Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Black
Avatar
příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 07:18
Reakce na Karja:

Jiná Realita Jj, ja tim licenim taky myslim makeup, bez rasenky vylezu:-D. Ale makeup mam uz pomalu jak krem;-). Ale nekdo to tak ma treba s vlasama, o svych dvou kamaradkach jsem nevedela, ze maji vlnite vlasy, protoze jsou porad nazehleny:-D, zjistila jsem to treba az po 5 letech a o jedne jsem to jen ,,slysela,, tu jsem ani nepristihla:-D

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 08:23

paktofonika jsem, si musela jit vyhledat komedogenni tabulku, vubec jsem nemela poneti, ze neco takovyho existuje! diky! (jen jsem teda v te, kterou jsem si vyguglovala, nenasla zdejsi svestkovy)

a co se tyce liceni, ja jsem do svych cca 25 let bez make-upu nevylezla. pak se to nejak samo o d sebe zlomilo, kdyz jsem si uvedomila, ze vypadam vcelku stejne s make upem i bez...

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 08:54

razorblade taky neznám, ale jako ovečka jsem si to vyhledala - a ta co jsem našla já, tak uvádí u švestky 1-2. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 18:23

Kde ze se to resily ty diare?  Sem si tam nenapsala, ze mam bejt v 6 ve fitku a jsem kde? V posteli

Toz tak. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 18:53
Reakce na rasaNori:

Tedy ze jsem v tom priznani, tak ja se nelicim vubec. Jednou za 2 mesice si necham udelat trvalou na rasy a obarvit oboci a tadaa

​Taky bych to nejradši řešila takhle... ale málokde maj mojí barvu (černošedou - grafit?). Hnědou nemůžu, černá je moc tvrdá... Párkrát jsem se nezeptala předem a s brekem vypadla ještě před výkonem

V létě cajk, jak se trochu člověk opálí tak není nic potřeba... ale od podzimu už beru ohledy na okolí a občas se nějak natřu... ta vrstva navíc mi ale leze na nervy zle, hned jak přijdu domů tak to jde dolů.

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 19:49

Ja tedaobdivujem co vsetko dokazete na svoju tvar vsetko pouzit. Nemate pocit ze niektore problemy by mohlo sposobit aj prehnana starostlivost? Ved su tu same az vedecke postupy. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 20:40

Janulik03 

Hele to jsme my, stará škola. Schichtovo mýdlo s jelenem - a cajk!

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 04:11

barbucha ehm to nepoznam . Len si myslim ze vsetkeho vela skodi no. 

Stara skola som

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 07:45

Janulik03 barbucha vetřu se ke "staré" škole..když tady čtu, co všechno dovede někdo používat ráno a ještě dvakrát tolik večer, fakt pomalu vědecké postupy při odličování, tak si říkám, že tolik času bych tomu věnovat prostě nechtěla, protože by mě to jednoduše nebavilo. A to vrstvení přes den taky nerada, já když dám ve vyjímečných případech pod make-up primer, tak tam tu další vrstvu prostě vnímám. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 08:39
Reakce na Lama_z_Lana:

Kde ze se to resily ty diare?  Sem si tam nenapsala, ze mam bejt v 6 ve fitku a jsem kde? V posteli

Toz tak. 

​V 6 ve fitku???

Edit: aha, ne ráno jdu si dát kafe.

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 08:43

Lama_z_Lana v šest v posteli?

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 08:48

Catherinne tam já teda dovedu být někdy i v pět....kniha, víno, sýr, kocour....jako většinou teda stačí gauč, ale někdy ..peří je peří 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:04

Catherinne no tak vzhledem k tomu, jak narocny jsem mela ty dva dny, jsem se domu doslova doplazila. Nevidim v tom nic sokujiciho. To jsem tam lezela uz vod peti!

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:05

stes občas to závidím, někdy v září jsem přišla domů okolo šesté a ten večer byl tak krásně dlouhý...já jak chodím po deváté, tak najednou je jedenáct...Ale zase mám volné dopoledne. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:05

Mohučanka no v sest rano cvicim leda ve snu

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:09

Lama_z_Lana pro můj pracovní harmonogram to šokující je, to nestíhám nikdy, já se plazím do postele okolo půlnoci. Ale přeju ti to! 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:23

Catherinne no a ja zas nikdy nemam nikdy volny dopoledne, kazdej mame holt neco

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:26

Lama_z_Lana jojo, já si to tak zařídila po 15 letech celodenní práce a je to super. V 7 vstanu, jdu běhat a pak udělám co musím a letím do práce. Ale dovedu se klidně proválet celé dopoledne na gauči s kočkama.

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 15:41

Catherinne A taky se může někdo děsit "celé dopoledne proválet?"

Přestěhovala jsem se a v novým městě je ranní jóga jen od 6:45. Nebo od 6:30... nebo od 6:15. A nemyslím 18:15. Tak jsem nebyla ještě ani jednou, a to je to jedno studio asi 7 minut od postele ale prostě...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 17:48
Reakce na stes:

Janulik03 barbucha vetřu se ke "staré" škole..když tady čtu, co všechno dovede někdo používat ráno a ještě dvakrát tolik večer, fakt pomalu vědecké postupy při odličování, tak si říkám, že tolik času bych tomu věnovat prostě nechtěla, protože by mě to jednoduše nebavilo. A to vrstvení přes den taky nerada, já když dám ve vyjímečných případech pod make-up primer, tak tam tu další vrstvu prostě vnímám. 

​Taky hlásím starou školu! Mýdlo a voda, krém jen když se maluju a doma se nemaluju.

V Ordinary mi naordinovali jen tři přípravky a mně to bylo lito. A na ně si stejně vzpomenu jen někdy a to na sebe plácnu to, co mi zrovna přijde pod ruku. Ale v létě jsem klidně týdny úplně bez jakéhokoli mazání.