Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:30

Mutziputzi 

U ptáků určitě, u savců zas ty samičky jsou často roztomilejší

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:31

stes 

Já vím, já vím, jednou za rok to sama sobě dovolím, tak mám letos vyčerpáno.

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:34

Garfie a čo sa stalo so špeciálne vysväteným kruhom? Bol rituálne spálený ?

barbucha v mojom okolí si takýto prípad vyhodenia pamätám z minulého roku a nie, daný človek sa nebránil, pretože by tím pádom zverejnil svoju identitu, čo je teda úplne posledné, čo by chcel. Navrch to bol úžasný odborník a ľudsky skvelý človek, ktorý pracovisko ktoré viedol udržiaval na vysokej úrovni.

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:37
Reakce na Sweet Potato:

Jdu jen tak okolo...

 https://www.lidovky.cz/kultura/svetova-muzea-porusuji-vyvazenosti-zastoupeni-pohlavi-mezi-vycpanou-zveri-prevladaji-samci.A191027_115224_ln_kultura_ele

Inak, verím tomu.

Ako s tou biodiverzitou majú síce pravdu, ak to má byť nejaký učebný materiál, ale v dnešnej dobe sa už snáď na to zvieratá nelovia a nevypchávajú, či?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:43

slniecko 

No, to je smutný, ale já vycházím z toho že Marge píše o svým okolí - asi jsem získala špatnej dojem, ale obecně pokládám USA za mnohem víc úzkostlivě politicky korektní (no kde vznikly všechny ty nápady poslední doby?), navíc jsou taky zvyklý se častějc soudit

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:54

slniecko  tak zasloužil by!! Ale myslím, že kolem udělali nějaké další rituální procedury a bojují v něm dál....ale ta hrůza, když se to stalo!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 28. října 2019 12:56
Reakce na Sweet Potato:

Jdu jen tak okolo...

 https://www.lidovky.cz/kultura/svetova-muzea-porusuji-vyvazenosti-zastoupeni-pohlavi-mezi-vycpanou-zveri-prevladaji-samci.A191027_115224_ln_kultura_ele

​Tak to nevím, co by řekli soudruzi aktivisti na tohle.

Není to genderově nevyvážené?!  Divím se, že na Islandu, tradiční to baště všeliké diverzity, to ještě nikoho nepobouřilo!

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 28. října 2019 13:02
Reakce na barbucha:

​Tak to nevím, co by řekli soudruzi aktivisti na tohle.

Není to genderově nevyvážené?!  Divím se, že na Islandu, tradiční to baště všeliké diverzity, to ještě nikoho nepobouřilo!

​pomoc, tak toto neviem, či som nutne musela vedieť

....ale, nie je to pre gentlemanov dosť desivé?

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 14:37
Reakce na barbucha:

slniecko 

No, to je smutný, ale já vycházím z toho že Marge píše o svým okolí - asi jsem získala špatnej dojem, ale obecně pokládám USA za mnohem víc úzkostlivě politicky korektní (no kde vznikly všechny ty nápady poslední doby?), navíc jsou taky zvyklý se častějc soudit

​Tak ja jsem terapeutka, ze jo, tak holt ke mne i par transsexualu za ta leta zabloudilo na terapii. Navic jsem vystudovala na univerzite, kde je jich zvyseny vyskyt.

Se zavery, jak to chodi v USA, bych se neukvapovala; USA je sirokej pojem. 

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 14:39
Reakce na rasaNori:

MP Marge hele ja viktorku pochopila presne, ted je ti jedno a neresis vlozky a zachody atd., ale az se zacnou zakazovat jine a podstatnejsi veci uz bude tvuj nesouhlas vsem uprimne u zadele. 

​Ja teda porad nevidim, co konkretne se netranssexualni vetsine zakazuje, ale slibuju, ze budu bdela

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 14:42
Reakce na barbucha:

MP Marge 

Nerozčiluj se Já nepíšu o tom, že mám nějakej pocit

​Napsala jsi, ze transsexualove se citi byt opacnym pohlavim "na zaklade nejakeho pocitu". To fakt neni uplne presne. 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 28. října 2019 14:57

MP Marge Hele, ten "zvýšený výskyt transsexuálů" znamená, že tím byla nějak specifická Tvá univerzita nebo je zvýšený výskyt na všech? Pokud platí za b, znamená to, že nějak souvisí transsexualita s výši vzdělání nebo že vzdělanější lidé mají menší problém s coming outem. Ptám se, protože jsem za svůj dlouholetý pobyt na VŠ žádného transsexuála nepotkala (minimálně si toho nejsem vědoma) a z našeho okresního města vím o dvou.

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 14:58
Reakce na barbucha:

Nejde přece vo to, že jim někdo upírá lidský práva. Ty už dávno (v civilizovaným světě) mají. Stejný, jako všichni ostatní. (pokud se u vás stává, že snad někoho kvůli trans/homo/intersexualitě vyhoděj z práce, o čemž teda docela pochybuju - může se bránit soudně a těšit se na tučný odškodný, ne? pokud si ze svýho zaměření teda neudělal jedinej životní program, kterej by mohl obtěžovat spolupracovníky - myslím neslušný chování apod., i to se stává)

​A jsi si jista? Protoze to prave Trumpova vlada (zase) umoznila - byt vyhozen z prace kvuli sexualni orientaci/sexualni identite. Pokud pohybujes, ze k tomu dochazi, tak to jen potvrzuje moje presvedceni, ze toho moc nevis ani o transsexualech, ani o USA. 

Zajimalo by me, jak bys vysvetlila, kdyz transsexualove v "civilizovanem" svete maji vsechna ta prava, proc je mezi nimi vyrazne vyssi vyskyt deprese, sebevrazd, a PTSD, nez v bezne populaci? Proc se nekdy rodice radsi prestehuji do jineho statu, nebo alespon velkeho mesta, protoze maji legitimni strach poslat (trans) decko do skoly? Proc se od nastupu Trumpa k moci vyrazne zvysily vrazdy transsexualu, zrovna tak jako pripady vandalizace jejich domu/majetku? Proc se v nekterych statech jeste praktikuje elektrosokova terapie? I na ty zatracene zachody chteji nezadouci odchylky od normalu chodit hlavne proto, ze na damskych je mensi sance, ze je tam nekdo napadne. 

Tvuj naprosty nedostatek empatie ve me zadnou duveru v civilizovany svet neprobouzi

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 15:01
Reakce na brrr:

MP Marge Hele, ten "zvýšený výskyt transsexuálů" znamená, že tím byla nějak specifická Tvá univerzita nebo je zvýšený výskyt na všech? Pokud platí za b, znamená to, že nějak souvisí transsexualita s výši vzdělání nebo že vzdělanější lidé mají menší problém s coming outem. Ptám se, protože jsem za svůj dlouholetý pobyt na VŠ žádného transsexuála nepotkala (minimálně si toho nejsem vědoma) a z našeho okresního města vím o dvou.

​To jsem napsala nepresne. Zvysene se nevyskytuji na cele universite, ale u nas na katedre. Casto si vybiraji nas program, protoze je celonarodne znamy jako otevreny a pratelsky vuci LQBTQ population. Navic si casto vybiraji moji profesi, any mohli pracovat s trans youth. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. října 2019 15:09
Reakce na MP Marge:

na damskych je mensi sance, ze je tam nekdo napadne. 

no vidíš, a to je přesně důvod, proč nechci na dámských záchodech chlapy... 

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 17:04

viktorka_od splavu Nepamatuju jediny, jediny, pripad, ze by transsexual, male-to-female, (tj. fyzicky muz, uvnitr zena, ktery by logicky zamirilna tvuj zachod), nekdy nekoho napadl, at uz na zachode, nebo jinde. Tys o necem takovem slysela?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. října 2019 17:20

MP Marge mas muj obdiv za vecnost a trpelivost. Tahle stoka plna polopravd, dojmu a hysterie, to se neda cist. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. října 2019 17:25

MP Marge nevím co tě to furt napadá? ti řikám, že nechci společný záchody - a že se je místama snaží někde prosazovat údajně kvůli transsexuálům, protože ti se prý cítí diskriminovaní když si mají vybírat chlapský/ženský. ve skutečnosti se na chlapský teda bojí, což chápu a jsem stejnýho názoru. už jasný?

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 28. října 2019 17:32
Reakce na jinx:

MP Marge mas muj obdiv za vecnost a trpelivost. Tahle stoka plna polopravd, dojmu a hysterie, to se neda cist. 

​Obdiv si nezaslouzim, protoze uz jsem rezignovala a jedine vlakno, ktere jsem ochotna dnes cist je to zvireci

"It is impossible to defeat an ignorant man in an argument". (William G. McAdoo)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. října 2019 17:47

MP Marge William ma pravu :-))