VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:30

Mutziputzi no..prostě servis

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:32
Reakce na Ounz:

baltik jo tak. Že když si vybere radši ženuzlidu, bude konečně ščasnej..

​Houby s voctem vy zloprckové

Ženazlidu nemusí bejt jen já nevim, prodavačka? Spíš jak píše baltik , radši ne modelka nebo misska, která bude honit svoje kšefty (páč omezení věkem, že jo) pročež se neuviděj jak je rok dlouhej (i když nevim jestli je Jaromír takovej vklad do domácnosti, že ho chceš mít 24/7 za zadkem, toť otázka). Na zázemí sere pes, na to si může zjednat hospodyni. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:32

Ounz servis, zázemí a pak může bejt hokejce jedno, že je to rajda od tyče z pohraničí a na Instagramu se prezentije jak p**a

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:33

barbucha tohle byla modelka který utiká kariéra? aha

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:34
Reakce na Mutziputzi:

Ounz servis, zázemí a pak může bejt hokejce jedno, že je to rajda od tyče z pohraničí a na Instagramu se prezentije jak p**a

​no kdyz mne to pripada spojeny nadobi.. pac stetule je zvykla poslouchat a obavam se ze “hokejka” nebyva dvakrat zvedava na zenu ktera si bude prosazovat svy nazory.. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:35

viktorka_od splavu hrozný klišé

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:47

Já teda nevím jak přímo Jágr, ale vezu si znovu za inspiraci toho našeho už zmíněného kámoše (téměř padesátník, pořád střídá nové mladé holky)-má tak nějak zafixováno, že holka musí v první řadě dobře vypadat a být mladá. Přitom ho to nějaké době přestane bavit, dokonce nezávisle na tom, jestli je ta holka inteligentní nebo ne. Prostě si s ní nemá co říct, je tam fakt cítit generační rozdíl. Třeba nám říká-někdy si připadám jako na výletě s dětma...nebo prokecá večer s mou kamarádkou, čtyřicátnicí, bezvadně si rozumí, on o ní ještě rok poté mluví, jak byla výborná, vtipná, takhle už si dlouho nepokecal....ale že by ji sbalil ho ani nenapadne. Nemusí to být úplně Jágrův případ, ale možná kdyby si našel někoho staršího, sedlo by si to víc (chápu že kdysi chodil s vrstevnicema, ale tak to byl ještě mladej na ženění). 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. června 2019 09:49
Reakce na Mutziputzi:

barbucha tohle byla modelka který utiká kariéra? aha

​Já nevim jestli ji vůbec nějaká čeká nebo nějakou měla ale přece je to modelka i se účastnila nějaký miss? Tak než potká toho pravýho nějak se přece živit musí? A v kase sámošky nesedí, nebo jo?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:00

Garfie nj, takovy chlapky znam tez - a kdyz se zeptam naprimo, proc tuhle nesbali, tak :dyt je stara! no, jeho chyba, resp kazdy svyho stesti strujce

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:06

viktorka_od splavu no jo, ale pro něj je ženská jeho věku fakt stará, chtěl-li by třeba děti

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:11

Mutziputzi Jo, tohle je bohužel pravda...děti jsou komplikace. I když ten náš případ teda žádné děti nechce, u něj je to naopak o důvod víc k rozchodu, když je mladá přítelkyně začne chtít

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:44

MutziputziHele, o servisu mluvíš jen ty. Zázemí neznamená, že doma jezdí s hadrem a šůruje vokna. To umí každá ficka.

Se podívej na jiné, dříve známé celebrity, které si vzaly hokejku, nebo jiného sportovce. Ted mě napadla třeba ta, co si vzala třeba Eliáše. Doma asi neluxuje, ale rodinu mu doma vytváří. stará se o děti a dělá mu doma zázemí. A na domácí práce si vezme hospodyni.  Asi to tak chtěli oba. Ona dala přednost jemu a rodině před kariérou.

Chápu, že zrovna tobě se vaření pro muže ekluje, ale veronika, mu taky (ze začátku) vyvařovala a vypékala. Jen jí to prostě už možná přestalo bavit. Navíc s možnostmi, které se jí nepochybně otevřely, jako "té od Jágra". Zviditelnila se.

A Jágr sám někde mluvil o tom, že už chce mít v životě více klidu, že na nějaké zábavy mu čas, ani síla ani chuť  nezbývá.

Kterou mladou holku by bavilo sedět doma a čekat, až se vrátí utahaný domů. V tomhle věku leda nějakou buchtu domácí a to Veronika evidentně není.

Třeba je Jágr ale přesně takhle spokojený a Veronika taky, a tak to splnilo účel pro oba.  On je charakter a mluví o ní velice hezky. (někde psali)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:51

Dadoo Já vůbec nevim kdo si vzal Eliáše, obecně to funguje zřejmě opravdu tak, že jakej šel, takovou potkal, mně to dost vyhovuje a to je základ, pokud mu na začátku vyvářela, celá vděčná, že jí vytáh z hampejzu a pak dospěla k závěru, že je "ta od Jágra" a utrpěla dojem, že to kapitalizuje, tak bych jí v klidu zagarantovala, že nikoli, koště její kategorie neprodá rohlík v době hladomoru. Jágr podle mě není hloupej, je strašně vtipnej, což jde ruku v ruce, blb vtipnej nikdy neni, dle mého ví co chce a tohle to nebylo, že by se ona rozešla s ním, tomu nevěřim ni na vteřinu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:53

Mutziputzi 

A vona je fakt z hampejzu?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:55

barbucha no dyk vyšly fotky tehdá jak voblejzá tyč někde v Německu, stejná líheň jak ta Růžičková

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. června 2019 10:59

Mutziputzi 

To jsem nevěděla, nejsem dostatečně v obraze

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. června 2019 11:10

Mutziputzi Naprostý souhlas.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. června 2019 22:24

Zlatá hokejka na ČT1 teď a Tata Bojs jako kapela, která provází ceremoniál. Tomu se říká házení perel sviním. Jak tam sedí a nechápou... a pobaví je až košilaté vtipy "moderátorky".   Ale baví mě to natolik, že to kvůli tomu šílenýmu kontrastu přežiju a vydržím sledovat až do konce. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. června 2019 23:02

Garfie Ja znam i individua co se "omlazujou" (uberou si treba 3 roky) jen proto, aby dosahli na mladsi, slintaj po servirkach co jim je 25, na rande chodi se vsim co se namane, vcetne starsich a pak si stejne stezujou v konecnym efektu na vsechny zmineny. Proste ten typ co si mysli ze se zahledi nejake do oka a bude vedet ze laska na celej zivot, a v mezi case je s tema co ho moc chtej a milujou, ale on je ne a ceka na tu jednu. Rikam tomy typ Ikarus, jeden co byl trikrat zenatej ted dokonce presel do modu strejda v roztrhanejch dzinach, chjo. Blby no.... 

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 18. června 2019 07:33

Nepsalo se, že to zázemí Jágrovi dělá maminka? Že je s ním v Americe? Jinak si myslím, že je strašně těžké v jeho pozici si někoho najít a pro tu partnerku zase ustát, že vedle něj bude pro  okolí jen jeho partnerka. Nic víc. Stále v jeho stínu.