti hnusnější nechat ho dřepět doma u iPadu než nutit ho chodit na trénink, byť náročnej a třeba i s brekem...když sklouznu k extrémům teda.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:15
Reakce na 999:

V současné době je ale velký problém, (aspoň v Praze) dát dítě na sport rekreačně. Ty ho přivedeš do oddílu a oni mu dají rozvrh tréninků. A ty řekneš, že nebude chodit 4x týdně, ale jenom dvakrát, protože má ještě hudebku a oni ho nevezmou...Chtějí závodníka, ne někoho, kdo si chce pinkat s kamarády.

​No přesně. Kdysi mi nevzali mladýho pána na basket - změřili nás rodiče a vykopli nás i s mladým. Já jen chtěla, aby si prostě zahrál...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:16

barbucha Tak ale on by si asi s o půl metru vyššíma kamarádama stejně nezahrál ne?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:17

Potrefenáhusa jasněže to přejde, resp se to prostě zlepší, časem, je potřeba to akorát nevzdávat a jezdit co nejvíc, i když se člověku nechce. a neprotivit si to a snažit se to jakkoliv zpříjemnit, usnadnit. je to stejný jako kterákoliv jiná dovednost, někomu to jde relativně snadno a jinej musí trénovat a trénovat:-) blbý je pokud máš nenápomocnýho spolujezdce. já dávám přednost žádnýmu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:18
Reakce na Mutziputzi:

Aranel Když to je tenká hranice, mně přijde vůči dítěti hnusnější nechat ho dřepět doma u iPadu než nutit ho chodit na trénink, byť náročnej a třeba i s brekem...když sklouznu k extrémům teda.

​no vidíš, naši nechali a dneska si tím slušně vydělává...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:19
Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:22

Potrefenáhusa jaj, mám to podobně s rozdílem, že tedy neřídím... přitom asi stačilo zamlada po udělání řidičáku sehnat nějakou šunku a začít jezdit... a teď se mi zase nechce pořizovat nějaká šunka, když prostě potřebuju autem jet jen 2x do měsíce, takže škoda peněz a s touto frekvencí se to zase nenaučim.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:22
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Tak ale on by si asi s o půl metru vyššíma kamarádama stejně nezahrál ne?

​Tak o co teda jde? Aby si dítě zasportovalo, mělo nějakou aktivitu? Nebo má smysl jen vytvářet budoucí reprezentanty? To je trochu proti smyslu toho, co tady celou dobu píšeš, ne?

Navíc výška hráče není v basketu klíčová 

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:24
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Tak ale on by si asi s o půl metru vyššíma kamarádama stejně nezahrál ne?

​Malý trpaslíček  Hele ale my jsme průměrnýho, normálního vzrůstu a mladej pán rovněž! Proto mě to tak nakrklo...

 Mno, šel dělat judo a pak rugby (tam maj taky balón, že jo ). Ale žádný válení doma, s tím s tebou souhlasím. Ovšem on tam chodil rád, dyk se vyblbnul... a základ je, přihlásit na totéž haranta i s kamarádem, aspoň jedním! Nejen že se matky můžou střídat v doprovodu, případně strávit dobu tréninku naopak společně v nějaký osvěžovně  ale kámošům se spolu chodí líp, že jo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:26

Mutziputzi sourozenec. sportoval i závodně a pak se na to vybod a seděl u kompu. a sedí doteď;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:26

Tulipe Čistě jenom nadsázka, bez jakýchkoli souvislostí s ambicemi nebohého dítěte si nevrcholově zasportovat, přeci jen na koš doskočí leda s o něco větším úsilím, ano, může být v poli, ne nevysmívám se a ano stojím si za vším co jsem dnes psala, toto není v rozporu, gut?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:27

viktorka_od splavu No ale to neni nic proti tomu co píšu, asi se na sport nevybod v deseti a hned šup do profi IT

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:33

Mutziputzi v deseti se ti žádný děcko nevybodne, nejčastěj v těch 15 cca. pak můžeš doufat v další fázi frajeření před holkama/klukama, jinak smolík a už si poradí po svym

Online Garfie
Avatar
23920 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:36

Teda já s váma vlastně souhlasím tak trochu se všema, to je hrozná vlastnost . Hlavně všeho s mírou a naslouchat dítěti, tak bych to viděla. Je jasný, že pokud je dítě zjevný talent (na cokoli, nejen na sport) snažila bych se ho podržet, i když se zrovna trochu cuká. 

A zpátky k VIP zjevům, ta Menzelová na mě vždycky působila trochu jako stará-mladá, ale to ty ženy se staršími partnery asi mají často. K té poslední hrozné fotce bych byla shovívavá, přece jenom toho teď má asi až nad hlavu, pokud vím, chodí za ním do nemocnice každý den, k tomu práce, dcery a všechno ostatní....prostě na vzhled teď trochu dlabe.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:40

Paroubek s Paroubkovou se rozvádějí a on podává trestní oznámení jak na běžícím pásu...

To je jedna věc vedle druhé, tak já už jsem podal asi třicet trestních oznámení a v této souvislosti budu ještě asi tři podávat. Není to nic hezkého. Do jisté doby měla možnost se vrátit, právníci měli příkaz nedělat nic, Petra to pochopila jako mou slabost a podle toho se začala chovat a nyní sklízí plody svých činů. Je to hrozné, kam to došlo z takového krásného vztahu. Já žádnou nenávist necítím, ale z její strany je to evidentní a smutné,“

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:41

moninika Já myslim, že i jí bude dost