Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline rysamona
Avatar
848 příspěvků moje polička 02. května 2024 07:49

moora jako to co teď předvádí je děs a já opravdu doufám že za rok mu regulérně houkne a bude klid 

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 02. května 2024 08:10
Reakce na rysamona:

moora jako to co teď předvádí je děs a já opravdu doufám že za rok mu regulérně houkne a bude klid 

​Já taky.

Offline Allysa
Avatar
553 příspěvků moje polička 02. května 2024 08:18

Já se přiznám, že se této vyhlídky opravdu bojím,  zejména když se koukám na Slovensko

Offline andulka01
Avatar
10760 příspěvků moje polička 02. května 2024 09:15

slniecko jojo, plochozemec je taky kvalitní materiál... Kde se ti idioti berou?

A Andrej taky hledá dno

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 02. května 2024 09:34

Cestou do práce mě namíchl billboard s Okamurou a někým - peníze čechům ne ukrajincům, to je takový debil, že mu není rovno. Oni fakt vidí jen ty prachy co dostanou v europarlamentu, když je tam někdo zvolí.

Offline Kokoska
Avatar
28388 příspěvků moje polička 02. května 2024 11:47

Liesel neni ten plakat nejaky nacionalisticky a xenofobni? To se smi, tohle? 

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 02. května 2024 11:58

KokoskaTo netuším, ale prasárna je to pěkná, zkusím ho zítra vyfotit a podělím se o to.

Offline Kokoska
Avatar
28388 příspěvků moje polička 02. května 2024 12:08

Liesel to snad ani neni nutny.

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 02. května 2024 12:47
Offline Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:13

Liesel Tam je Okamura + Mach. U nás to je vylepené taky, jenže někdo černým popisovačem k hlavě Okamury domaloval kosočtverec. Byl to leták někde na sloupě.

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:58

KanVlastně mě nikdy nenapadlo domalovat fixou něco na plakát. Ale tenhle u nás visí taky, tak bych mohla

Offline Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 02. května 2024 15:06

Marbuša No mě taky ne, hlavně já u sebe ten popisovač ani nemám. :D A pak tu máme skvělý kamerový systém, což já vítám, protože co někdo dokáže ve veřejném prostoru

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 02. května 2024 15:07

Kan Ježiš no jo, kamery! Tak na to kašlu.

Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 03. května 2024 12:06

Liesel Já se u toho vnitřně směju (a nejradši bych to tam dopsala), že když dá peníze Čechům, stejně hromada z nich to pošle na Zbraně pro Ukrajinu

Druhé heslo je Chceme mír, ne válku. Aha, no.

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 03. května 2024 14:43

Aranel hesla "Světový mír" a "Se Sovětským svazem na věčné časy" si dobře pamatuju a tak, když slyším ty kecy Okamury a Babiše o míru, tak se mi dělá fyzicky špatně. Je to stejná písnička, jako před 40 lety, tehdy to bylo povinné a teď to říkají lidi dobrovolně!!! A jedno co zatím je jestli politika  nebo prachy. To už si lidi nepamatují na rusáky jak tady byli nasáčkovaní 20 let! To, že bojuje Ukrajina a nemusíme my, tak za to jim ty peníze patří tisíckrát!!!

Offline razorblade
Avatar
8197 příspěvků moje polička 05. května 2024 21:05

Skvele cteni

o rusacke mysli a tom, jak si pro sebe znasilnili dejiny 20. stoleti a umne zakryli to, na jake strane pri vypuknuti wwii byli... napsano opravdu moc pekne

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 07. května 2024 13:16

Liesel

Hele Babiš s Okamurou ale takhle mluvit musej, jinak by nesehnali ani dva voliče. Jejich fanoušci se rekrutují z tý nejhorší lůzy, a tý je jedno co se děje na Ukrajině.

Mimochodem jsem zahlídla ráno v tv, kterak se někde na Moravě chystá lid oslavit osvobození, postavili jakože ruský vojsko, mundůry a vozidla incl. a budou si tam hrát na vojáčky. Odhlédneme-li od toho, že věru není co slavit (rozhodně ne "osvobození" russákama), tak já bych se ráda laskavých účastníků (nepochybně voličů Bureše i Pitomia) zeptala, když k tomu přistupujou tak zodpovědně, jestli hodlají rovněž krást, vraždit a znásilňovat... 

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 07. května 2024 13:25

barbucha 

Myslíš, že by bylo lepší, kdyby tam měli reenactment americký?

Offline nika
Avatar
682 příspěvků moje polička 07. května 2024 23:18

barbucha Ořechov? Byla tam největší tanková bitva na Moravě, trvala 7 dní a tři obce okolo zanikly, maji tam nějakou rekonstrukci jako připomínku roky. 

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 05:21

Omlouváme se, ale Američani nemohli osvobodit celé Československo, protože se zastavili na linii Prazdroj Plzeň - Fernet Božkov - Bohemia sekt Starý Plzenec.

Plzeň žila "kostýmovanými" oslavami celý víkend. Je možné, že si spousta lidí v ČR řekne, co s těma Američanama furt votravujou... Rekonstrukci bitvy (viz výše) bych opravdu za propagaci současného Ruska nepovažovala. Radost z konce války byla taková, že my si to neumíme představit. Bez ohledu na národnost osvoboditelů. Co se pak dělo dál a že se to mnohde zvrtlo, je jiný příběh.

PS: Máme v rodině autentické zápisky z osvobození Brna. To nadšení z příchodu první linie osvoboditelů bylo neuvěřitelné.