design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 02. července 2022 10:26

Mrakoplas Ja vlastně ani nevím, jestli to bude jeste boxspring  Chceme s uloznym prostorem, Takže v takovém případě je tam vyklopny mechanismus a rošty. Na to se dá tím pádem normálně matrace, ještě nejsme rozhodnutí, jestli jedna nebo dvě. Když tak nad tím premeyslim, tak je to postel normálně v čalouněném rámu proste. Co vám budu povídat, šli jsme tam s nějakou základní představou a odcházeli po 3 hodinách úplně s něčím jiným  Když jsem zjistila, ze u každého prodejce si muzu nakombinovat v podstatě úplně všechno - čelo, prošívání, potah, nohy, vyklop, matrace ... a těch prodejců je tam X a každý prodává třeba dva výrobce ... tak se mi udělalo regulérně špatně. To není nic pro nerozhodný jedince

A díky za vyjádření, mne se ta zelená líbí, ale už teď vím, že tam budeme muset určitě ještě jednou. Ten konkrétní odstín už jsem zapomněla, fotka neodpovídala, to vím. A už si nejsem ani tolik jistá tím hladkým čelem. A muž zase ještě potřebuje jednou olehat všechny matrace

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. července 2022 10:29

MP Meri nebyla vaše prvotní motivace, aby vám postel nevrzala?

Protože nám nevrže postel z masivu, to vůbec, ale místa, kde naléhá rošt na rám postele. Jen, aby vás to pak nezlobilo. 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 02. července 2022 10:57

continuity ano najcastejsie vrzga miesto kde s rost dotyka postele. Je na to jednoduchy trik. Staci medzi to vlozit napriklad karton (taky hrubsi z krabice). Nasla som to ako tip na youtube a funguje :D

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 02. července 2022 14:13

barbucha Zrovna vcera mi ti moji truhláři předváděli ty IKEA materiály. A jako bída, ale upřímně mít typové prostory už ji tam taky asi sekám. A nelíbí se ti tam ta zelená? Mně docela jo. Jinak bych nevěděla kde vybírat, kámoška má z nějakého řetězce typu Oresi a jako musela to za 7 let vyměnit(!!!!). No ale zas ti truhláři, oni ti udělají úplně všechno co chces, to je jako hustý:-D Sebevětší kravinu co se ti v hlavě prožene dokážou vymyslet jak zrealizovat! 

continuity Ti moji mají zakázky do března, pak taky čekají útlum. 

Sairon Na Siku jsem se dívala na dveře a přišlo mi to úplně děsný,takovej viksvajlant. Ale zas ty baterie a věci do koupelny si tam asi vyberu všechny.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. července 2022 14:29

Karja v oresi jsem kdysi byla a bylo to divné, k dvířkům v jednom dekoru nechtěli dát desku v jiném... Všechno jen tak, jak měli vystavené.

My máme Smart kuchyně, což je levnější sestra katalpy a jsem spokojená, máme ji tak sedm let a nic se nezničilo. Tchýně a švagrová mají že sconta a taky dobrý. To sconto je překvapivé, ale kuchyně tam mají pěkné a kvalitní.

Offline letolet
Avatar
545 příspěvků moje polička 02. července 2022 14:41

continuity přesně v tomto místě vrzaly dětské postele. Nalepili jsem tam samolepicí filcovou pásku, něco jak se lepí zespodu na nohy židlí a je klid.

Offline SunEclipse
Avatar
3088 příspěvků moje polička 02. července 2022 14:49

barbucha však Ikea neni jediná na světě, kousek od ní máš Senesi a Siko, nebo zkus Sconto, jak radí Evaeva.  Klidně tě do něj dovezu, autem je kousek.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 02. července 2022 21:05

continuity Vím, ale prodejce se samozřejmě dušoval, že to nehrozí. Já ani nevím, jak k tomu došlo, ze jsem odcházeli s úplně nevím jiným, než byla původní představa ... ale proste těm upoznej prostor v tom malým bytě potřebujeme a to mění v podstatě všecko.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. července 2022 22:20

MP Meri tomu rozumím, jen pak vám to rozšiřuje možnosti o normální postele. Nevím, kde jste byli teda. 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 02. července 2022 22:27

MP Meri Zelená bude krásná se světlým dřevem  My máme tuto postel z masivu s vyklápěcím úložným prostorem a nemůžu si stěžovat.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 03. července 2022 00:31

continuity Šiš, tolik překlepů, se divím, že si tu moji odpověď vůbec rozluštila  Byli jsme v nějakem nabytkovém domě v Čestlicích, byl to výlet naslepo, nakonec tam těch prodejců bylo hodně. Ten boxspring je super, ze jak nemá ten rám, tak nic neprecuhuje a člověk uspori místo. Naopak zase jiný prodejce přísahal na ty rámy, že matrace musí být bezpodmínečně nutně z 1/3 zapuštěná. A pak vyber si, žeano

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 03. července 2022 08:30

MP Meri mě bylo totiž hned jasné, jak to s tou posteli bylo. stává se mi to totiž taky a vím,že si mám na to dávat pozor. 

Jako teenager jsem strašně chtěla visací náušnice, byla to veliká móda. Jenže matku někdo přesvědčil, že se to očko prodře a náušnice ztrati. Tak jsem si vybírala náušnice, co byl takový řetízek a prichytily se to na ucho i z té spodní strany. S tím nějak matka souhlasila. Pak prodavačka vyndala podobné, ale visací. 

No long story short: odcházela jsem s visacími náušnicemi, které nechtěla původně matka, jenom mě by se mnohem víc líbily úplně jiné. Nikdy jsem je moc nenosila. 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 03. července 2022 08:33

MP Meri jinak teď máme v hoteli boxing bed, dvě matrace a jsou dost od sebe. Doma máme běžnou postel s rámem a tu díru mezi matracemi musíš výslovně hledat. 

Jednu matraci bych nechtěla, hlavně pokud je mezi vámi trochu větší váhový rozdíl. Bude to kompromis pro oba. 

Offline MaeGandal
Avatar
1600 příspěvků moje polička 03. července 2022 08:38

MP Meri continuity my tedy máme jednu matraci, pružinovou, váhový rozdíl máme sice ne moc velký, ale je, a v pohodě. Tak já bych to úplně nezatracovala. Ale matraci nakupujeme tak, že každý si lehneme a já se tam vehementně otáčím, aby muž zjistil, jestli to pozná. Mně to nevadí, takže obráceně netřeba

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:44

Dík za tipy, asi se ještě podívám i jinam než do Ikea... do truhláře nejdu, sakra do paneláku přece někde musej mít něco hotovýho, typizovanýho, ne? Nejsme na zámku...

Ani nepotřebuju výdrž na sto let, kdoví jak dlouho tady ještě budu, než mě z toho všeho raní mrtvice a pak si to určitě někdo bude stejně předělávat k obrazu svýmu, a to už mi bude fuk!

SunEclipse 

Dík za nabídku, Sconto mám kousek autobusem, to neni problém. Taky mě napadlo se tam stavit.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:50

MaeGandal já bych jednu matraci nechtěla hlavně z hlediska váhy, ta manipulace je pak strašná 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:53

MaeGandal no to sú ty předpoklady, když vám to vyhovuje, není o čem. Ale pravidlo to fakt není. 

Nějak jsem nepochopila jaká je výhoda společné matrace, kromě toho, že se to píše v příručkách Feng suej. 

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:12

Já jednu matrací mám, 160x200. Je příšerně těžká a prevlekani napinaciho (jakehokoli) prostěradla je heroicky výkon. I když dnes už mám grif.

Takže jedině na postel přístupnou kolem dokola.

Ja mám jen z jedné strany.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:56

continuity Žádná mezera, když není rám, nerozjizdi se to ...? Matrace, co jsme vybírali my, tak měli jakoby "vyztužené" okraje. Jen lehce samozřejmě, ale je to super. Jelikož mezi námi spi dítě a asi ještě chvíli bude, vytlačuje nás oba na kraj. A já z toho kraje padám. Na těch novych matracich jsou ty kraje jakoby pevnější, takže člověk nemá tendenci se skutálet. Ale když budou dvě, tak si nejsem jistá, jestli zrovna tuhle funkčnost chci mít uprostřed. Jinak jsem spis taky tým dvě oddělené.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. července 2022 11:57

MP Meri my máme dvě oddělené a máme to jako c. mezeru sotva najdeš, spí se i na předělu dobře. Dítě s námi teď pár nocí spalo a žádného problému na kraji jsem si nevšimla. Než že bysme se vzájemně budili otáčením, nám vyhovuje každému jiná tvrdost, já mám střední, muž tvrdší. MaeGandal