design a architektura

09. října 2016 22:17
Online continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:23

coralline ja mam v kuchyni nad sporakem jednu jedinou otevrenou polici a obcas uvazuji, ze ji zazdim. u nekoho, kdo vari jednou za mesic testoviny je to asi jedno, ale ten kentus, co odtama pravidelne drbu... a to nevarim denne. predstava, ze bych to mela na talirich, ze kterych se ji, nebo na kuchynskem nacini, se mi vubec nezamlouva.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:08

continuity jj nocni mura. jsem nedavno cistila digestor a teda.. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:08

brrr mna tam zaujali tie sietky na oknach na vrchnom podlazi (su to sietky?) K comu sluzia,  vyzeraju, ze maju velke otvory asi ako pletivo na plot. 

Online brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:10

Mrakoplas Ať nevypadnou děti z okna?

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:13

Mrakoplas Možná kvůli kočkám? U nás na sídlišti má třeba dost bytů na lodžii z tohohle důvodu nataženou síť.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:17

DruI Aha,  je to mozne,  mna potom napadol trebars aj papagaj. Ale prvy dojem bol,  ze sietky proti hmyzu a co tam maju za mega hmyz,  ze tym nepreleti 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:19

brrr krasnej dum. a psi bouda genialni:-))

Online continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:31

0zero7 mas to hezky, ale prosim te, zalevej ten lopatkovec  trochu vic - potrebuje o neco vic vody nez zamiokulas.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:38

Mrakoplas Tak z oblasti, kde by létal až tak velký hmyz bych se urychleně stěhovala ;o)

Ale když to tak píšete, tak  mě ještě napadlo, že by tam mohli létat netopýři, proti těm by to třeba stačilo.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:53

Taky mam otevrenou polici v kuchyni, mam tam talire a sklenice na vino a nijak extra se to nespini, prach se utira jen z polic. Jak se to nadobi pouziva, tak na tom nic neulpiva. Digestor byva zaspinena, ale jinak mastnou spinu nikde nepozoruju a to varim denne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 14:06

Lamicka mám stejnou zkušenost, hlavně teda z bytu se vysokýma stropama, s nižším stropem mám teď i zapařený okna, když vařim  :-(

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 14:24

Potrefenáhusa to sedi, vysoke stropy mame. Ja kolikrat nepoustim ani digestor, nemam rada ten zvuk, po vareni radsi rychle vyvetram. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:53
Reakce na Bledule:

0zero7 

Líbí se mi ta mapa se státy podle velikosti.

​Jo to je dobry! Vypada to jak u ocniho trochu :)

Mutziputzi Bozi to je, spoustu polic nevidim, asi jsem slepa. 

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:54

Ja si chti ted dat nejaky obrazky na stenu a jako koukam u Ozero a na tech inspiracich, ze uz se vesi vsechno pekne do roviny a ne ,,laden skladem, kam to padne,,. Na to nemam nakoupeny ramecky.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:56
Reakce na continuity:

0zero7 mas to hezky, ale prosim te, zalevej ten lopatkovec  trochu vic - potrebuje o neco vic vody nez zamiokulas.

​lopatkovec je monstera? ehm, jsem fakt NO zahradnik a dekuji! Pisu si,m mosteru vic, zamiokulkas min (ted nezalivam snad nic, z paniky ze to preliju)

Jo a mam jednu kytku asi 5 nebo 6 let a cajk a asi mi zacala zdechat! Zitra vyfotim, opadava a nejak blbe vypada ci co.... asi by chtela presadit na jare. Nevim no, nebo malo zalivam ted. Zitra sem hodim foto, zapomela jsem dnes 

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:58

0zero7 Mejm kytkam hodne pomohlo, kdyz jsem je dva mesice kolem stehovani nezalila, zadna nezdechla, ale nejak se samocinne pak pri opetovnem zalevani omladily:-D

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:01
Reakce na Karja:

Ja si chti ted dat nejaky obrazky na stenu a jako koukam u Ozero a na tech inspiracich, ze uz se vesi vsechno pekne do roviny a ne ,,laden skladem, kam to padne,,. Na to nemam nakoupeny ramecky.

​To ladem skladem se strasne rychle okouka, podle me teda... me se libi i zaramovany veci nebo platna jen tak opreny na zemi nebo na nabytku. 

S kytkama jsem tak na mesici bez zalejvani, max jsem nalila deci do tech co se mi zdalo ze to nemuzou prezit

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:06

Sweet Potato ahaaa, Peace Lily! To cesky jmeno vubec neznam. JJ to vim, ze ta se musi zalivat, ja ji prelila a zdechla mi, tak jsem osmikala listy a dala je do vazy, vydrzely 4 mesice! V koupelne kde je tma jeste dyl.

Zrovna vcera jsem je vyhodila akoupila tohle, ma to kamarad, od rijna a ani se to nehlo, jen pustilo koreny. Zapomela jsem teda jak se to jmenuje. samozrejme!

A diky za osvetleni, jsem si prave rikala, ze mi to nejak nesedi ty jmena, ze nevim, co mam zalivat, pac ta lilie byla ve vaze 

continuity uz teda vysvetleno!! 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:45

Sweet Potato prosím tě a nevěděla bys i jak se jmenuje taková ta kytka, co kvete tím červeným listem s prstem uprostřed? Já si nemůžu vzpomenout a do googlu se svůj popis bojim zadat