design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 30. října 2017 12:39
Reakce na Jiná Realita:

ja nejak nechapu, co myslite, ze objevite, bez ohledu na styl

budto to bude mene nabytku nebo skoncite s nejakou formou "obyvakove steny" jako mivali rodice

pokud vim, mate dum, ne byt, tak bych se spise zamyslela nad temi vestavenymi skrinemi v satne/chodne/predsini, komore nevim kde a snazila se dat co nejvice veci tam

my nemame v obyvaku zadne ulozne prostory

horni skrinky z fotek si predstavte zasklene

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. října 2017 12:41
Reakce na baltik:

poslední se mi líbí

a mám příklad s těmi skříněmi (sice se mi to provedení nelíbí, ale jako tip dobrý)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. října 2017 13:10
Reakce na baltik:

obyvák kde nejsou žádné úložné prostory jsem si neuměla představit, dokud jsem nespatřila tohle (pokud naproti pohovce je například jídelní stůl a ne nějaké skříňky;-)

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:00

tak mame jakysi stolek pod televizi, ktery ma prihradku, na ktere je dvd prehravac

a pak palma stoji na stojanku, ktery ma prihradku, kde je vez na CD

(jsme takova konzervativni rodina co se tyka medii, muz vyhrozuje, ze koupi sonos, tak pak nam toho jeste ubude)

ale jinak opravdu nemame zadnou zavrenou skrin ani policky

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:12

to je super, moc pekny interier. 

Ja mam teda velkou knihovnu, ale jinak by me nenapadlo davat si do obytneho pokoje ulozne prostory a ulozny nabytek. Ten patri do haly, predsine, chodby, komory... v obytnem max vitrinu na porcelan a pod. Televizi nemam, navic, se mi v interieru krute nelibi. 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:35
Reakce na Jiná Realita:

...něco zkusím... Kuchyně.?, je to málo úložného prostoru, nebo ten styl je úplně mimo.?

Nečetla jsem pozorně, nevím, jaké máš ráda barvy, jestli hledáš jen dobrou kuchyň/hodně úložných prostor nebo i jiné...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:42

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:52
Reakce na jinx:

kdybych měla jednu místnost vysloveně jen na relaxování (=obyvák), tak bych tam kromě knihovny a případně "výstavky" nějakého porcelánu nebo suvenýrů (což zas nemám já) pořád ještě potřebovala úložný prostor třeba na ty hry, na krabice s fotkama a podobné věci. což je možný mít i v otevřené polici, jen to nepokládám za praktické a moc se mi to ani nelíbí. jestli někdo nemá ani to, pak nepotřebuje nic, jasný

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:53
Reakce na Garfie:

Nevím jestli najdu nějaké inspirativní foto, ale co o tom pouvažovat trochu po japonsky? Oni maji všude hluboké vestavěné skříně, posunovací dveře, často splývají se zbytkem prostoru, takže ani nevíte, co je zeď a co skříň. 

Jinak mě by se líbilo i něco takového, klidně třeba tři vedle sebe a pak práznější prostor, nebo nějaký nižší nábytek.

Tohle je krásný a to se dá sehnat i u nás? 

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:03
Reakce na Ounz:

Bohužel :-( Jsou to Japonci, ale mají krásné věci tady.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:05
Reakce na Garfie:

To je krása.. nechceš mi jednu skříň dovízt? 

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:10
Reakce na Ounz:

Nevleze se do lodního kontejneru , už jsem to zjišťovala. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:13
Reakce na Garfie:

Sakra 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:25
Reakce na Garfie:

neni tam nejaka mistni ikea? ze bys. to dovezla rozlozeny v krabicce?;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:32

je, Muji

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:42

knihy mam v jinem pokoji, kde je jen knihovna a klavir a volny prostor na cviceni

suvenyry a porcelan nemam

deskove hry mam v takovem skladisti, takovy kumbal na veci, co se nikam jinam nevejdou, jsou tam jeste vanocni ozdoby, schovane prubezne nakupovane darky, potreby na baleni darku a cestovni tasky a kufry

ale zase se ukazalo, ze bych nedokazala pohostit 14 hlavou navstevu, takze velka sada porcelanu mi viditelne chybi :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:11
Reakce na baltik:

vždycky je prostor pro zlepšení

Jiná Realita já věděla že to tam někde je

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 31. října 2017 00:16

no....každej kousek stojí kolem 100 tisíc Kč, možná se ta přeprava v tom už ztratí...

Potrefenáhusa Muji tady máme kousek, ani tam raději nechodím 

Ale jinak pochopitelně japonský nábytek obecně je katastrofa, ani nevíte, jak jsem ráda, že nám tady před dvěma lety otevřeli Ikeu (je to asi 80km, ale stejně!). Mimochodem, japonská Ikea je docela zážitek, hrozně široké ty "chodby", aby se tam všichni vešli a spoustu japonských blbinek v domácích potřebách, miniaturní mističky, hůlky na vaření a podobně. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 31. října 2017 06:50

Fíha, tak toto sa mi páči. Jedine, že by som sa prestahovala a začala od znovu. 

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 31. října 2017 06:52

ta zelena je dost dobra, to je ikea, original nebo donatrena doma?