Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:28

Gellnerova ja teda nevim, bych rekla, ze zrovna ted je doba, kdy je o manualni pracovniky bitka a muzou si vybirat, nemusi se bat o praci, vzdycky praci najdou 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:28

Jiná Realita Jako ano, mě to taky trochu zamrzelo, skutečně to byla dost podceněná oblast.

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:30

Gellnerova proč myslíte, že můj komentář je útočný?

Protože mi přijde smutně ironické, že si bere pan Zeman do úst inteligenci protistrany? 

(pokud to tak opravdu řekl, vycházela jsem z toho co napsala vanilka)

Opravdu si myslím, že Zeman vyhrál díky tomu, že část jeho voličů jsou lidé, kteří se nad volbou moc nezamýšleli a utáhl je na populistická gesta a slova. A z mé zkušenosti jsou to často i lidé, kteří ani diskuzi přístupní nejsou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:30

baltik Za 12 hrubyho?

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:34

Mutziputzi Záleží hodně i dle regionu, ale někde platí manuální práci docela dost, zejména ve strojírenském průmyslu. Jako ano, někde ty pracovní podmínky nejsou uplně med, ale zrovna teď se dá docela slušně vybírat, pokud někdo nebydlí fakt v nějaký díře se špatným dojížděním.

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:34
Reakce na Kokoska:

Bože, já mám vztek! A že bude Zeman pokornější a míň arogantní? No, vlk taky sliboval.

​Vice pokory a mene arogance, a pet minut nato skoci novinari doprostred otazky a rekne mu, ze ma hlas jako mutant?!

Ted Zemanova parta fyzicky napadla novinare. Co by se muselo ksakru stat, aby jeho volic zareagoval a bylo to na nej uz moc? My Cesi mame nejaky autodestrukcni gen, to jinak neni mozny!

Offline Korsičanka
Avatar
12853 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:34

Jiná Realita ...ale podívejte se jinam na jeho oči.

"Dávám bolševikovi rok, maximálně dva!"

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:34

Karja Tak jsou lidi, co se oklepou a jdou dělat lepší svět - a pak jsou lidi, co rezignujou a už jen čekaj, až někdo udělá lepší svět místo nich.  Ona i povaha a momentální situace...  (ta moje teda žije v příšerným baráku, stará se o dceru a dva vnuky a na nějaký velký akce ji nezbývá elán, řekla bych).

Jako, mně to nevysvětluj :). A už fakt jdu teda. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:35

Gellnerova Já už taky jdu, nebudeme si kazit karmu, že jo;-).

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:36

Jiná Realita upřímně, já ve svých předvolebních kalkulacích hrubě podcenila tendenci lidí volit jistotu, i když zaprděnou a nepříznivou, před nejistotou, která z jakékoliv změny plyne. 

Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:38

Mutziputzi a kdyby to tak bylo, kdy jinde nez v soucasne situaci si rict o vic?

Offline Korsičanka
Avatar
12853 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:39

razorblade Už dala cinkja na předešlé straně - doufám, že jen alkohol dělá své

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:41

Korsičanka takhle se ale nikdo nemuze chovat ani po alkoholu tykat cizim lidem, hazet jim na zem kameru za statisice. Tohle slusnej a inteligentni clovek nedela sni kdyz ma upito :/ jinak za double se omlouvam, me to tak rozcilolo, ze jsem to musela hned nasdilet :D

Offline Korsičanka
Avatar
12853 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:42

razorblade Já se tu taky vztekám a úplně stejně, neboj...

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:43

razorblade Jo, tak si vem, že teď ještě dostaneš někde přes hubu. Takovej novej pracovní úraz novinářů.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:46
Reakce na Krehutka:

Jiná Realita upřímně, já ve svých předvolebních kalkulacích hrubě podcenila tendenci lidí volit jistotu, i když zaprděnou a nepříznivou, před nejistotou, která z jakékoliv změny plyne. 

​Tak to my všichni včetně Drahoše a jeho týmu. Dokud mi to dnes soused nezdůvodnil, vůbec mě nenapadlo, že zrovna toto bude hlavní faktor u té části voličstva, která to nakonec rozhodne.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:49
Reakce na baltik:

Mutziputzi a kdyby to tak bylo, kdy jinde nez v soucasne situaci si rict o vic?

Muzou, a v tu ranu se na jejich misto prihlasi 3 Ukrajinci

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:51

Karja ja jednou dostala po hlave destnikem od zemanovy volicky na namesti pri ty jeho tour de kraje. Baba mela pocit, ze ji chci pripravit o super flek pod podiem :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. ledna 2018 19:58
Reakce na cinkja:

!!!!!!!!!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prave-se-stalo-ochranka-ve-stabu-milose-zemana-pestmi-napadla-novinare-zautocila-i-na-reporterku-televize-seznam-42123?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

​Ano, to je ta Zemanova lepsi polovina naroda, sul zeme! Co odted bude lidi spojovat.

Ty vole to je jak kdyz otevres plechovku cervu!