Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 12:54

Tak Betty Hele ja ti nevim, aby ten nadhled stacil, ono se to casem zhorsuje. Ale na joze nas ucili, ze kdyz mas hektickej den a celkove neklid okolo, tak klid mas vzdycky hledat uvnitr v sobe, snazim se toho drzet! Ono jako dost casto jina moznost ani neni:-D

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 20:25

Tak Betty Tak u nas to budeme pocitat na dny, jestli te to.uklidni:-D:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 21:56

Karja počkej ty sis objednala jen dovoz bez montáže??

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:05

viktorka_od splavu Jo! Tak jako pritele to bavi a dceru to bavi taky:-D. Jen se to musi delat ve dvou lidech, co tehotna nenI plnohodnotna montazni osoba jsme zjistili a jeste jsme zjistili, ze mame nizky strop, takze se to musi montovat nastojato uz rovnou:-D. Jestli je ta montaz uz jen nejaka smesna castka v celym tom celku, tak mi to snad ani nerikej, to by me docela mrzelo:-D.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:07

Karja ne to asi neni, nebo já vlastně nevím, ty montáže pro ikeu dělá sambo od jedné kámošky:-) jinak bych ani nevěděla že to nabízí. my si je montovali sami, ale u vás si to právě představuju docela divoce:-P tak držím palce ať to dobře dopadne

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:20

viktorka_od splavu Hahaha, hele ja ti  snad poslu fotku do SZ:-D. Fakt vsude bordel, dite tu smatra sroubovakem, mezi tim hracky, ruzne poschovavane sroubky aby na ne nedostala....ale chvilema uz jsem se bala, aby nespadla na nejakej trcici sroub, takze sambo pri montazi vse zakryval polstarema:-D. No zitra ma za ukol tu nejvetsi divocinu zavanejici urazem udelat, kdyz nebudeme doma. Ale byla hrozne spokojena, ona ma rada akci no! Minule Kallax stavel nekolik dnu, protoze ji to proste bavilo.n

Jinak to asi bude drahy, ono to zabere dost casu I profesionalum asi a I ta doprava je na rozdil jinych obchodu dost draha.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:27

Karja tak kazdopadne ta zabava okolo musi stat za to;-)

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 09:07

Karja já sem si koupila skříň pax a i s dovozem a montáží, pár let zpátky. A je to tak, že ti to dovezou ale ten termím montáže můžeš mít někdy jindy, to přijede udělat jinej člověk. Já sem to měla v rozptylu asi 14 dní, anžto sou vytížený a já pracuju, žejo. Udělal to ale pěkně a rychle a nebylo to nijak strašně drahý. Sem si řekla, že ty doby, kdy sem si to všechno montovala sama, už sou pryč. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 09:15

Karja když jsme v tom přiznání, tak ty toho tvýho samba líčíš tak, že si ho představuju jako partnera Marie Doležalový....dokonce až tak, že mě to někdy předevčírem vedlo k úvaze, jaks jednou psala, že jste dceru pojmenovali mužským jménem po dědovi, jestli to náhodou není Alfréda...

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:04

Potrefenáhusa Sambo od Karja určitě nemá ten strašlivej knír!!

Vidím, že se ty oslavy 30. výročí všude podobají, já jsem sestavila odkapávač a sambo se pustil do těch skříní, a jemu to naopak jde, přijde mi, že ho uklidňuje, jak tam jsou krásně navrtaný díry a přesnej počet přesně velikejch šroubků a jenom se všechno dává, KAM TO PATŘÍ.

Díky, že můžem

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:04

Jo a přiznání ještě: o víkendu se mi zdálo, že rasaNori čeká třetí děcko. Tak až to přijde, tak jenom že já už jsem to věděla.

Offline 711990
Avatar
17124 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:05

Aranel to teda rasaNori fakt nezavidim! 

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 12:37

Potrefenáhusa Hele jsou tam schodny rysy, avsak rozhodne ne vzhledovy, sambo je dost tmavej. a I se mu Maruska hrozne libi(!!!), on nezna moc ty heerecky, ale ji jo I vedel, ze cekaj druhy:-D:-D. Jako je tam bohuzel I dost shody v tom obleceni, tuhle sel na nejakou akci s dcerou a nepredpokladane to bylo I vevnitr, a rikal, ze si nemohl sundat bundu, ze to pod tim nebylo ani retro, ale pravek!

Ounz Jako ja sama jsem nezvladla ani ten kallax ja jsem nesikovna na tyto ,,muzske prace,,, takze se ti nedivim a ani nejsem ten typ, co by tim nekoho z rodiny ci pratel obtezoval, kdyz to muzu zaplatit. Takze nemit ochotniky, taky to tak resim;-).

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 13:10

Karja já si svýho času sešroubovala všechno (a navrtala garnýže a oškrábala zeď a vymalovala a opravila a tak) ale už se mi do toho nechce :)

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 13:21

Ounz Tak to ses sikovna, ja jsemba tyhle veci hrozny trdlo, ja nemuzu ani natirat mi prijde. Jako I by me to bavilo nebo mam chut se do toho pustit, ale pak to vzdycky nejak pokazim, takze radsi ruce do kapes;-). Partnera to bavi, ale on je takovej hrcfrc, zadnej detail zadna mira, takze to taky stoji za to.

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 13:52

Karja tak v tom případě je opravdu ideální za to někomu zaplatit :)

Offline rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:07

Aranel apage, satane!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:10

Ounz To u nás je to tak, že čo priateľ zvládne urobiť v pohode sám, tak na to si snáď nebude volať iného chlapa. :D

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:15

paktofonika no, tak když umí a má čas? Ale když někdo neumí nebo nemá čas, je to jiný.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:23

paktofonika u nas podobne. Raz sme volali opravara kvuli umyvacke v zaruke(!) a ten vytiahol z pracky sparatko. Muz hovoril, ze sa hanbil strasne, dodnes na to spomina.