design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:40

viktorka_od splavu Jako mně to problém nedělá, ale tak dá se třeba vestavět schůdek (taky často bývá), nebo teď jsem někde v Itálii viděla tohle (se sklem), ale trochu mě to děsí :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:43

Garfie schudek jsem teď viděla na jedný návštěvě - mně to přijde krom hrozný i dost nebezpečný.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:53

Potrefenáhusa Mně taky, ale zase jsem ho jednou měla v hotelu ve Španělsku, spíš takový rantl kolem jedné části té vany (byl to spíš hodně hluboký sprcháč) a bylo to super na sezení, seděla jsi jako na židli :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:58

Garfie asi záleží nejvíc na tom konkrétním provedení.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:22
Reakce na Garfie:

viktorka_od splavu Jako mně to problém nedělá, ale tak dá se třeba vestavět schůdek (taky často bývá), nebo teď jsem někde v Itálii viděla tohle (se sklem), ale trochu mě to děsí :-)

​jojo, na tohle jsme s muzem koukali tuhle ze si to k staru musime poridit:-)) (lehce desivy, presne:-) jen nevim zda se to sezene i ve variante “sedaci vana:P

schudek ci rantl kdekoliv kdyz odhlidnu od bezpecnosti, pak prave rusi ty vyhody uspory prostoru bohuzel.. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 16:29

Jiná Realita Diskuze už poskočila, ale vrtá mi hlavou to tvé ruční praní ve vroucí vodě? Jednak - co v tom pereš? V ruce peru věci, které se bojím, že by je v pračce horká voda zničila. A “druhak” - to máš azbestové ruce, ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 18:38
Reakce na Jiná Realita:

 já si na podlahu ještě dovařuju trochu vody v konvici, aby byla opravdu horká.

​Já se připojím se zdvořilým dotazem - proč? Hele to ti doma rozlejvaj po podlaze olej nebo naftu, že musí bejt voda vařící? To už je skoro krůček k louhu... a víme, jak dopadly sousedky Betty McD, když ho používaly  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:38

viktorka_od splavu Sme skoro stejne stary, ty planujes geronto vanu a ja dite, dovolenou a samy socialni jistoty...ta dlouhovekost prinasi kontrasty hele

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:43

Mutziputzi  já jsem přeci jen o chloupínek starší, kdyby ne tak už bych (díky té dlouhověkosti a uvolněným mravům dnešní doby) jela třetí kolo a uznej že to už jednu unaví..:P

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 21:06

Mutziputzi Kdyz se tady zas otiraj o to tvoje koupani, tak takhle se myl muj kamarad na zakladce a mel na krku obrubu podle toho, kde koncila voda:-D. 

Edit: Docitam tvuj posledni prispevek a neboj v klidu, dite se moc mydlit nema, dobre to delas!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 21:08

Karja Ja mam vanu ve ktery se da plavat - ekolozky nekomentujte - ja se vodmacim cela!

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 21:14

Mutziputzi Tak dobry, to se ti vobruba schova ve vlasech:-D. To kamos nemel, tomu rodice asi dovolili malo vody:-D Nam to taky vzdycky kontrolovali a to mame vodu skoro zadarmo! (Ekolozky prominou, ale z tohoto pohledu rodice nikde spotrebu neresili)

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 21:15

Mutziputzi A jeste s fakacem  nebudes muset na kojenecky plavani, soupnes ho zaplavat do vany, jeste se tam vykoupes po nem a I ekolozky mas v hrsti;-).

Offline notna
Avatar
6530 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 21:22

Zaujaly mě ty ubrousky. Když v rychlosti setřu dlazdici vlhčený toaletní papírem, tak je to upatlané jako prase :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 21:59
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu Sme skoro stejne stary, ty planujes geronto vanu a ja dite

​COŽE?! 

notna 

Hele, vlhčený ubrousky se ale nedělaj jen jako toaletní papír  Některý jsou určený na úklid jinejch prostor 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 22:35

Mutzi ... dítě ... čeho já se ještě nedockam a to čtu Parfumanii (MP) co svět světem stojí! 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 22:43

notna Ty na detsky zadky cisti dobre!  

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 22:48

Setare Ty prej jsou dobrý i na ksicht (mám pocit, že jsem to četla tady, já jsem to nezkoušela )

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 22:52

coralline ne na ksicht - na tenisky!!!!

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 22:52

coralline Jo, kdyz byly deti maly, tak jsem jim tim na cestach obcas otrela pusu a dobry, tak to asi bude pravda 

Ja teda nenavidim na obliceji i ty specialni odlicovaci ubrousky, ty pouzivam jenom v naprosty nouzi, protoze neodlicenej oblicej je jeste o trochu horsi nez otrenej odlicovacim ubrouskem.