Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. února 2019 11:07

jerry 

...čekala jsem na Tvůj názor na Guilty. No, hmm, nic moc...

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 28. února 2019 12:46

Miru 

Každopádně ji vyzkoušej - mě navnadily recenze a výsledek byl pro mě zklamáním. Na tobě může vonět jinak, žejo.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2019 12:51
Reakce na jerry:

​Black Opium Intense jsem ještě nenašla odvahu vyzkoušet, protože zkušenost s Black Opium mi projednou stačila.

​No já právě Black Opium nedávám. Odnož Nuit Blanche byla o něco lepší, ale furt žádnej zázrak, proto mě hodně zajímá, co provede na tobě.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. února 2019 12:52

jerry Toto se mi stává u nových mainstreamů bohužel už pokaždé

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 28. února 2019 12:59

wendulka 

Tak všechno je jinak - včera jsem vlezla do parfumerie a vzpomněla si na včerejší pošťuchování s Korsičanka

Tak jsem čichla k rozprašovači a nebylo to nijak třeskuté jako ta připálená povidla v Black Opium. Stříkla jsem na ruku a ono mě to nezabilo - s Black Opium to ale má jen nějaké styčné body. Tak ji ještě důkladněji vyzkouším, protože mám vzorek.  

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 28. února 2019 12:59
Reakce na Korsičanka:

jerry Toto se mi stává u nových mainstreamů bohužel už pokaždé

​Bohužel ano. A nemyslím si, že je to nějakým vybíravým nosem. Čest řídkým výjimkám.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:03

jerry Píšeš o Black Opium Intense? Já myslila právě to původní BO -že ho na snašce vydýchám

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:05

Korsičanka 

Jo, Intense. "Intense" tedy na tom není nic. Dost řídká a na můj vkus až neškodná vůně. Tuhle bys vydýchala taky.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:12

jerry No, nevím Ale když to píše taková zkušená odbornice...

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:27

Korsičanka 

Vtipálku. Očichej, uvidíš...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:33

Korsičanka odbornici ver. opium black intense je vo nicem;-) sladka, neskodna

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:39

jerry viktorka_od splavu Věřím vám všem, nechci zkoušet.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. března 2019 11:55

Black Opium Intense (YSL)

Sladkost k čaji o páté …

Voní to kávou s kapkou likéru a taky vanilkou a šťávou z lesního ovoce. Celé je to takové pěnové, nadýchané a nahořkle sladké.

Zprvu všeho moc, ale po chvíli jen pár zbylých drobků ...

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:21

Dalia.. ale po chvíli jen pár zbylých drobků ...

a to je pravda

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 02. března 2019 12:11

Black Perfecto by La petite Robe noire (Eau de Toilette Florale) (Guerlain) - ylouhovaný černý čaj se syntetickým třešňový aroma zabalený v igelitu s kouskem sladkého zakouřeného dřeva. Rozvoněla se do zapudrovaného dřeva nasáklého tekutou ambrou a položeného na sladce zakouřeném semiši. Rozdíl mezi ní a klasickou Black Perfecto je takřka zanedbatelný.

First Instinct Sheer (Abercrombie & Fitch) - svěží pomerančový květ v horském vzduchu s několika zvonečky sladké (a povedené) konvalinky. Nasládlá pižmovka, docela výrazná. Povedená, možná jen trochu lineární.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. března 2019 16:26

Bottega Veneta: Knot Eau Absolue

Neroli v ní působí jako hřejivé podzimní slunce, kolem něhož místo paprsků perlí kokakolové bublinky. Slunce, k němuž se vzpínají semišové rukavičky, svírající svazek sušené levandule, kterou postupně rozemíláme na jemný prach těsně před tím, než se na ně pozvolna začne snášet pryskyřičnatý soumrak. Knot Eau Absolue je pro mě velmi příjemným překvapením na rozdíl od klasiky, která se na mně vyloženě nevyvedla.

Jacomo: Aura for Women

Tóny šťavnaté mandarinky, svěžího bergamotu, liči a grepu se tu mísí s ovocnou, až žvýkačkovou tuberózou. Tu po rozvonění vystřídá vzdušná pudrová mimóza s ovocným jasmínem a karamelovým zimolezem, podpořeným sladce aldehydovým heliotropinem. Kořenitý santal s vanilkou a pižmem v základu pak typově malinko připomenou Sublime.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 02. března 2019 17:25

wendulka 

A s Knor Eau Absolue mám uplně stejnou zkušenost - zatímco Knot je na mě hotové parfémové peklo, tak tahle odnož je pravým opakem.

Aura už jsem měla několikrát spády si pořídit, připomíná mi dávnou limitku Champs-Elysées Too Much.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:07

wendulka ktorú Sublime?

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:13

Guilty Pour Femme Revolution Gucci

Hm. Nějaké, celkem příjemné, ale neškodně květinky.

Za pár minut jsou fuč.

La Nuit Trésor Musc Diamant Lancome

...ani pižmová, ani gurmánská.

Taková od každého trochu, aby nebyla moc k jídlu, ale aby nebyla ani moc nyny čistá.

Asi se bude líbit...

...ale já už vůbec nevím, jak vlastně voněla.?.

...a zjistila jsem, že už se mi nějak nelíbí Alien EdP, nebo jo, ale až tak po hodině a víc... Jenže to už je zase málo cítit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. března 2019 20:04

jerry To mě opět velmi těší.

slniecko Tu původní. Jako ta má samozřejmě ten základ ještě o kapku bohatší, ale přijde mi, že ty složky jsou shodné kvality.