Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 17:57
Reakce na Kokoska:

Jiná Realita Jako že hraje na city? "On je chudák už takovej špatnej, tak mu to ještě dopřejem..."?

​ne, spíš ve smyslu "budu si hrát na dementního starce, aby mě podcenili, a pak jim to nandám"...ale to už doufám ve svém pesimismu zacházím až příliš daleko.

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 19:23

Já úplně cítím, jak mi stoupá tlak z toho všeho co se teď začíná objevovat a ještě objeví, ale na druhou stranu...ty dva tábory už jsou jasně rozdělené. Ze Zemanových voličů  už nikdo  názor nezmění a z těch antizemanových taky ne. Ať na Drahoše vyhrabou cokoli, nemůže to být nic horšího, než co má na triku Babiš nebo Zeman. Důležité je jen, aby šli lidi volit. A oni půjdou. Ta motivace je na obou stranách. Věřím tomu, že těch, co nechtějí Zemana, je prostě víc.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 19:32
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 19:57

barbucha , no ale bozicku, tak petici?   ja jsem dnes ponekud trpela odporem k praci, procez jsem sjela jednak parlamentni listy, jakoz i aeronet a teda... ufff, to jsou stoky, co prekonavaji vse... paradoxem je, ze to, do ceho se mi dnes nejak nechtelo, se tyka v. havla. 

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:02

barbucha Tak jsem nakoukla, i na pár dalších článků s diskusemi (normálně PL nečtu) - peklo. Mívám někdy divný pocit, že žiju jen ve své sociální bublině, a že bych to měla nějak rozšířit....a takovéhle čtení mě vždycky navede zpátky. Asi s těmi lidmi nechci mít společný domek :-)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:04
Reakce na barbucha:

​No, pěkně. Neříkal Horáček, že Drahoše podporuje? To si tam vzal pěknou štěnici, do štábu. 

No však to taky dělá (čert vem Magdu):

Aneb, když nevíš, kam zabrušuješ.   Konspirační teoretici se střelili do vlastní nohy. Miloš Zeman byl zakladatelem a místopředsedou Československého Římského klubu

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:06

jinx 

Závidím ti tvůj žaludek. Já bych to nečetla ani za zlatý prase - tohle jsem našla čirou náhodou. Stačí, co na mě občas vykoukne na FB  Kdyby jen stoka. Ale tak tupá stoka!  

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:10

Tak nakonec čtyři debaty, jo? No tak to good luck

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:12

kdo to o zemanovi prohlásil, že je naprosto zdráv? konzilium? nějaký jeho osobní lékař? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:15

Hoolinkah 

Jo, toho Horáčka jsem už viděla a sto bodůch! 

V tý inteligenci protivníků vidím jistou výhodu, protože velká většina nyní nastolenejch otázek (t.j. dehonestace Drahoše) je vyslovená střelba do vlastní hnáty, všechno se dá obrátit proti Zemanovi hladce.

Ale víš co? Je to stejně fuk! Drahošovy voliče to neodradí, a Zemanovy nepřesvědčí. Oni tomu nebudou věřit, i kdyby jim to někdo přibil na zeď obýváku.

Na druhou stranu tomu rozumím, tý snaze uvádět věci na pravou míru. Kdo je zvědavej na nějaký lži a nesmysly... Snad to tým Drahoš ustojí a vymáchá jim v tom ty prolhaný držky!

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:16
Reakce na Jiná Realita:

kdo to o zemanovi prohlásil, že je naprosto zdráv? konzilium? nějaký jeho osobní lékař? 

​No přece doktor Kalaš!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:17

barbucha oh god, mám stále mezery v hradní a navazující žumpě 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:18
Reakce na barbucha:

jinx 

Závidím ti tvůj žaludek. Já bych to nečetla ani za zlatý prase - tohle jsem našla čirou náhodou. Stačí, co na mě občas vykoukne na FB  Kdyby jen stoka. Ale tak tupá stoka!  

FB nemam, ​no ale zaludek ja mam, to je fakt. Ale ja to beru jako sveho zpusobu i nutnost mit prehled. Protoze, troufam si rict, ze konzumenti tehle platku do me socialni bubliny nedohlednou ani ve snu (a dobre jim tak, jen by jim mel nekdo v ramci strategie neco hodit, at je od nich pokoj)

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:26

Hoolinkah Asi si prostý lid pod pojmem Římský klub představí nejdřív římské lázně, potažmo římské orgie, známe to, Messalina, děvka jedna a Nero, ten byl ještě horší... však jsme to viděli na kazetě... fuj, do čeho se to ten Drahoš namočil! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:27

Kokoska tak tos zabila 

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:27
Reakce na jinx:

barbucha , no ale bozicku, tak petici?   ja jsem dnes ponekud trpela odporem k praci, procez jsem sjela jednak parlamentni listy, jakoz i aeronet a teda... ufff, to jsou stoky, co prekonavaji vse... paradoxem je, ze to, do ceho se mi dnes nejak nechtelo, se tyka v. havla. 

​a to jsem si myslela, ze zdejsi vrchni masochista jsem ja :D

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:30

razorblade , no to ano! ikdyz ja mam ze zamanovy skupiny na FB info jeste z jineho zdroje krome tebe a co je pozoruhodne, ac se ten clovek (mmch mimoradne inteligentni) snazi argumentovat, tak ho jeste nesmazali. 

edit: ac oni samozrejme neargumentuji (se mi to odeslalo driv)

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:35

Já se teda na tři týdny asi vzdám facebooku, protože co tam dokážou postovat někteří moji známí včetně jedné dobré kamarádky je na přerušení veškerých kontaktů. 

Dodnes jsem za největší fauxpas měla rande a líbačku s jedním jednodušším chlapcem, ale ne, to nic nebylo, omlouvám se mu, byl to dobrej hodnej kluk. Já se totiž vyspala s voličem (a obdivovatelem, velkým obdivovatelem) Tomia Okamury. To je fakt životní pád toto.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:44

Karja to mi pripomina, jak minula prezidentska volba zhatila celkem nadejne se vyvijejici sblizovani s pohlednym chlapcem. Kdyz zacal po druhem kole sdilet fotky manzelky Karla Schwarzenberga doplnene o hakove krize, normalne jsem ho vymazala z FB a zablokovala na telefonu. Pro me je politickej nazor lidi, se kterejma se stykam, hrozne dulezitej...