Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline 711990
Avatar
17125 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 11:03

barbucha jezis presne! Nasnidat se a jit si zas lehnout

Offline continuity
Avatar
33645 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 11:12

711990 to jsem delala na intraku. Do bufetu a zpet do postele.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:10
Reakce na Zina:

Já teda přes den spát neumím, když se náhodou stane, že odpadnu, tak jsem zbytek dne úplně marná, je mi blbě od žaludku a připadám si jako při kocovině. Někdo mi říkal, že se tomu dá předejít, když se spí důsledně fakt jen těch 20 minut, ale to mi přijde zase strašně málo.

​nekde jsem cetla radu pro cerstve matky. Spat kdyz spi mimino, to je jasny. A pro ty, co maji pak motaka pri vstavani maji pred usnutim hodit rychle kafe. Po pul hodine te to samovolne probudi a jsi cerstva. Aspon na me to tak fungovalo. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:15

Zina No žejo, já to spaní přes den taky vůbec nedávám, to je pak fakt celej den v háji, hlava rozbolavělá, utlumená do polovědomí, nejsu ani vzhůru, ani nespím, no blbý je to. A přitom takhle v neděli po obědě to úplně vybízí, taky mám z dětství vzpomínky na prababičku zařezávající po o na otomanu v kuchyni, a vůbec tyhle otomany v kuchyni jsou supr věc si myslím, ale já bych to dočista nevyužila!

Ale zas jsem aspoň dobrej noční spáč, přítel se mně směje, že kdyby byla nějaká soutěž v usínání na čas, tak vítězím s přehledem, já fakt jak večer ulehnu a zavřu oči tak v tu chvíli o sobě do rána nevim... 

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:19

Karoleena otoman v kuchyni mala babka tiež Môj oco sníva o kanape v kuchyni, ale mama mu to teda zatiaľ nedovolila. Už by sa z tej miestnosti asi nepohol :)

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:20

Pavlena Fakt jo, pred usnutim kafe? Tak ja to snad zkusim, ja jsem pak uplne hotova boli me hlava a zapesti:-D:-D Ale me zapesti boli I pri nemocich a pri kocovine.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:21

Ja sla spat vcera s takovou bolesti hlavy, ze nebyt toho ze v leze uspavam mimino tak si to jdu hodit. Muz teda i dost chrapal, tak jsem se po jejim usnuti presunula do pokojiku dcery (ta byla u babi) a tam jsem nakonec usla v polosede pololeze oprena o stenu kdyz konecne zabral prasek. Všechny co trpite na migreny vazne lituju, to bylo k nepreckani nez zabere brufen! 

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:24

Pavlena to si musim zapamatovat!

Karoleena jsi stastny  clovek, tohle usinani sotva clovek dolehne, je vynikajici dovednost. Mam za sebou nekolik let nespavosti a potizi s usinanim a drsne jsem tuhle dovednost zavidela vlastnimu muzi!ted se to nejak srovnalo, usnu hned. A je to taaaak luxusni.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:29

Karoleena Po obědě se mi chtělo spát kdysi, ještě doma, když byla svíčková nebo vepřová s knedlíkem, po těch vegetariánských blafech, jak to nazvala moje kamarádka, co posledních 25 let jím, se mi spát nechce. Mám takovej útlum mezi šestou a sedmou večer, ale většinou to do půl hodiny přejde.

Pavlena Na mě kafe moc nefunguje, já ho můžu vypít těsně před spaním a spím jako obvykle, ale potřebuju ho nezbytně k rituálu zahájení pracovního dne, bez něj mi nějak nejde nastartovat (caro, kako, zelený kafe ani čaj nefungujou).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:07
Reakce na 711990:

barbucha jezis presne! Nasnidat se a jit si zas lehnout

​no to vůbec ne! já jak jednou z postel vylezu, tak pokud bych se tam vrátila, budu se potit, pak mě bude bolet hlava a nebudu se v ní už cítit dobře. výjimka je, pokud jsem ještě nenaspala aspoň pět hodin a něco mě vzbudilo někdy v noci, jdu se podívat a zase se vrátím. ale musí být venku ještě tma, jinak taky blbý.

a najedená už bych vůbec nemohla jít spát, ani ležet, to by mi zabilo břicho.

Offline 711990
Avatar
17125 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:09

Jiná Realita mas smutnej zivot!

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:10

moora joo

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:13

711990 nemám čas na válení! :)

hlavně jakmile se doma něco pohne, sedí před jedněmi dveřmi kočka a před druhými pes a významně čumí dovnitř.

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:15

barbucha po snídani, doma, v zimě..to si chodím ráda lehnout a moc. A někdy to dovedu s přestávkama na jídlo až do večera. Ale na to musím mít klid a být sama doma.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:15
Reakce na Pinot Noir:

Kdyby to nebylo nutné, nejradši bych vůbec nespala. Strašná ztráta času

​Presne! A spánok cez deň, to je to škoda dňa.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:15

Jiná Realita hele a na to mám taky radu!!!!

my ale vyváděli strašný věci, třeba o víkendu, když jsme byli sami doma, taky jsem tu postel prala obden ale level duševního zdraví a pohody asi tak milion bodů

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:33
Reakce na Karoleena:

kdyby byla nějaká soutěž v usínání na čas, tak vítězím s přehledem, já fakt jak večer ulehnu a zavřu oči tak v tu chvíli o sobě do rána nevim... 

​No to by se vidělo, s tím vítězstvím...  usínám taky ve vteřině po zavření očí.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:37
Reakce na 711990:

barbucha jezis presne! Nasnidat se a jit si zas lehnout

​to miluju, obzvlast v zime. Vstavam brzo, ale ten navrat zpatky o vikendu... ach

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 13:49

Zina Tohle mám naprosto přesně stejně a tu informaci, že se musí nařídit budík a spát nějak regulovaně, to mi vůbec nejde. Teď jsem blbě spala z pátka na sobotu, pak jsem dojela na nákup, šla si právě chvilku lehnout - a vzbudila jsem se v jednu odpoledne, respektivě děti se přišly podívat, jestli třeba oběd někdy bude. A zbytek soboty děs. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 14:02

Potrefenáhusa no jo, jenže my jsme doma divný všichni: kocour je nekontaktní, ten by za mnou do postele nevlezl ani za nic, a pes, ten postel taky neocení. je přehnaně huňatý a doma je mu horko...jako gauč jo, na tom si pohoví :) ale postel ho nezajímá.