Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 17:53

k tom válení v posteli a přiznání - já třeba dřív než tak v deset do postele nelezu nikdy. ani když jsem nemocná, tak se v ní necítím před den dobře, krom prvního dne dvou, kdy je mi nejhůř. ne že bych neměla pohodlnou postel, nebo nerada spala, to rozhodně ne :) ale nějak to mám tak nastavený. i když jsem nespala 24 hodin, tak jsem musela počkat, až bude aspoň 9, než jsem do postele vlezla. jinak bych se totiž vzbudila druhý den tak ve 4 ráno, hrubě si rozhodila spánkový cyklus, bolela by mě záda a hlava a celkově by to bylo nanic.

momentálně mám takový rytmus, že kdybych se nebála a trochu si věřila, nebudu potřebovat budík. budím se sama zrhuba tři čtyři minuty před zazvoněním. ale nevěřím si :)

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 17:54

Dadoo vlasy super a ted jeste provokuj s pleti

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:03

No me tos tou pracovni dobou pekne stve, dneska jsem se dozvedeli, ze se nam furt nechce povolit home office, pricemz nektery dny si vo to primo rikaji. Ja bych si klidne nekolikrat dala i nocni, pac nektery prace se mi fakt nejlip pres noc. Nebo fakt chodit po obede a byt tam dlouho, protoze na neco se musim fakt soustredit a kdyz mi tam pres semestr couraji pres den desitky lidi, moc mi to nejde. Kdyz tam chci bejt dlouho, tak pekne od rana do noci

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:06

Lamicka neprovokujujjá zase mám jiné nevýhody. Nezhubnu, nehty mizerné.. A další a další. Ale já jsem sama na sebe děsný lempl. Jakákoli pravidelná péče mě ubiji.

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:13

Jiná Realita Hele mně třeba nedělá vůbec dobře šlofík přes den, já jsem pak strašně dorvana a je to ještě horší....A že jako s tim děckem se člověk kolikrát fakt v noci nevyspal, ale přes den jsem to dohánět nemohla. Kámoška ta naopak si lehne kdy muze, že i 10 minut spanki ji prý občerstvi;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:19

Karja Přesně, když usnu přes den, po zbytek dne jsem úplně k ničemu, mně je z toho úplně zle. To kojicí nevyspání jsem taky nemohla nikdy dohánět přes den.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:21

Karja ja dnes vstavala uz v pul devaty tak sem se hezky dospala odpoledne od dvou do pul ctvrty.Miluju spat kdykoliv....obvzlast od podzimu do jara.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:36

Já teda spim taky rada ve dne a do postele si jdu lehnout, když se mi chce

jako já spim dlouhodobě ne úplně dobre a když nemám možnost to cas od času přes den dospat, tak jsem úplně vyrizena 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:40

Potrefenáhusa on si clovek na odpoledni spanek zvykne.Ja kdyz musela upravit rezim,ze uz v poledne spat nemuzu to byla katastrofa...no a upravilo se to tim,ze spim az skoro do desiti.....(ja mam trochu otoceny rezim,pracuju jen pozde odpoledne.)

ale pred tim sem vstala tak v pul osme,a kolem poledne si lehla do pul druhy.....

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:44

Sloficek pres den jsem milovala, jeste na rodicovske jsem se tesila, az pujdeme po obede spat. A stacilo mi treba dvacet minut. A desila jsem se toho, co budu delat, az dite po obede spat nebude chtit, jak to preziju.Nastesti se tento katastroficky scenar nekonal a o vikendech to porad jeste praktikujeme.

Offline ve12345
Avatar
12 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:47
Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 21:24

Pinot Noir No presne, ja si radsi dam nohy nahoru, kafe a cumim do blba. S tim nevyspanim pri kojeni ci pri nemocicha jsem se snazila resit modlenim, at je druha noc lepsi nebo o vikendu prebiral dite tatinek rano. Jinak uz jsem si zvykla uz spat mnohem min teda nez driv;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:19

Karja Jo, mně k dlouhodobému přežívání stačí pět hodin spánku, ke slušnému životu šest. Blbé jsou čtyři hodiny rozsekané do úseků po max 40 minutách ;)

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:22

Pinot Noir No presne, zalezi aby to bylo v kuse! Jinak.ja to nechci zakriknout, vzdycky nejak machruju a pak jsem nemocna....Ale jen jsem chtela rict, ze v te preddetne dobe jsem.v prumeru o ty dve hodinky navic ,,potrebovala,,. Ale taky je fakt, ze za posledni dobu mam docela vrasky kolem oci a taky v dekoltu!! Uplne jak kdyby mi to ze dne na den naskocilo...Jo a zrohovatela mi kuze na kolenou, fakt babou pres noc!:-D. Takze asi tak svezi nebudu....

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:27

Karja Jo tak zrohovatělá a vrásčitá jsem celá, u mě už to ani deset hodin spánku nespraví

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:29

Pinot Noir :-D Jako zpatky uz to asi nejde, spis, ze to prislo tak nahle!:-D. Mozna jsem to tim odpolednim slofikem mohla oddalit!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:32

Karja spanek nepodcenovat(kdykoli)

Pinot Noir jezis 5hodin by me zabilo

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:41

Zarinya Muj deda prohlasoval, ze v zivote pres den nespal ani nelezel a je fakt, ze jsem ho nikdy nevidela. Treba odpoledne mival siesticku s kavou, ale vetsinou sedel a babicka lezela mu s hlavou v kline a divali se na TV. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:48

Karja no moje mami si nikdy vzivote snad odpoledne nelehla....a do postele chodi az v nocnich hodinach.Fakt sem rada,ze jsem to nezdedila.

Siesta byla prvni vec kterou sem si oblibila v Recku a dotahla i domu.

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 22:49

Karja to je hezke, ze spolu meli takovou chvili.

muj deda si v nedeli po obede zalezl do postele a poslouchal pohadku z rozhlasu. Hrozne rada se divam na Na Samote u lese, deda Komarek je uplne stejnej