design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 29. června 2022 21:16

Karja pokud bude hrnec mimo kruh tak se v nem jidlo nebude varit rovnomerne. Budes muset michat. Ale ty indukcni desky maji plotny i pro siroke hrnce, pripadne lze u nekterych typu propojit dve. Jak velky hrnec mas, ze to resis?

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 29. června 2022 21:26

Ginger Nene, já jsem spíš myslelay že když jich tam budu mít víc větších, tak se mi tam líp vejdou. Tu 80 ale nechci, ta mi přijde moc velká. 

Evaeva Dík moc, Elektolux mám zrovna vybranou, ale nějakou nižší radu tak se podívám zda to bude mít...ono by se to hodilo, nějak jsem to vytěsnila. 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 29. června 2022 21:28

Karja aha, tak to mas pravdu, ze vic vetsich hrncu se na tu desku sklada blbe. Ale ty fakt hodne varis, tak proc ne to sirsi?

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 29. června 2022 22:03

Ginger Hele, já to ted viděla u kamarádky a přijde mi to fakt obří, nelíbilo se mi to, našla jsem i takovou pěknou kompromisní velikosti, ale nemá dobré recenze. Takže spíš se přikloním k menší. 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 29. června 2022 22:18

Evaeva Super, tak to mají téměř všechny. díky moc

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 22:20

Karja no musela jsem vyndat manuál... Ne, není vůbec zač:D

Online viktorka_od splavu
Avatar
46029 příspěvků moje polička 29. června 2022 22:32

Karja mela jsem 90cm a bylo to super, ty maly mi prijdou prtavy:-)) hlavne se to da pouzivat i jako pracovni plocha, nebere to prostor. jediny blby byl omezeny vyber digestori v tehle sirce

ovsem troubu s timerem jsem mela zn. Mora uz asi 15 let zpet, to by dnes snad mela mit kazda. co nema kazda a hoodne me prekvapilo - nenapadlo me predem kontrolovat, je plnohodnotny horkovzdusny ohrev. ted mam stary plynovy sporak s el. troubou na knofliky s horkovzduchem - ale nova bosch digi trouba ho mela jen takovy debilni pseudo, vubec nemela to kruhove teleso vzadu

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 01. července 2022 22:09

Postel poprvé, podruhé, potřetí ... skoro prodáno.

Zelená - bude mě to hodně s.át? Okouká se mi a poleze mi na nervy? Neni to tahle, ale je to fotka, co se tomu asi nejvíc blíží. Čelo bude úplně hladké, potah lehce lesklý, ale NE samet, je to taková ta úprava, co nedělá kocoury. Od zelene (v reálu to není taková hovnová, jak to vypadá na fotce) si slibuju, ze to půjde dobře kombinovat se dřevem, takže budu moct vybrat nějaké příčetné stolky. Ta hnedobezova je druhá varianta. 



Online viktorka_od splavu
Avatar
46029 příspěvků moje polička 01. července 2022 22:16

MP Meri mně se líbí zelená

Offline Mrakoplas
Avatar
8782 příspěvků moje polička 01. července 2022 22:23

MP Meri asi by som sla tiez do zelenej. A budu na nej dva matrace ci jeden? Minuly vikend sme na takejto posteli spali v hoteli a tie matrace sa od seba posuvali, zistila som to teda az ked mi medzi ne zapadla noha . Ale spalo sa na nej dobre. 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 01. července 2022 22:31

MP Meri Nebála bych se jí! Bude to právě pěkné.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 01. července 2022 22:33

MP Meri Ta hnedobezova, na té by bylo i vše vidět, kdybys tam otřela, děti cmarly a tak. 

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 01. července 2022 23:08

MP Meri brala bych hnedobezovou, nelibila by se mi kombinace svetlyho povleceni a tmavy postele

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 02. července 2022 00:53

Chtěla jsem to dát do stížností... ale tady je to taky na místě asi. Potřeba nový kuchyně mě zavedla, jak jinak, do Ikea. I prohlídla jsem si těch pár ukázek... řekla si co by asi šlo... načež jsem si zarezervovala čas konzultace nebo na projektu nebo jak tomu říkaj... a doma začla detailně prohlížet nabídku. Abych zjistila, že snesitelný (vizuálně i cenově) jsou zřejmě nenávratně vyprodaný a buď mě čeká nějakej strašnej šunt nebo předražená bída, nebo se můžu jít rovnou voběsit.

Vůbec nevím co s tim. Chci normální kuchyň do paneláku, žádnou zámeckou nebo rurální nebo nedejbože prováns... to teda bude úkol

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 02. července 2022 09:45

MP Meri pekne farby su obe ale na tmavsej nebude vidno tolko bordelu. nemyslim si ze je to farba ktora sa ti po kratkej dobe okuka. a urcite sa bude dobre kombinovat s drevom ako pises.

711990 kombinacia tmavej postele a svetlejsieho povlecenia je asi otazka osobnych preferencii. moze to vyzerat dobre :)

barbucha co skusit kuchynske studio? nepoznam teda ake su firmy a cenniky ale mozno by to stalo za prieskum. vacsina z nich ma nejake standartne rozmery skriniek ako ta ikea a doplaca sa za atyp rozmery

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. července 2022 09:48

barbucha a nechceš tedy truhláře, který ti ji udělá na míru?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. července 2022 09:49

MP Meri já bych brala zelenou, ty béžové mi přijdou takové "gaučové" 

Offline continuity
Avatar
33543 příspěvků moje polička 02. července 2022 09:58

barbucha slovenský Decodom má nějaké zastoupení i tady. Máme od nich kuchyně celá rodině a absolutně bez problémů. Pokud se vejdeš do jejich skříněk.

Jinak prý remeselníci už teď nemají tolik zakázek, takže je tady naděje, že kvůli kuchyniod truhláře nebudeš čekat desetileti. 

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 02. července 2022 10:00

barbucha já bych koukla na Siko, přijde mi že ten výběr mají celkem slušný, ceny teda nedokážu posoudit, jak se teď pohybují. Personál při plánování kuchyně byl vždy ochotný.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 02. července 2022 10:26

Mrakoplas Ja vlastně ani nevím, jestli to bude jeste boxspring  Chceme s uloznym prostorem, Takxe v takovém případě je tam vyklopny mechanismus a rošty. Na to se dá tím pádem normálně matrace, ještě nejsme rozhodnutí, jestli jedna nebo dvě. Když tak nad tím premeyslim, tak je to postel normálně v čalouněném rámu proste. Co vám budu povídat, šli jsme tam s nějakou základní představou a odcházeli po 3 hodinách úplně s něčím jiným  Když jsem zjistila, ze u každého prodejce si muzu nakombinovat v podstatě úplně všechno - čelo, prošívání, potah, nohy, vyklop, matrace ... a těch prodejců je tam X, tak se mi udělalo regulérně špatně. To není nic pro nerozhodný jedince

A díky za vyjádření, mne se ta zelená líbí, ale už teď vím, že tam budeme muset určitě ještě jednou. Ten konkrétní odstín už jsem zapomněla, fotka neodpovídala, to vím. A už si nejsem ani tolik jistá tím hladkým čelem. A muž zase ještě potřebuje jednou olehat všechny matrace