Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 05. června 2018 06:29

Jiná Realita Mně to stálo 200,-, to přežiješ.  A pro příště si kup na poště papírové parkovací hodiny za 50,-.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 05. června 2018 08:58

viktorka_od splavu no tak to by som tej pani na pobočke išla nakopať ...toto...ehm...spodok...

Ale ako chápem, čo tým chceš povedať, u nás bol toto problém s nebohou svokrou, ako vzdelaná, chytrá dáma, ešte ani na dôchodku nebola, prednášala na niekoľkých VŠ, slušný príjem, pričom bola nesmierne šetrivá a normálne v obchode prevetrávala každú položku, ktorá značka ju má najlacnejšie, ale proti takýmto úplne bezmocná. Len čo si spomínam, manžel riešil nejaké hrnce, ovčie prikrývky a úplný zabiják bol, keď bola naša dcéra (teda jej milovaná vnučka) v nemocnici kvôli zápalu obličiek, tak ju nejakí magori nachytali na nejaké rehydratačné drinky, že pre dieťa kvôli obličkám ...dieťa malo 1,5 roka...tak ešte po tom, ako sme sa s mužom spamätávali z nemocnice, tak tam zachraňoval registráciu za tuším 15000 korún, čo bolo treba zložiť, aby sa tie drinky dali kupovať ...

Našťastie moji rodičia sa držia, tak snáď to tak ostane nadlho. Zas oni majú šťastie, že sú obaja povahy, ktorá nemá problém niekoho poslať...nepotrebujú mať ten pocit, že za každú cenu neísť do konfliktu, čo si myslím, že u mnohých starších ľudí dosť hrá rolu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 05. června 2018 09:09

slniecko no taky bych ji to vytmavila pointa je prave, ze pani si to necha libit a ta moje se jeste boji... no chapu to, jak pises strach jit do konfliktu.. ale ja to tez nevyhledavam, zaklad je asi nechodit tomu naproti, obzvlast kdyz vim ze tezko odolavam.. 

jsem si vzpomnela na pruchod arabskym trzistem s mym muzem: on kazdeho slusne pozdravi/odpovi na pozdrav

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 05. června 2018 10:08

jsem si vzpomnela na pruchod arabskym trzistem s mym muzem: on kazdeho slusne pozdravi/odpovi na pozdrav

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 05. června 2018 10:08

slniecko se směješ, ale jako teda!!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2018 10:22

viktorka_od splavu Já teda rovněž slušně odpovídám na pozdrav, co jinýho?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:07

Mutziputzi jo, a jak daleko takhle dojdeš za hodinu?

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:10

viktorka_od splavu Pozdravím a jdu dál, kde je problém? Nenechám se zatahovat ke zboží, nereaguju, když za mnou jdou a něco melou, jdu si po svých.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:15

viktorka_od splavu Vždy jsem došla kam jsem potřebovala, odpovědět na pozdrav a slušně případně odmítnout považuju za elementární úctu, naopak jsem alergická na mávání rukou, kroucení hlavou a tykačku, česká specialita.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:22

Kokoska no on prave reaguje

Mutziputzi smarja

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:24

viktorka_od splavu jako sorry, psala jsi že slušně pozdraví nebo na pozdrav odpoví, a to je slušnost

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:35

viktorka_od splavu Chce to fakt jen pozdravit, případně "no, thanks", a jít dál. Ale zas může mít člověk dobré zážitky, manžel občas taky s někým pohovoří, doví se, že Praha je úplně nej město (i když je jasné, že ji chlápek neviděl ani na obrázku), my jsme super zákazníci, kteří jistě ocení kvalitu a nízkou cenu, kterou má jen a jen právě tenhle prodejce, madam jistě potřebuje několik hedvábných šálů v různých barvách či 2 kila fíků a troje zlaté pantoflíčky... baví mě to.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:46

Mutziputzi ufff tykačka je úplně nejhorší... už jsem dlouho nezažila čechy na dovolené, takže jsem byla ušetřena i tohoto, ale je to děsné ....

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 05. června 2018 11:58

nolita Chodívala jsem ve Strašnicích do vietnamské tržnice, než ji zrušili, a vždycky tam byl aspoň jeden buran, který tykal.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. června 2018 12:00

Kokoska no vidíš, máš pravdu, že se s tím člověk potká i doma, viz třeba vietnamské večerky... taky mám štěstí, že dlouho ne, ale stává se to bohužel...

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 05. června 2018 12:03

nolita Pak se člověk nemůže divit, když mamka kupovala pásek a měla obavy, že bude krátký, a uslyšela "to dobrý, pani, natáhneš!" :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 05. června 2018 12:23
Reakce na Kokoska:

 "to dobrý, pani, natáhneš!" :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 05. června 2018 12:57
Reakce na Kokoska:

viktorka_od splavu Chce to fakt jen pozdravit, případně "no, thanks", a jít dál. Ale zas může mít člověk dobré zážitky, manžel občas taky s někým pohovoří, doví se, že Praha je úplně nej město (i když je jasné, že ji chlápek neviděl ani na obrázku), my jsme super zákazníci, kteří jistě ocení kvalitu a nízkou cenu, kterou má jen a jen právě tenhle prodejce, madam jistě potřebuje několik hedvábných šálů v různých barvách či 2 kila fíků a troje zlaté pantoflíčky... baví mě to.

​no mně to vysvětlovat nemusíš... když chci tak si pokecám ale většinou nechci. on se u toho chudák strašně trápí a taky většinou nechce - ale prostě mu to nedá... slušně vychovanej

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 05. června 2018 13:05
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 05. června 2018 16:29

Kokoska Mne zrovna vcera vytrvale tykala jedna Ruska, podle me proste vykat neumela, vykani je slozitejsi. Pak je to takovej kolotoc, tezko rict, u koho to puvodne zacalo. Ale ja teda na tykani normalne odpovidala vykanim, ale stavat se mi to obden u stejneho cloveka, tak asi taky potykam.