Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 02. června 2018 20:48

Mutziputzi no, má pravdu, ale aj včítane posledného odstavca:

"Znovu však musím připomenout: na ukrajinský podraz se díváme pohledem lidí, kteří si v klidu žijí v zemi, kde se nebojuje, jejíž část neobsadili proruští povstalci a jejíž Krym neukradla jaderná velmoc. Ukrajina je ve válce a používá válečné metody. Mimochodem ani nevíme, jestli měl Babčenko na vybranou, jestli mohl odmítnout hrát chvíli rozstřílenou mrtvolu. Možná neměl. Na katastrofálním dopadu hry SBU to ovšem bohužel nic nemění."

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 02. června 2018 23:09

slniecko souhlasím, ten poslední odstavec je velice důležitý, tak to prostě je, skutečně se nedokážeme do té situace, z pozice našeho života v bezkonflitkní části světa, vžít... současně je ale důležitá ta poslední věta, která je dle mého velice pravdivá, ty důsledky mohou být hodně nebezpečné ...

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 03. června 2018 12:23

nolita áno, preto som ju v tej citácii nechala.

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 04. června 2018 13:41

Uz jsem vazne nasrana, protoze od ledna!!! resim tzv. energeticke smejdy. Za me rodice, matka to podepsala otcovym jmenem. Myslela jsem, ze uz je to konecne vyrizene, bylo mi nekolikrat prislibeno, ze samozrejme, vyresime, smlouvu stornujeme, bla bla bla, do 25.5. to mate doma. Uz jsem kontaktovala pravnika a budu je zalovat, i kdybych na tom mela prodelat.

Nekdo mi dnes z one spolecnosti poslal mail, ze samozrejme to vyridi, at mu tedy popisu situaci. Mam pocit, ze v posledni dobe nedelam nic jineho, nez popisuju situaci. No nic, dam mu cas do konce tydne, mezitim pisu stiznost na COI a ERU, pak pravnik.

Sve drahe mamince jsem doporucila, at nezveda cizi cisla, nikoho nepousti do bytu, ze se na to priste uz vykaslu. Neni to poprve, co na neco naletela, minule koupila tri super vykonne zarovky za 1500,-!!!

Uf. Smejdi to jsou, jako fakt.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 04. června 2018 13:55

tv kolik je mamince roku?

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 04. června 2018 13:59

viktorka_od splavu 67. Zcela normalne uvazujici, problemy zadne. Akorat se proste nechala napalit.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. června 2018 14:36

tv

To je ten novej dodavatel tak nevyhodnej ze se ti to chce resit?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 04. června 2018 15:17

tv normalne uvazujici clovek se snad nepodepisuje cizim jmenem co na to tatinek?

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 04. června 2018 15:42

viktorka_od splavu Moja mama je tiež normálne mysliaci človek, ale je občas schopná takých vecí, že jeden nechápe. Ona proste nevie povedať nie. A najjednoduchšie riešenie pre ňu je spraviť to, čo ten človek/predajca chce, kúpiť, podpísať, hocičo, len nech jej už dá pokoj a odíde.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 04. června 2018 15:48

carries ja se vyskolila kdysi na jehovistech, bydlela jsem blizko asi nejakeho hnizda, chodili pravidelne.. teda dokud me to neprestalo bavit. pak jsem je jednou vyhnala po zlym a prestali zvonit

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 04. června 2018 15:59

viktorka_od splavu Haha moji rodičia mali susedov Jehovistov :D Ale nikdy sa ich nesnažili presviedčať, asi nechceli kaziť susedské vzťahy

Edit. čož je vlastne šťastie asi, inak by už z mojej mamy bola pravdepodobne jehovistka

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 04. června 2018 16:04

carries no a nebo by byla vytrenovana a v pohode

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:14
Reakce na Mutziputzi:

tv

To je ten novej dodavatel tak nevyhodnej ze se ti to chce resit?

​Je v podstate stejne drahy. Akorat ona to podepsala "prostrednikovi", kteremu dala plnou moc k tomu, aby ji nasel vyhodnejsiho dodavatele. A ten si za tento ukon zada odmenu. Tak to jsme na zacatku minus 3000,-. Smlouva na dobu neurcitou, sankce za vypovezeni, to ted nevim, kolik tam je.

Ten novy dodavatel energii samozrejme nebyl vybran na zaklade nejvyhodnejsi ceny energii, ale jsou proste spolu domluveni. Obchazi tim energeticky zakon nevimjakecislo, ktery dava moznost odberateli vypovedet smlouvu bez sankce, pokud tato smlouva nebyla uzavrena v miste podnikani. No a ja uz bych z principu neplatila nekomu, kdo takto ziskava nove zakazniky. I kdyby nabidka byla vyhodna.

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:19

tv normalne uvazujici clovek se snad nepodepisuje cizim jmenem co na to tatinek?

​Ja to uplne vidim : "Prosim vas, ale manzel, vite, on je nemocny, on nemuze chodit, spatne se mu pise..." "Tak to podepiste za nej, vsak to nevadi."

Tatinek na to nic. Tatinek to nevi, protoze na tom zdravotne neni dobre.

Ale uz se to asi vyresilo. Tak snad uz bude pokoj.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:30

tv u nás na chalupě je systém varovných a informačních SMS. Nedávno mi jedna přišla právě s upozorněním na tyhle prostředníky pro dodávky energií. Myslím, že je to dobrý nápad. A hlavně říct lidem, ať prostě neotvírají. 

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:35

Renusatko To je skvely napad! Tuhle jsem cetla clanek, ze uz se vydavaji treba za inspektory ČOI. A starsi lidi na to proste naleti. Neni potreba ani obcansky prukaz, nic, jen podpis a je vymalovano.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:36

tv no, já si to neuměla představit, dokud moje "normálně uvažující" maminka (vždycky byla tak 3x chytřejší než já) nezačla chodit k výživové poradkyni bratru ty tři litry za návštěvu a držet pytlikovou dietu protože její kámošky tam taky chodí.. takže kdoví co ještě mě čeká:-/

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:41

tv já jsem původně byla celkem proti klasifikaci "starší člověk=blbec" protože jsem se s tím ve svém okolí nesetkávala... tak už teda jo:-( k výše zmíněnému mi nedávno vykládala jiná příbuzná, že nechce platební kartu, protože její kamarádka není schopná si zapamatovat pin a už několikrát jí ji "spolknul" bankomat - no a pak ji ještě k tomu na pobočce banky zaměstnankyně vynadala, že "pani tak to bylo už naposled!"

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:24

viktorka_od splavu Nejlíp si PIN napsat na samolepku nalepenou na kartě :D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. června 2018 23:02

asi mě to vlastně ani nenamíchlo, spíš je to takové dobrodrůžo - dostala jsem první pokutu v životě! za špatné parkování  prej jsem měla mít nějaký parkovací kotouč či co.

ani nevím, kde je tam městská policie  snad to nebude moc drahý.