Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 22:26

399,-

Offline kariii
Avatar
52 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 08:05
Reakce na barbucha:

domenica 

Již viděno, děkuji!  Vlastně proto jsem se ptala, akosi mi to nekorespondovalo s nynějším stavem!  Se mi zdá, že to na tý cinkja fotce ňák přehnali maskéři či co?

​Ale při tom sobotním projevu po volbách vypadal překvapivě dobře... Už jsem ho dlouho neviděla, tak jsem byla zvědavá a pak trochu zklamaná.

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 08:54

Neuvěřitelný. Soudružka Procházková se patrně pomátla...

Tak oni budou svážet Zemanovy voliče do Prahy - jako se tam svážely Lidový milice v ´48! Bude zas převrat? Nebo rovnou občanská válka?

Občerstvení zdarma, na to náš proletariát slyší! (kde mam hergot nějakej blicí smajlík?!)

Navíc soudružka zjevně zapomněla, že ti, kdo přijedou do Prahy, budou (t.j. jejich hlas) jaksi zase chybět v tom kraji 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-for-Zemanovi-lide-chystaji-Prazanum-ve-2-kole-prekvapeni-Uz-se-to-pece-520310

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:02

barbucha  aby potůčky hlasů pro Miloše Zemana přitékající z jiných krajů republiky pročistily ten infikovaný pražský rybník

tyvole

Offline 999
Avatar
17535 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:03

barbucha Ta je fakt uplně blbá...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:05

Já bych to uklidnila, páč jestli něco Zemanovi ty volby vyhraje, bude to pražská přepjatost.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:12

Mutziputzi jako sorry ale mi to pripomina oslavny basnicky z padesatych let. to snad ani neni mozny. tohle videt na tom FB mam to za zarucenou legraci.. jsem netusila ze se neceho takovyho jeste dockam a kdyz, tak ze budou opevovat spis generalniho tajemnika EU

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:17

viktorka_od splavu Ale jo, ber to že je to svět kterýmu nerozumíš, buď zticha, seď a šoupej nohama a modli se aby to ty necelý dva tejdny vydržel i Kocáb, Koller a podobný kontraproduktivní aktivisti.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:23

Mutziputzi jo, to mas recht.

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:25

Mutziputzi 

Jaká pražská přepjatost sakra? Copak se v Praze mobilizuje proti venkovu? Kdo si začal s tou "pražskou kavárnou" (takto synonymem pro elitářský netáhla a vyžírky, který by bez udřenýho venkova vychcípaly hladem)?

Nezlob se na mě - samozřejmě vmžiku proběhne oplátka v podobě tupýho vidláka - ale když ti bude někdo nadávat do rozmazlenejch lehkoživek a prodejnejch fiflen, skloníš hlavu a mlčky se slzou v oku uznáš, že má pravdu? Abys ho nedráždila ještě víc? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:29

barbucha To je úplně jedno kdo začal, ale nadáváním na pražskou kavárnu "venkov" nevyburcuje jedinýho voliče Drahoše, pokud tady budou ataky ala Přemluv bábu, Kroměřížská výzva a Lucie všechna čest, ale promluví nablblej Koller a všichni hodí do jednoho pytle nevoliče Drahoše jako idioty, vůbec bych se nedivila, kdyby to dosavadní nevoliče vedlo k volbě Zemana, mě by tohle rádoby elitářský paušalizování taky nas*alo, vlastně se*e i takhle a to necílí proti mně.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:34

barbucha mutzi ma vazne pravdu - jako nechci byt v jedne skupine s pomatenou prochazkovou, tak stejne se mi prici vsichni ti prdli aktivisti opacneho spektra - ve chvili kdy naprou sily do boje za nejlepsiho pana profesora drahose, odchazim zvracet do krovi (a mozna tam zustanu do prisich voleb) stejne jsem to mela s pankacem karlem - jeho priznivci mu, jak tu mate v oblibe rikat, neudelali dobrou sluzbu

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:49

Mutziputzi 

Takže jinými slovy - příznivci Ovara můžou použít úplně všechno, veškerou možnou agitaci pravdivou i lživou a v jakýkoliv formě, a Drahošův tábor musí držet hubu. No, blahopřeju, takhle se určitě vyhrávaj volby!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:52

barbucha No ale to jsi jak Baruška ve školce, co ukazuje že se Martička hrabe v hnoji a ty nesmíš. Martička je ale debilní holčička, to ty nechceš bejt ne?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:55

barbucha no tak tabory at si delaji co je jim libo. ja se muzu k nekterymu pridat - ale nemusim. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:56

Mutziputzi 

Nebudeš. Ale prohraješ.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 09:58

domenica a ty myslíš že jako zpovýkanej pseudointelektuál něco vyhraju?

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 10:00

Mutziputzi 

Tak asi se nakonec shodnem v tom, že jde o tu míru. Michala Kocába, jak ho mám jinak ráda, bych teď taky na pár dní ve veřejným prostoru radši neviděla. Já jen, že to "nejsme jako oni" se moc nevyplácí.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 10:04

domenica Tak sama vidíš, že prostě jsou věci co zbytečně provokujou, nemá smysl brojit a dělit se na tábory, resp. ať se voliči Zemana šikujou, mě to nezajímá. Asi jako v tom vtipu jak pak Pražák řiká co si myslí vo Brňácích - vůbec nic