Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:17

Jiná Realita no a me se takhle nedavno ten chlapek co zvedl na mestske telefon ptal, jestli si pry myslim, ze jsou deti ohrozene na zivote 

Online Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:34

Jiná Realita Chápu, že člověk někdy může udělat strašnou kravinu, nikdy bych nesoudila nikoho, komu třeba dítě vběhlo do silnice, vypadlo z okna atd., nebo situace, když člověk prostě nedomyslí důsledky. Ale to, jak v tom autě za pět minut je, je tak známá věc a řeší se několik případů každý rok, že nedokážu pochopit, jak to ZASE může někdo udělat. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. května 2018 10:14

https://olomouc.idnes.cz/olomouc-hvevotin-orna-puda-ornice-strategicka-zona-gemo-jaromir-uhyrek-1n8-/olomouc-zpravy.aspx?c=A180529_404526_olomouc-zpravy_stk

ministr životního prostředí - ano. ministr zemědělství - ano.

ano, už každou chvíli bude (nej)líp.

jen co zastavíme poslední metr nejcennějšího pokladu, který v republice máme - černozemě kolem olomouce.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 31. května 2018 10:24

Lilly_Ku Ounz 

Dočítám až teď a tedy zpětně lituju. Otřesné. Naivně jsem si myslelala, že kola se kradou jen u nás ...

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 31. května 2018 15:05

Naše obecní zastupitelstvo rozhodlo nadále nezveřejňovat záznamy z jednání zastupitelstva s odvoláním na GDPR. To je normální hnus.

Offline barbucha blogger
Avatar
30597 příspěvků moje polička 31. května 2018 15:25
Reakce na whiskas:

Lilly_Ku Ounz 

Dočítám až teď a tedy zpětně lituju. Otřesné. Naivně jsem si myslelala, že kola se kradou jen u nás ...

​I kdepak. Zrovna mi vyprávěl zeť, jak teď každýmu, kdo si pořídí elektrický kolo, snížej daně. Jakože ekologie. Tak spousta lidí tomu podlehla... ale že prej se v životě nikdy tolik nekradlo jako právě tyhlety (drahý) bicykly...

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 31. května 2018 15:30

barbucha Už i TAM se krade? Další iluze v háji. 

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 31. května 2018 18:31

barbucha to je ale blbina, ne? Elektricky kolo je min ekologicke nez normalni prece

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 31. května 2018 18:39

baltik Já to pochopila jako náhražku za auto pro ty, kdož na normální kolo nesednou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 31. května 2018 18:56

whiskas Haha, najdi si něco o krádežích kol třeba v Amsterodamu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30597 příspěvků moje polička 01. června 2018 09:06
Reakce na baltik:

barbucha to je ale blbina, ne? Elektricky kolo je min ekologicke nez normalni prece

whiskas  má pravdu, to je místo auta! akorát teda nevim jestli jim to bude vyhovovat i v zimě 

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 01. června 2018 09:13

Nojo, o tempora o mores, ono doby, kdy jsem těsně po revoluci jela za kamarádem do Stockholmu, a on mi psal, že sice ten den bude do pozdě v práci, ale že se k němu domů dostanu v pohodě, protože klíč stejně nechává pod rohožkou, už jsou dávno pryč. A i v Göteborgu, kam občas zajedu, vidím na ulici zaparkovaný starý rezavý plečky a nejspíš to nebude jenom z lásky k retru - a když jsem tam byla naposled, tak už i ty byly občas přivázaný.

 

Offline barbucha blogger
Avatar
30597 příspěvků moje polička 01. června 2018 20:56

Mutziputzi 

Nevim jestli mam rozumnej názor, ale mam takovej, že se tomu nelze divit. Při známý skutečnosti, jak nezávislí novináři a kritikové Putina padaj jako mouchy... tak každej způsob jak zachránit holej život je dobrej. Když eště k tomu čapnou toho najatýho zlosyna... a zviditelnění, zveřejnění celýho případu je taky určitá prevence. S tím kágébáckým rybím ksichtem, kterej zapře nos mezi očima, se čistou, férovou (nebo snad dokonce právní) cestou vypořádat nedá.

No, a naše ministerstvo vnitra jim jde pěkně na ruku jak vidim. Za chvíli na tom tady budem s Burešem a Emanem, učenlivými to žáky - pokud se nestane zázrak (v podobě zásahu přírody aspoň ) -  úplně stejně. 

Offline RoSa
Avatar
8222 příspěvků moje polička 01. června 2018 21:36

nolita 

jo, tohle přesně vystihuje moji rozpolcenost...

proč vůbec pouštěli do světa tu fejkovou zprávu? k čemu to bylo? s najatým vrahem už přece spolupracovali...

a zesměšnění médií je jen vrchol... novinář jako loutka tajných služeb?

samé otázky

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 02. června 2018 16:14

Mutziputzi myslím si, že keď niekomu ide o krk, je normálne, že spraví čokoľvek. A to zverejnenie mu podľa mňa chráni život, keby to nezverejnii, tak jednoduché riešenie - najať nového.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. června 2018 16:49

slniecko Spraví cokoliv, ale tahle forma mně osobně přijde velice nešťastná, manipulující, zbytečná, souhlasím s Fendrychem jak postovala nolita 

Offline RoSa
Avatar
8222 příspěvků moje polička 02. června 2018 16:54

... a jestli ono to celé nebylo tak trochu edukativní?

ve smyslu "vidíte, vy tupci? nevěřte každé zprávě!"