design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:24

MP Meri naše dite spi bez ohledu na rozdělený matrace většinu času naštorc

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 04. července 2022 09:33

MP Meri continuity Máme vždycky matraci v jednom kuse 180x200. Dřív jsme měli pružinové, teď máme latex + kokosové vlákno. Váhovy rozdíl mezi mnou a mužem je 30 kilo a není to problém. Převlékáni je těžší, ale už mám grif. Já ty rozdele matrace cítím a pak ležíme každý jen ve svém prostoru odděleně a to nám nevyhovuje. Moc mi to ohraničuje a zmenšuje prostor. Spí se mi tak hůř. Jako žádná tragédie, vyspím se, ale ráda to nemám

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 04. července 2022 10:24

My nakonec skoncili u postele 200x200 . Muž si s vidinou dvou děti v posteli trochu dupnul. Matrace pruzinova vcelku. Postel je přístupná ze všech stran, takže s prevlekanim nebude snad problem. Barvu jsem taky změnila, z teple zelene na chladnou tmavší odstín emerald.

Lamelovy rošty to nemá, to jsem si blbě pamatovala, má to desku na tech zvedacich mechanismech, pod tím úložný prostor. Cely to má asi 200 kg, dostat to do 3. patra bez výtahu a za rok dva zas jinam bude na flašku, ale podle mě to nemá šanci vrzat. Což bych si vyprosila, protože celej ten cirkus bude stát víc jak dovolena na Kostarice Suverénně nejdražší věc, jakou jsme si kdy koupili. A začalo to tak nevinně: "hele ta naše postel už celkem vrže, možná bysme si zasloužili novou ..."

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 04. července 2022 13:57

Hele do 40 skříně ramínko nenacpu ani za nic, že? To se dává případně tak nepřehledne za sebe na takový ty věšáčky že? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 14:11

Karja ne a ano. nebrat, je to k vzteku

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 04. července 2022 14:29

viktorka_od splavu Hmm,já vím no. Já chci nějak vymyslet předsíň. Ta 40 skříň by byla lepší, aby tam bylo víc prostoru. chci spíš oblečení uklízet do skříně aby tam nebylo věčně vytelenejch 15 bund. Prostě kam/jak schovat bundy a boty, které se v té sezone nosí ale ne denně. 

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 04. července 2022 14:39

Karja Šatna. My máme vchod do bytu přes chodbu, kde máme velké zrcadlo, masivní police ve výklenku a věšák Thonet. 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 04. července 2022 14:48

Kan Já jsem se šatnam vyhybala, u nás by to dopadlo naprosto příšerně:-D. 

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 04. července 2022 14:58

Karja tak na bundy by asi slo takoveto vysouvaci raminko, jak se to dava do skrine kolmo pak (popis jak...)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:05

Kan hehe ten vesak jsem moc chtela a taky mela ve velke krasne predsini... podarilo se nam ho nacpat nekolikrat tak, ze sel k zemi

Karja 60 cm skrin na boty a kabaty mi privyrobil exmanzel do pidi predsinecky na miru, bylo to genialni (sikovnej to on je). 20cm v baraku urcite najdes, ta ctyricitka by te hodne stvala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:05
Reakce na baltik:

Karja tak na bundy by asi slo takoveto vysouvaci raminko, jak se to dava do skrine kolmo pak (popis jak...)

 to fakt nechces

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:07

viktorka_od splavu Fakt? Mi přijde nezničitelný, ale u nás na něm jsou max. Tři  bundy v zimě a přes léto pouze slamák.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:07

Karja kolik tam zbývá prostoru? Ta 60 by určitě byla lepší. Teď jsem myslím viděla skříň 50, kde tvrdili, že se vejde ramínko, tak jako kompromis?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:10

MaeGandal nn 50-55 vejde raminko ale bez bundy. kdyztak tam das detskou/damskou bundicku ale poradnej chlapskej vatak ti bude otvirat dvirka

Kan ja myslim ze Karja to chce na pouzivani 4 lidi ne na okrasu s 1 slamakem:-) ale neznicil se to zas ne, jen ho to prekotilo (8 bund 3 kabaty zadna mira

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:13

Karja ja by som to kludne dala. Ta tyc na vesiaky sa da vysunut a je to dobré. Mame to v skrini v hostovskej

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:32

MaeGandal Ta 60 se tam určitě vejde, ale s užší skříní by to bylo vzdušnější si myslim, je to furt vcelku malá předsín s rozměry 2,1x2,9 metry, takže po té delší stěně jsem chtěla tu skřín dlouhou, ono ve dvou metrech, kterými navíc musíš procházet, je už těch 20 cm docela patrných. 

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:38

viktorka_od splavu Tak my ho taky používáme, jenom tam nenecháváme přes léto zimní bundy, na to máme tu šatnu. :]P

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:40

Kan hehe ten vesak jsem moc chtela a taky mela ve velke krasne predsini... podarilo se nam ho nacpat nekolikrat tak, ze sel k zemi

​Mám čtvercovou předsíň a thonet věšák samozřejmě musel bejt... visej tam většinou jen moje dvě-tři věci, ale takovej těžkej vlněnej kabát už trochu zavání nebezpečím

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 15:45

barbucha a my tam mely s dcerou kazda dva:-) plus chlapsky a chlapecky bundy.. mit skrin tak bych to pretridila, ale do ctyricitky by se to stejne neveslo:-P mit volnej vesak na to aktualne noseny+po ruce skrin na zbytek pro prislusnou sezonu je ideal

Kan aha takze v lete se u vas bundy ani svetry nenosi, to jste otuzili:-) a mate cela rodina pouze 3 zimni, hm, tak to u me nehrozi

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:00

viktorka_od splavu 

Tak to zas ne, u nás se normálně kabáty a bundy uklízej do skříně, na to máme každej svojí a běda, jak to visí celej den na věšáku! Já tam občas odložím ten kabát, když vím že jdu za chvíli ještě znova ven... úložnýho prostoru je dost, akorát na ty nejvíc nošený věci, páč jsem líná jak ta veš i otevřít skříň, jsem si nedávno pořídila ke mně do ložnice štendr. Akorát to ale svádí k dalším a dalším nákupům, jako že místo ještě je...