Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 26. května 2018 07:23

Lilly_Ku soucitim, fakt, ať mu ty pazoury upadnou... co pamatuju z Berlína, tak tam všichni jezdili na starých rezavych plečkách, který parkovaly vsude 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 26. května 2018 08:03

Potrefenáhusa  fuj, teda..

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 26. května 2018 08:46

Ounz hrozny moc, i tak byla docela pomlacena a sedřená, helmu prasklou ... (do nemocnice ji vzala pani, co zastavila za ni, my v protisměru, vraceli jsme se, nebylo to ve městě, ale pod Mělníkem na mostě přes Labe, provoz dost hustej, měla strašný stesti, ze ji nikdo neprejel, bylo to strasne rychlý)

jako si říkám, ze asi ještě trochu ochladnu při ježdění v provozu a tu helmu teda každopádně 

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 26. května 2018 08:50

Potrefenáhusa husty... to musel bejt strasnej sok peo vsechny.

Na helmu se chystam uz nekolik mesicu, tak dik za pripomenuti.

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 26. května 2018 08:53

Potrefenáhusa s tema kolama: tady u nas maj kolikrat lidi kolo v cene ojetyho auta, ale teda fakt hodne si je bere docbyti nebo na balkon. Mi to pripada absurdni, ale vcera jsem to nejak promyslela a normalka pridelame hipserhak na kolo do chodby a proste ho taky budu brat dovnitr, panc nemam na to si kupovat kazdej mesic novy, ze.

Jinak ja mela starou kraksnu poslednich pet let a tu nikdo ukradnout nechtel (ke konci uz jsem si skoro prala, aby to nekdo udelal, furt je pojizdna :) ale proste ted chcu uz pekny novy kolo, no...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 26. května 2018 08:54

Lilly_Ku na těch nehodách je strasne debilni, jak jsou strasne rychlý a nemusí ani nikdo udělat nejakej kiks, stačí víko od kanálu nebo tohle a člověk na kole je mezi tema autama strasne krehkej a pomalej 

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 26. května 2018 08:56

Potrefenáhusa jj, ja v provozu jezdim hrozne nerada, tady je navic dost vyhrocena situace mezi ridicema a cyklistama, pravidelne vidim ruzny hadky na silnici. Musim teda rict, ze to je tak pul napul, nekteri cyklisti tady jsou strasny hovada, nekteri ridici taky... 

Ale je tu dost stop pro kola, do prace to mam treba skoro kompletne po stezkach nebo malo frekventovanych ulicich.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. května 2018 09:04

pecu chleba, v nejlepsim pripade to bude ufo. Mela jsem ho dat do janske misy. Napadlo me to pozde a nevim, proc se snazim, kdyz planuju zacit LC.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 26. května 2018 09:16

Potrefenáhusa no já sem od toho držkopádu taky do provozu už moc nevjela. Ještě sem to tenkrát měla vylepšený taky o dobrej zážitek, bylo to v docela provozu hustým a asi dvě auta projely okolo mě nevšímavé (ok, neva) a ze třetího na mě pokřikovala a smála se mi tlupa blbů  teprve další paní zastavila a zeptala sem jestli sem ok..

jinak v centru a i v širším centru je to na kole o život, bych řekla, nějakou dobu zpět sem viděla na Újezdě holku, jak se tam proplítá na kole mezi autama, kolejema a tramvají, no docela adrenalin asi. Taky si vždycky vzpomenu na Berlín  

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 26. května 2018 09:18

Candance když začneš píct chleba, už nikdy nebudeš chtít jíst lc 

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:55

simonka89 manzelovi ukradli kolo i s navigaci a ta firma nam poslala data, nasbirana asi za 2 dny, nez si zlodejicci navigaci vypli. Dali jsme to policii a presto, ze my jsme doma na mape presne nasli, kudy se pohybovali a kam se pravidelne vraceli, policie neudelala nic. Vlastne udelala. Poslali nam zpravu, ze pripad se pro absenci dukazu a nedostatek podkladu pro stihani neznamych pachatelu odklada.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 29. května 2018 07:28

Kokoska ale to je klasicky pripad, kamarad je jednou privedl az do sklepa a tez nic nedokazali, jako rozum zustava stat

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:06

Candance Taky jsme řešili krádež kol, policie rovnou řekla, že naděje na nalezení je nulová. Máme si prý procházet bazary, inzeráty a kdyby se našly, čeká nás ještě dokazování, že ta kola jsou opravdu naše...

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:17

moninika dokazování je to nejmenší pokud máš ke kolu doklady, stačí porovnat číslo rámu...

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:19

ice U nás to byla ukradená dětská kola, nic moc drahého a čísla rámů tam vyražená nebyla...

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:53

Lilly_Ku Do města bohužel jen nenápadné jakože staré kolo, nic značkového. Krade se všude a na tip velmi často. Teda chtěla jsem si dělat iluze že v Berlíně ne, ale když jsem viděla jak masivní zámky tam na kole vozej... My městská kola denně nosíme do třetího patra a necháváme na chodbě u půdy (rodinná vila). Přes den ho mám zamčené před prací, ale přes noc bych ho venku nenechávala i když vypadá nezajímavě. 

No a silničky (já za třicet, přítel asi pade) neopouštíme, pokud jdem do hospody, tak na ně musíme vidět. A doma jsou v přístěnku.

Mě to hrozně sere, tohleto zamykání. Miluju země, kde nemusím zamykat auto nebo mít kolo furt na dohled. 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:02

No a proč jsem tady: Ráno jedu na kole do práce Křížovou ulicí a před sociálkou na mě normálně z chodníku plivnul chlápek. Nějaká fetka s rozpíchanejma pazourama. Přímo do obličeje. Hned v práci jsem se důkladně osprchovala, ale stejně si připadám špinavá. A mám trochu strach.

Dneska jsem bohužel jela sama, kdybych jela s přítelem, buď se to nestane, nebo by aspoň to hovado hnusný dostalo přes držku.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:53

k těm (dražším) kolům mám dotaz: můžete tady v CZ doporučit nějakou firmu, která dělá označování těch kol, nainstaluje alarm či pohybový detektor? ... nebo je to nejlepší nechat udělat rovnou s registrací u Policie?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:04
Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:11

Jiná Realita  Já to asi nikdy nepochopím, protože bych dítě na parkovišti nenechala v žádném ročním období. A hlavně nechápu, že přes tolik varování se každý rok někdo najde, by mě zajímalo, co je to za lidi.