Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 09:03

jinx Nepoznám to na 100 %, ale dá se to odhadnout. Někdy hůř, někdy líp. Pamatuju si na jednu diskuzi, kde jednoho takovýho trolla nachytali na to, že jeho příjmení - ač česky znějící - prostě neexistuje (= není v ČR evidovanej jedinej člověk s takovým příjmením).

"Paní" Nataša Spálená si profil založila někdy o víkendu nebo dokonce včera. Má dva přátele, z toho jedna je "Hildegarda Uzená." Sice si hned zamkla komplet celej profil, ale neoblafne Google vyhledávač, kterej jí ještě nestihnul zaregistrovat. Ona si ale už stihla najít relevantní skupinu, přidat se tam a rovnou rozproudit diskuzi tou výše zmíněnou perlou. Která mimochodem obsahuje hromadu "klíčových slov" a frází typických pro tuhle komunitu a tedy s velkým potenciálem rozdmýchávat ty správný emoce: Havel, ukrást, čmoudi, znásilňování vnoučat nebo narážky na téma anální sex. 

Podle Googlu už jedna - jiná - Nataša Spálená svoji virtuální stopu nějakou dobu má. V ČR je 37 osob s příjmením Spálená. Pravděpodobnost, že dvě z nich se jmenují Nataša, je poměrně malá. 

Hodný babičky maj jiný vzorce chování. Jako ikonku používaj zpravidla svoji fotku, často rozmazanou (z webkamery, staršího mobilu nebo foťáku), s oblibou sdílej různý motivační a vtipný memíčka, přejou si navzájem k narozeninám nebo svátkům a semtam hoděj odkaz na Aeronet nebo FreeGlobe. Diskuze příliš nezakládaj, spíš píšou komentáře pod ně...

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:19
Reakce na Hoolinkah:

Tohle si tu odložím (Novinky, ciwe!): 

​Proč tam Novinky nemají fotku současného prezidenta? 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:34

Hoolinkah jo, to zni dobre, diky za vysvetleni. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:39

barbucha Si taky nedáš na eDarling fotku v natáčkách ne? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 13:32

Z diskuze na iDnes: Na druhou stranu takový komik tady nebyl snad od dob Buriana.

"Prezidentův mluvčí Ovčáček řekl, že prezident se rozhodl, že do debaty se soupeřem nepůjde ani před druhým kolem volby prezidenta." (28. 12. 2017, iDNES.CZ) 

"Tři debaty by už diváky mohly nudit." (M. Zeman, 13. 01. 2018) 

"Zeman přijal nabídku na čtyři duely v TV." (Ovčáček, 15. 01. 2018) 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 13:43

Milos mi dneska promazal facebook. Jsem o tri "pratele" stihlejsi. Je to velmi osvezujici :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 13:55

Sweet Potato 

Taky si říkám, že nebejt Ovara, člověk se ani nezasměje. Ale na druhou stranu, i tý legrace je někdy až moc... no hele:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 13:59

barbucha jo, tak to je kvalitni matros, zadnej fejk

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:00

Jako já bych se chtěla naučit nechodit na FB, protože když vidím, že lidi, co mám ráda, se zastávají Zemana a šíří ty hoaxy proti Drahošovi, tak jsem z toho fakt špatná. Letos jsem si dávala předsevzetí, že budu tolerantní k jiným politickým názorům v mém okolí (samozřejmě druhé předsevzetí bylo zhubnout!), ale ňák mi to nejde.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:03

barbucha Vrtá mi hlavou, jak se mezy tyhle lidi tak zaryl ten Soros

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:05

Sweet Potato možná ti odpoví Macko, myslim že to tady taky už vytáh. Ale nevim, jestli to budeš chtít slyšet

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:10

Tak dnes v mem okoli prvni clovek, ktery nejde vubec volit v druhem kole, pr “drahos je divny a takovy nesypaticky” a z doslechu dva volici zemana (rodice kolegu, oba VS) 

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:10

Sweet Potato Spojili si to s tou zednářskou lóží....

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:13

barbucha No jo, tohle se ti stane, když makáš od rána do noci v rozporu se zákoníkem práce a hygienickými předpisy. Zhoršené kognitivní schopnosti, výkyvy nálad, úzkost, deprese, negativní vidění světa... jako jakmile to dojde až k bludům a halucinacím, končí veškerá legrace. Pán by měl urychleně vyhledat odbornou pomoc!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:14

Zrovna mám ve sluchátkách puštěnýho Klause ml. řečnícího ve sněmovně a to jsou zas takový blitky, pardon, to se nedá jinak říct. "Bereme peníze českým sestřičkám a paníučitelkám a jedním příkazem k úhradě je posíláme do Bruselu, kde se k tomu přidají peníze švédských sestřiček a pančelek..." , já se zblázním, tohle je rétorika významného představitele tradiční pravicové strany?

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:15

Sweet Potato a jestli vůbec vědí, kdo to je?! 

hele, ale ta gramatika, to je úžasný, jak v tom mají všichni průnik - skoro by se z toho dalo odvodit nějaký pravidlo (i když uznávám, že ten poslední Jozef bude nejspíš Čechoslovák a tudíž jazykově znevýhodněný)

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:16

barbucha Zajímalo by mě, jestli ten člověk ví, že na Zemanův plat a všechno kolem taky přispívá ze svých daní, na které maká od rána do noci.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:16

Sweet Potato Potrefenáhusa 

Já taky nechápu, co proti Sorosovi všichni mají. Jako jo, má hodně peněz (fuj hanba!), ale podporuje s nima kdejaký sociální případy od jihoafrickejch černoušků až po naše romáky... 

Jo už vim! On ty prachy neposílá Jozefu Sabolovi! 

Odpor (ba hrůza) k jeho Středoevropský univerzitě mě, když tak čtu příspěvky odpůrců, naopak vůbec nepřekvapuje 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:19
Reakce na Potrefenáhusa:

Sweet Potato možná ti odpoví Macko, myslim že to tady taky už vytáh. Ale nevim, jestli to budeš chtít slyšet

​Už neodpoví. Adminka se totiž rozhodla vyhovět jeho žádosti o smazání po tom, co jsem na něho já podle něj byla prý moderátorsky zlá

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 14:25

wendulka Věčná škoda. (Hudbu ale dával dobrou)