design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:00

viktorka_od splavu Ne, zimní bundy se u nás v létě opravdu nenosí.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:13

Kan No jo, ale já mám i přes léto docela dost bund:-D:-D. No jako moje myšlenka byla, že věšák bude pro návštěvy a na tu top bundu co nosím nejčastějí a skřín bude taky na tu sezonu nošené věci, ale co už si třeba nebereš každý den. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:15

Karja jj tak je to supr, ale chce to mit tu skrin:-) ja uz tu 40 mam podruhe a pozor- jen sama pro sebe a stejne me to neskutecne prudi. dobrovolne bych si to udelat nenechala ani omylem

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:16

barbucha Ano, já chci taky sambovu předsínovou garderobu přestěhovat do jeho skříně, jen teda se to do té užší asi skutečně nevejde. Ten tam ani ramínka mít nemusí, hlavní ukol je, nevpouštět jeho pracovní oblečení dál do společných prostor a zachytit ho hned v začátku a separovat:-D

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:18

Karja 

Nevejde... tak to má asi zbytečně moc hadrů

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 16:18

Karja 40 je na kabáty fakt blbá, pokud tam nechceš mít víc jak pět bund:(

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:19

viktorka_od splavuHmm, no já to chci sestavit v Ikea, protože fakt nemám žádnou ucelenou finální představu a ty Ikea skříně jsou tak flexibilní, vždycky to pak můžu strčit jinam až zjistim, jak je to na prd:-D. Ono pro holky to stejně ze začátku nebude na ramínku, ale dám jim dovnitř asi nějaký věšáček. ty mají těch bund na ty přechodné sezony hrozně moc:-D

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:23

Evaeva No tak zas bych tam měla jich jako víc vedle sebe, jestli chápeš? prostě mých 5 bund, pak až holky vyrostou tak jejich 5 bund vedle....

Offline Vincenzina
Avatar
557 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:27

Karja  Ikea...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 16:28

Karja já to chápu, ale fakt myslím, že tě to bude štvát. Nemáte vedle nějakou technickou místnost, kde bys měla skříň na bundy?

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:38

EvaevaTeoreticky jo, ale prakticky to nebude praktické mít ty věci na ven rozeseté tak různě. Tak to nějak vymyslím do té předsíně, v projektu je normálně 60cm ale kratší, jen mě se to líbilo po celé stěně a to je too much.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 16:42

Karja jasný! Pořád je to jenom skříň, když tě to bude hodně štvát, tak jí někam přesunete a koupíte jinou.

Offline Vincenzina
Avatar
557 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:42

Karja  a co teda kratší s hloubkou 60cm a zbytek pro tebe a holky 40cm?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:44

Vincenzina karja to asi chce souvisle

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:45

Vincenzina 

Jako taky jsem o tom uvažovala, ale to už by bylo moc divoké, a ty ramínka potřebuju hlavně já!:-D:-D

Evaeva No právě a proto to chci řešit tou ikeou, nějaká sestava za 50 na míru, co se ukáže že je na prd by mě štvala mnohem víc:-D

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 04. července 2022 17:31

Karja mě přijde z hlediska efektivity toho úložního prostoru lepší kratší 60 než 40 cm po celé délce. Těch pár cm udělá velký rozdíl ve využitelnosti té skříně. 

Kdybys to u vchodu nechala jen s věšákem, případně úzkou lavicí, aby jste se tam vešli, když se budete někam vypravovat, dávalo by mi to celkem smysl. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 17:33

continuity JJ, až ke vchodu by to nebylo ani s tou 40 cm, to mi přijde že je fakt lepší se tam lépe otočit u těch dveří;.-)

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 17:54

Karja A co mít po celé délce lavici s hloubkou 60, kde budete mít boty a na konci zakončené skříní na bundy? Když ta 60 hloubka nebude vysoko, nebude překážet v pohybu a nepůsobí to stísněně jako vysoké skříně

Nad lavicí můžou být věšáky pro návštěvy.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:07

Nadja Kochanski Jj nad tím jsem taky přemýšlela, protože se mi to líbí, ale je to neefektivně využitý prostor. A hlavně, my jsme hrozný bordeláři, jako ta lavice a ty věšáky by byly plné, plné! Tam nesmí být žádná vodorovná volná plocha, to u nás končívá špatně:-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:14

Karja dej si tam tu 60, málo úložnyho prostoru te bude štvát čím dal víc 

my nemáme uloznej prostor skoro zadnej, předsíň je úplně pidi, máme ten zavalenej vesak na stene a takovej ten placatej hemnes botník, to je furt něco, se zimnima kabatama uplnej pruser a i v létě je tam spousta věci (převážně mých a dětský krámy na ven)

akorat s tema ikea skříněma je nutný počítat s tím, ze nesnasej moc dobře to další rozmontovani a opětovný smontovani, ale poprvy to bejva ještě celkem ok

plus teda ikea mi přijde konstantne nějak strašně vybrakovana, na část kuchyně jsme čekali asi 3 mesice