Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Karja
Avatar
35696 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:26

continuity :-D:-D. Nam takhle jednou opravar na nefungujicim sporaku nastavil cas na hodinach a za tisicovku bylo opraveno:-D Ta trouba nefungovala bez casu!

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:26

Ounz Nebo varianta C, umí a má čas, ale chce ho investovat do něčeho jinýho. Já takhle už druhý rok dumám, že zadám někomu sekání zahrady. Přitom máme prťavou, ale mě bolí z poponášení sekačky na terásky záda a chlap to dělá bytostně nerad.

Kdyby to bylo větší, tak už to někomu platíme, ale že je to takovej malej pozemek, tak se trochu stydíme, přitom by to bylo vlastně ideální řešení.

Offline barbucha blogger
Avatar
30492 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:30

Karja 

Já si nechávala všecko důležitější vždycky radši odborně smontovat (typicky postel - nikdo nestojí vo to aby se pod ním rozpadla), ale zrovna ten Kallax jsem pokládala za celkem jednoduchej, už jsme to dělali podomácku třikrát: pokaždý za příšerný hádky a následnýho rvaní si vlasů, co to mám doma za debila. Řečenej debil teda nikdy neřve, jen mi pomalu, pečlivě po slabikách a mírným hlasem opakuje požadavek třeba desetkrát. A to nasere

No tak jsem minulej tejden přivezla večer další Kallax kterej jsem nutně potřebovala a s jistotou posupnýho odmítnutí, provázeným ťukáním si na čelo, víceméně žertem vydala příkaz, ať je to hotový než přijdu z práce. A hele, vono to fakt na mě čekalo sestavený. Už nikdy jinak!

Online Aranel
Avatar
4480 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:38
Offline Ounz
Avatar
19803 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:40

Zina No nebo! A tak třeba by si někdo i s menší zahrádkou dal říct, třeba nějakej student nebo tak..

Offline Ounz
Avatar
19803 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:43

Jinak u montování ikea postele sem jednou málem přišla o rozum, ve středovým nosníku byla o cca 5 mm posunutá dirka oproti tomu rámu a já myslela, že tam ten šroub nestrčím. Ikea dvě hodiny cesty daleko, 7 hodin večer a druhej den do práce. Bez postele. Nemůžu úplně vyloučit, jestli sem tu díru neposunula silou vůle  (anebo silou svýho hlasu) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45959 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:56

barbucha haha pri montazi toho kallaxu spolu s 11letym synem jsem usoudila ze opravdu chlapi maji vrozeny technicky talent:-) jinak jsem slozila dycky vsecko, ale toto bylo presne - jak s blbcem dyt je to jasny jak to patri maminko! - a mne se to zdalo z obou stran totozny

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:28

Zina Tak to nejlépe nějaký starší dítě ze sousedství. Syn takhle seká zahradu sousedce mých rodičů. Zabere mu to chvilku a peníze se mu hodí. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:44
Reakce na Ounz:

paktofonika no, tak když umí a má čas? Ale když někdo neumí nebo nemá čas, je to jiný.

​No tak čas zrovna nemá, ale to nevadí. Čo nemá nohy to neutečie A čo sa týka montovania, tak mňa to baví. 

Online Karja
Avatar
35696 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:45

barbucha Jsem nas vylicila jak.uplny dementy, to zas ne:-D Teda ja jsem, ja fakt ten Kallax sama nedodelala. Ale pritel si sestavi vse v pohode sam, on si I zrekonstruoval byt, krome elektriky, vody a obkladu, ale takove ty prace doma, to je sup sem sup tam, vsemu rozumim, nemerim a uz to jede.....Ale ja mam hodne kamaradu remeslniku, takze ty standardy jsem asi zbytecne posunula;-)

Online Karja
Avatar
35696 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:48

Renusatko Ja bych nejakyho takovydleho votroka pubertalniho taky potrebovala. Skoda ze vsichni z rodiny jsou bud maly nebonebo uz stary nikoho.ciziho nechci, pac jsou to nahodile cinnosti, a v tomhle oficialnim vztahu je treba trochu pravidelnosti a poradku;-)'

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 22:44

Mně se STRAŠNĚ nelíbí, jak zpívá Marta Jandová. Ona nezpívá ale příšerně řve.

Offline Tak Betty
Avatar
4967 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 22:48

Dadoo mně se nelíbí ani její mluvený projev

Offline JankaM
Avatar
2379 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 17:07

Jako pracovni kalhoty jsem si koupila v lidlu dziny nejvetsi chlapeckou velikost a porad me neco tlacilo v pase.  Zjistla jsem, ze to jsou ty knofliky na gumicku na utahovani pasu . Musim je ustrihnout, pas opravdu utahovat nebudu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34770 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 17:30

JankaM To je náhodou geniální vynález. Velká škoda, že to dávají jen na malé dětské velikosti

Offline Garfie
Avatar
23806 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 18:02

Karja Takovou troubu máme taky!!! Už jsem taky málem volala opraváře, ale pak jsem na to přišla sama, heč

Offline notna
Avatar
6495 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 18:37

Garfie Karja Taky jsem reklamovala nefunkční troubu, které stačilo jen nastavit hodiny :-) Mně to naštěstní poradili na servisní lince zadarmo. Ale dle kvality spojení a čestiny toho na druhé straně linky jsem se snad dovolala někam do Azerbajdžánu! Jsem nechápala, proč mluví o hodinách, když já o troubě :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34770 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 18:39

Garfie Já už na to přišla několikrát, víc heč.

Online Karja
Avatar
35696 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 18:50

Garfie Hahaha, no tak nekdo na to proste ma no, si to zaplatit! Hec!

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 19:26

Karja zas mas aspon historku k pobaveni, to se taky pocita :) Ja jsem jednou vystala pekelne dlouhou frontu v tmobile, cekala jsem aspon pul hodiny, u pultiku pak rikam: potrebovala bych z tehle SIMky udelat mensi, mladik se na me omluvne usmal, vzal kartu, vyloupl podle perforace tu mensi a podal mi ji zpet. Pripadala jsem si jako pako. Ale aspon to bylo zdarmo, no.. :)