design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:27

Já teda úplně nechápu okamžité zaklizeni věci z venku do skříní. Kolikrát je to mokré, nebo nacichle zvenku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:31

continuity to ja taky ne, ale mam venku 2-3 bundy, ctvery boty co aktualne nosim a zbytek ve skrini, protoze na sezonu tech veci mam mnohem vic, tteba 15 paru letnich bot /kdyz pocitam i tenisky a dvoje stejny zabky ktery jsem koupila omylem:-)) znasob poctem clenu domacnosti... a bez skrine nastane katastrofa

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:35

Máme skříň 38 (kvůli oknu, větší se nevešla). Na věšení je to spis nouzovka, ale na věci do polic geniální. Člověk nemusí resit, jestli dva kominky za sebe je moc, nebo se vejdou ... na jeden je to akorát  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:41

MP Meri jj zrovna to jsem si rikala, 60 je na kominky dost otravna, takze ta moje debilni 40 ma vlastne vyhodu

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 18:50

continuity já toho absolutně nejsme schopná, hrozně mně to otravuje:)

MP Meri jojo, ideální je kombinace obojího 

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:53

viktorka_od splavu já mám 60 a dopředu si občas dám třeba věci na žehlení nebo rozmístěné triko, co jsem měla někde hodinu. 

Muž si do té 60 skládá svetry tak,že akorát zabere celou hloubku skříně. Já na to asi najedu taky. 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 18:54

Tak to budeme mít v ložnici, 40 na komínky, 60 na ramínka

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. července 2022 19:03

continuity nejlepsi byla ikea pax 60 s vysuvy/sufliky a do toho ty jejich latkove poradace a veci poskladane podle KonMari

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. července 2022 20:03

Potrefenáhusa Jj je vybrakovana, ale jednou jsme si koupili skříň jinde a byla to katastrofa. Ten poměr cena/výkon má prostě IKEA nejlepší a ty designy se mi líbí. Klidně bych si to objednala i u truhláře, ty dodavatele mají moc hezké barvy, dekory, i tu cenu bych akceptovala, ale nejsem si moc jistá jak finálně to má vypadat, tak to je fakt blbý:-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33672 příspěvků moje polička 04. července 2022 20:06

Karja souhlasim, já mám ikeu taky rada, tem pomer cena výkon nikde jinde takovej není a ještě je to hezky 

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 06. července 2022 12:03

Jaké máte interiérové dveře? Chci dát všude nové. Mám vybraný model, dekor/barvu a uprostřed chci sklo kvůli prostupnosti světla. Mělo by být zamžené, ne průsvitné, aby nebylo do místnosti hned vidět. Na prodejně se mi zalíbil na skle vzor šachovnice (střídání čtverečků - průsvitných a neprůhledných), ale nejsem si jistá, jestli by to nebylo moc překombinované. 

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 06. července 2022 12:24

evik77 mí rodiče mají poloprusvitne dveře do místností v přízemí. Myslím, že v tom rámečku jsou 4 nebo šest polí. Z jedné strany hladké, z druhé pískované. Když na tu piskovanou stranu někdo sáhne, tak čistit to je peklo. Myslím, že fleky z mastných dětských rukou se podařilo rozšmrdlat, stejný jako dřív to už není. Po x čištění. Ale třeba byla blbá technika čištění resp. prostředky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 06. července 2022 12:26

Tabea nn potvrzuju, vypucovat to nejde

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 06. července 2022 12:29

viktorka_od splavu díky, hned jsem klidnější a už to nebudu zkoušet.
Pískovaný sklo jen do domácností bez dětí a zvířat. A dospělí musí sahat jen na kliku. 

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 06. července 2022 12:40

Tabea Pískované sklo jsme měli v kuchyni v bytě, kterou dělal truhlář a to sklo z pískované strany bylo natřené lakem. Bylo to úplně hladké. V bytě teď bydlí máma a je to pořád po 20 letech ok na údržbu.

A myslím, že dnes už to výrobci dveri budou mít ošetřené. Nedávno jsem vybírala Skleněné dveře s bratrem. Nakonec si je nekoupil, ale byly hladké z obou stran.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 13:05

Tabea my máme matné sklo. Myslím, že jsem ho čistila tak jednou, prakticky nic na tom není vidět

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 06. července 2022 14:39

notna tohle bude tak 17 let staré. Tak je fajn, že se výrobci poučili.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 06. července 2022 15:11

Tabea no, ne, to jsme meli v baraku nedavno nove.notna lak je super napad

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 06. července 2022 16:59

Tabea dcera na to taky dost nadavala, ale zeť to jednou za čas vezme něčím na čištění povrchů od silikonu 

Online letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 06. července 2022 18:21

evik77 asi to nebyl tvůj původní dotaz, ale klasické piskované sklo je standardní stálou nabídkou všech výrobců dveří - z jedné strany hladké, z druhé pískování náročnější na údržbu. Vyplatí se připlatit a vzít úpravu antifinger, nebo rovnou bezpečnostní lepené matné sklo, které je z obou stran hladké. A nejlépe osahat přímo u prodejce.