design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 16. února 2020 00:09

Jiná Realita snad to není ten tvůj dodavatel... ty referenční (jakože nejlepší) projekty/fotky realizací na tom webu jsou dost příšerný... ale třeba to je jen "náš zákazník náš pán" a dělali to proti své vůli pod nátlakem zákazníka...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. února 2020 00:26

crazydaisy sykora je podle mě skutečně drahý. máme od něj kuchyni starou 20 let. jako docela vydržela, ale její cena byla i před těmi dvaceti lety asi tak dvojnásobná vzhledem k současnému návrhu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. února 2020 00:27

RoSa ne, není :) jen jsem na to narazila, když jsem hledala nějakého jiného.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 16. února 2020 00:37

Jiná Realita umisteni mycky a drezu mam presne takhle a nicemu to nevadi. Naopak je to fajn, kdyz se davaji do mycky veci ze drezu, ze se to neprenasi z druhyho konce kuchyne.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. února 2020 00:38
Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 16. února 2020 01:17

Jiná Realita mno... tak taky je to asi poplatný vkusu zákazníků... ale všimni si, že to dřevo dole / bílý nahoře působí odlehčenejc - bude ti to padat na hlavu!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. února 2020 05:33

Kokoska Ale ak by tam nebola myčka, mohol sa sporák posunúť o jedno miesto, ta rúra od digestoru by sa určite dala trochu posunúť a Realita by nemala sporak až na kraji a mala by pri ňom miesto z ojoch strán. Ved mne to tu radili všetci a kvôli tomu som tu kuchyňu x krát prerábala

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 16. února 2020 05:45

Mrakoplas lenze nemam ziadny vysuv, malo skriniek a tiez aj otvorene police. Jedibe dlhe supliky 90 cm dlhe na vsetky tie panvice a podobne blbiny. Kuchyna je vcelku mala, biela takze cena odpoveda. Ale napriklad ked som si kreslila kuchynu z ikea, vysla drahsie ale rozmerovo sa nedala dokonale doladit. A stolarovi som dala vzorku podlahy aby mi presne to drevo dal ako pracovnu dosku a zadnu dosku . Nemam obklad. Tie skrinky vlastne vysli z celej kuchyne najlacnejsie

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 16. února 2020 06:51

Hele, vy, kterým přijde rohovej výsuv pitomej, myslíte tohle? Jestli jo, tak jste mi rozšlapaly bábovičku, chtěla jsem to do nové kuchyně.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 16. února 2020 09:14

OliveOyl ja mam 10 let kuchyni a mam tam tohle z Ikey a uplne v pohode. Nemam tam hrnce, ale panve, starou sadu taliru, zavarovacky, sita a cedniky... takze to je zatizene dost a drzi to. 

 

Online baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 16. února 2020 09:20

Ja ted nemam v rohu nic, proste mam supliky napravo, supliky nalevo, v meho truhlare tvrdili, ze vsechna ta rohova reseni nikdy ten prostor nevyuziji stejne uplne, takze ve vysledku se tim ztrati par procent a je to mnohem pohodlnejsi

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 16. února 2020 10:16

Jiná Realita my máme bílý lesk dole i nahoře a holka dole bílá, nahoře dřevo. 

Na těch obrázcích, kde je dole dřevo a bílá nahoře mi opticky ta kuchyň  přijde robusní. Opačně, s bílou dole jemnější.

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 16. února 2020 10:36

Jiná Realita Pokud potřebuješ ušetřit, nechceš se vykašlat na obložení a použít za linku otiratelnou barvu? Mám to tak už tři roky a naprostá spokojenost. Ani tuk za varnou deskou není problém, honička to setře.

Výsuvu v rohu se nevzdávej, je to skvěle. Mám ledvinu naplněnou hrnci, panvemi; nikdy nic nikam nespadlo. Když vidím matku, jak přierovnává u sebe doma hrnce a klečí u toho, tak nechapu, proč na tom šetřila.

Mezeru nad skrinkami bych zakryla lištou. Bude to jen k vzteku. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8787 příspěvků moje polička 16. února 2020 10:58

Malvin no, to mas pravdu, posobi to robustnejsie. A ja ze preco sa mi zda ta nova taka "väčšia".

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2020 11:00

Mně se to nelíbí obecně, ale nemam sílu vzdorovat - máte někdo tip na firmu, co zasklívá lodžie, ale musí to bejt 100% shrnutelný, bezrámový sklo a prostě takový jako subtilní, aby to nebylo pro ty co to nechtěj vidět vidět?

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 16. února 2020 11:02

paktofonika spis jsem to psala kvuli poznamce, ze je blby stat mezi drezem a myckou, ze je tam malo mista. Ja stojim teda pred myckou, pred sklopenymi dvirky, na ktera se vytahuje spodni kosik. Za celych 12 let me nenapadlo, ze by mi to mohlo/ melo vadit.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. února 2020 11:20

Mutziputzi Vzdoruj, to fakt neni hezke a vzdycky to jde videt! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. února 2020 11:23

Kokoska Ale ja som to pisala kvôli tomu sporáku a preto vedla umývadlo, pretože sa v tej kuchyni okrem toho miesta kde je alebo vedla umývadla dať nedá. Islo mi primárne o sporak, nie o to, že je umývačka vedla umývadla praktická, sama to tak mať nebudem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2020 11:25

jinx zatím mi hrajou do noty referenční práce co maj zhotovitelé na webu, jedno dílo horší než druhý..mně to přijde úplně ekl, až buranský, nemůžu si pomoct.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. února 2020 11:26

Mutziputzi Mne taky