Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:03
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:05

Dadoo Tak to snad nelze brát vážně ne? Sama bych měla chuť na takovou otázku lupnout Ano

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:11

Mutziputzi jak nevážne to brát? Asi to ukazuje, že je dost těch, ktere něco podobného vážně napadne odpovědět, když se jich někdo na takový nesmysl vážně zeptá. 

Zeptat se na to mě, spadne mi Prada, vylezou oči z dulku a nechápavě ztratím řeč. A hledám skrytou kameru.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33813 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:17

Dadoo a dyk to si tam můžeš zahlasovat po přečtení článku taky, to neni žádnej výzkum z ulice, Prada ti padat nemusí

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:29

Potrefenáhusa tak aspoň brada

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:50
Reakce na MP Marge:

​Napsala jsi, ze transsexualove se citi byt opacnym pohlavim "na zaklade nejakeho pocitu". To fakt neni uplne presne. 

​Tak ale tohle je už slovíčkaření. Jedinec se narodí jako kluk, ale má pocit, cítí se být holkou. Co je na tom nepřesnýho? Vždycky se přece jedná o osobní pocit toho dotyčnýho, jak jinak by na to přišel? nikdo jinej mu to nevnucuje...

A dál... co se Trumpovejch zákonů týče, všimla jsem si akorát toho na "ochranu svědomí", tam to inovovali, to jo - jako že zdravotník už nemusí kvůli svýmu svědomí vykonávat potraty a nově sterilizace (což, jak mnozí upozorňujou, se týká logicky i změny pohlaví anžto k tý sterilizaci při tý příležitosti dojde). Ale že by vypracovali novej zákon, že můžou někoho kvůli příslušnosti k lgbt vyhodit z práce?! Tomu se mi nechce věřit. Jedině že Trump nepodepíše tohle, to se dá čekat.

Jinak já se nechci hádat, jen jsem přesvědčená že základní lidský práva už platěj pro každýho (v euroatlantický civilizaci) - dokonce v USA jsou dál než u nás, když se podíváme třeba na adopce dětí homosexuálními páry, ne? Tak bych to tam neviděla tak černě.

Do těch základních práv ale (například) nepočítám právo na návštěvu libovolnýho záchodu bez ohledu na pohlaví (a biologický máme pořád jen dvě). Proč nikdo není ochoten uznat, že by tam členům "majority" mohla vadit přítomnost viditelně opačnýho pohlaví? Na majoritu se totiž ohledy brát nemusí (jinak je okamžitě zpátečnická, transfobní a celkově odsouzeníhodná, pokud má námitky) - to je to, co mě štve...

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 29. října 2019 17:16

Potrefenáhusa a tak hej, ale že niekoho vôbec napadne tam takú ...ehm.... dávať...ako furt rozmýšľam, či tá stránka nie je nejaká paródia celá.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. října 2019 16:02

Jinak, k tomu tleskani, co tu nadnesla Jina Realita:

Cetla jsem puvodni clanek. Slo o jednu konkretni stredni skolu (uz nevim jakou, cetla jsem to minimalne mesic zpatky), kde absolvoval kluk s mentalni poruchou. Zvuky mu delaji problem, dopredu rikal, ze se boji si jit jit pro diplom kvuli potlesku. Jeho kamarad ze tridy prisel s timhle tichym potleskem a povedlo se mu k tomu ukecat celou skolu vcetne reditele, ktery pak vsechny pred prichodem "maturanta" pozadal, aby to respektovali a vyjadrili mu podporu takto. Za me je to super a nevidim na tom nic blbyho,vsem ostatnim se normalne tleskalo.

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 30. října 2019 17:14

Solathis No to je presne vono, takhle vznika 90procent veci, co se tvari jako kravina!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 08:41

Karja A taky hoaxy typu "Na strednich skolach v Americe se uz ani nesmi tleskat".

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 09:52

Solathis diky za uvedeni na pravou miru. 

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 14:13

Solathis To som citala tiez! Ale vobec som si to nespojila s tym co pisala Jina Realita, to je ako úplne iny clanok! Spomenula som si na hru Telefon co sme hravali ako decka, tiez z povodnej spravy vysla nakoniec nejaka ina haluz

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 21:00

Mrakoplas Mne hrozne htkvel ten tichy potles a obecne oo na me udelalo pozitivni dojem a takovy podruznosti si pak dlouho pamatuju, no

Online Sweet Potato
Avatar
34878 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:23

Telefonní šmejdi!

Crrr, tady XY z Centra odběrných míst, pani Bramborová, provádíme kontrolu elektoměru, plynoměru...

A za koho že voláte?

Nerozumím vaší otázce? Musíte se zeptat jinak.

Jaká jste firma?

Volám z Centra odběrných míst, blablabla...

A jakého dodavatele, třeba PRE, P. Plynárenská...?

Cvak, tútútú

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:28

Sweet Potato po me nedavno nekdo chtel pin k telefonu....

kdyz sem rekla,jestli se nahodou nezblaznila tak zavesila......

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:34

Sweet Potato strasne, asi nevis, co chteli?

Centrum odbernych mist, to mi zni jako kulata kocka

Online Sweet Potato
Avatar
34878 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:37

Zarinya No uf. 

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:38

Sweet Potato tak na tohle by jim moje máma řekla i číslo účtu, jak ji znám.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:40

Zarinya

Zas oni jsou lidi schopni vyslepicit do emailu i heslo k bankovnimu uctu, tak proc ne PIN. je toho strasne moc, protoze to tem smejdum proste funguje.

Online Sweet Potato
Avatar
34878 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:41

continuity Sakra lidi, pište s diakritikou, já tu přemýšlím, co je kulatá kočka!

Dál jsme se nedostaly. Měla mé jméno a adresu, předpokládám, že by zkontrolovala mé údaje a pak by mi nabídla lepší a neodolatelné tarify, akorát by se jaksi nezmínila, že od jiného dodavatele než máme