Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33858 příspěvků moje polička 25. května 2018 11:30

andulka01 my z Libně víme svý

Online andulka01
Avatar
10789 příspěvků moje polička 25. května 2018 11:48

Potrefenáhusa Jo, Liběňák, Železniční, Zlíchovská výtopna... fakt je mi smutno a jsem nasraná. Kvůli politikům většinou nedemonstruji, kvůli Železňáku si před tu radnici stoupnout půjdu. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33858 příspěvků moje polička 25. května 2018 11:52

andulka01 Rustonka!!!!!

Online andulka01
Avatar
10789 příspěvků moje polička 25. května 2018 12:22

Potrefenáhusa No u těch fabrik to vidím malinko jinak, je mi jich taky líto, ale fakt se blbě zakomponujou do rostoucího města. To, že na jejich místě postaví ohavný skleňáky je další věc.
Dopytle dyť to mohli sundat Golden Gate nebo Eiffelku - technologie a materiály jsou totožný. A kopie? Vysoutěžená za nejnižší cenu, nekvalitní ocel z Číny, nejtovat už tu nikdo neumí... dovedu si to živě představit. Nechci Prahu zakonzervovávat, ale tohle mi hlava prostě nebere.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. května 2018 12:52

vyperu si krémový kabát. po uschnutí je na nejvíc viditelném místě obří hov...... od nějaké mouchy, která předtím nepochybně vysosla plný talíř kari omáčky 

Offline Pinot Noir
Avatar
24629 příspěvků moje polička 25. května 2018 13:47

Jiná Realita Pardon, ale...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33858 příspěvků moje polička 25. května 2018 13:49

andulka01 z tý Rustonky se komponoval jenom komín a kotelna a v projektu byl, bylo by to něco unikátního, díky čemu by ta administračka měla ksicht. Byla to úplně nejstarší továrna v Praze. Vůbec tím mohla Praha být dost unikátní, zas každý hlavní město nemá těžkej průmysl...neříkám zachovávat všechno, ale některý jsou unikátní technický památky a byla by jimi Praha jedinečná, takhle se nahradí nic neříkajícíma unifikovanejma domama bez větší hodnoty, jakých jsou všude po světě miliony.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. května 2018 15:18

No takze novy kolo mi vydrzelo presne 6 dni, pak mi ho ukradli ze dvora, rano chcu jet do prace a na miste najdu jen prestrizenej zamek, kterej byl taky celkem drahej. No comment.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 25. května 2018 15:26

Lilly_Ku No tak aby mu/jí ruce upadly! Tohle je moje noční můra!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. května 2018 15:36

Lama_z_Lana jako to kolo si stopro nejaka kurva vyhlidla, panc sli vylozene po nem. A to jsem si vybrala pekny a novy. To si jako mam koupit schvalne hnusny nebo co?

Offline Renusatko
Avatar
11585 příspěvků moje polička 25. května 2018 15:56

Lilly_Ku to snad není ani možné. To byla teda pěkná rychlost a nového kola jste si moc neužila. Minulý týden tady v okolí vykradli sklepy. Šli taky po kolech. My jsme tam měli jen staré dětské, ale i to je pryč.  

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. května 2018 16:31

Renusatko fakt hruza... ja ted moc nevim, co delat, koupim si teda znovu to samy, ale asicsi ho budu muset nosit do bytu nebo co... jako kdyby to aspon bylo nekde venku, ale tohle proste neni nahoda. Mam skoro pocit, ze museli jit najisto, protoze zamek profesionalne prestrizenej, zadny jiny kolo nezmizelo. Takze ve dvore ho nebudu moct nechavat.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. května 2018 16:39

Lilly_Ku šiš litutju s tim kolem, mně se nemlich to samý stalo s autem, po tom co sem se přestěhovala, zmizelo téměř nový, asi do měsíce  taky sem myslela, že pojedu do práce a místo toho sem pobíhala ulicí v marný naději, že sem blbka, co si nepamatuje, kde zaparkovala..

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 25. května 2018 16:40

Lilly_Ku A ten dvůr je volně přístupnej? Páč jestli to byl ještě někdo z baráku, fakt sviňárna.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. května 2018 16:55

Lilly_Ku No tak to ti dlho nevydržalo teda ale čudujem sa ti že si ho nechala na dvore ja sa bojím nechať bicykel v zamknutej pivnici. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. května 2018 18:23

Ounz jo, to je presny, vubec mi to nejdriv nedochazelo a rozhlizela jsem se po dvore jak pako, ze uz jsem uplne na hlavu a nepamatuju si, kde jsem si zamcela kolo...

jinak uz mam uplne to samy objednany jeste jednou, ale teda asi se priradim k dalsim hipsterum, kterym jsem se doted smala, a budu si ho na ferovku brat dom a veset v chodbe.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. května 2018 18:24

Lama_z_Lana dvur neni pristupnej, ale hlavni vchod je bohuzel na kod, kterej hadam znaji nejen obyvatele baraku. to kolo si ale stopro nekdo vyhlid, jinak to neni mozny.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. května 2018 18:26

Lilly_Ku no, já s kolem taky bydlela a teď ho mám v garáži (a moc už na něm nejezdím, od tý doby co sem hodila držku přes řídítka na čtyřproudovce )

Offline simonka89
Avatar
11 příspěvků moje polička 26. května 2018 02:23

Ja bych kolo na dvorku nikdy nenechala. Muj bratr tam nechal dokonce elektrokolo..samozrejme bylo taky hned pryc. Tak apson zapisovat identifikacni cisla a pak to hlasit policii, urcita mala sance je, ze se nekdy najde.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33858 příspěvků moje polička 26. května 2018 07:22

Ounz strašný  nám asi před 14 dnama malem spadla pred auto holka, co se vysekala na kole kvůli spadly dopravní značce (vůbec to nebylo vidět, až když to řekla, proč spadla, tak jsme si teprv všimli), kdybysme jeli o trochu pozdejc, spadla by nám přímo pod auto...