Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 17. února 2019 15:56

wendulka 

A kdoví čeho se ještě dočkáme....Mon Guerlain Bloom de Jasmin, Mon Guerlain Cologne, Mon Guerlain Bois, Mon Guerlain Intense, Mon Guerlain XYZ.

Marketingově bude potřeba úspěšný název vysosat do mrtě.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 17. února 2019 16:16

jerry 

Rozhodně, marketingové oddělení velké značky ani jinak pracovat ani nemůže. 

Dokud nebude zasahovat do výroby Shalimaru (momentáně božská verze edt) a jiných mnoha vůní, ať sosají a vydělávají na ty zajímavější, míň prodávané.

Mon Guerlain Bloom of Rose

Když si odmyslím první polovinu názvu, a nečekám variaci na Mon Guerlain, pak je to docela hezká, svěží mainstreamová vůně s dominující růží a jasmínem. Nekomplikovaná, v podstatě příjemná, pokud by ji nosil někdo v mém okolí, vůbec by mi nevadila.
Každopádně je to překvapivý úkrok stranou z levandulové cesty (byť je levandule stále ve složení uváděna). Škoda, levandulový tón bylo právě to, co mi na Mon Guerlain přišlo zajímavé a odlišující jej od ostatních parfémů v nejexponovanějších policích parfumérií.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 17. února 2019 16:21

domenica ať sosají a vydělávají na ty zajímavější, míň prodávané.

...pro nás

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. února 2019 20:14
Reakce na jerry:

wendulka 

A kdoví čeho se ještě dočkáme....Mon Guerlain Bloom de Jasmin, Mon Guerlain Cologne, Mon Guerlain Bois, Mon Guerlain Intense, Mon Guerlain XYZ.

Marketingově bude potřeba úspěšný název vysosat do mrtě.

​Mon Guerlain Noir chýba

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. února 2019 20:31
Reakce na slniecko:

​Mon Guerlain Noir chýba

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:53

Guilty Pour Femme - V parfumérii bych jí asi obešla obloukem, ale přišel mi vzorek ze Sephory a tak jsem vyzkoušela a musím říct, že je nečekaně dobrá a to já nejsem milovník těhle vůní.

Květinová, pěkná, dokonce nápaditá s výraznější a autentickou vůní šeříku v začátku. Jarní zahrada, i když na mě trošku ostrá a omamná, což čerstvě utržený šeřík je. Jarní květiny podpořené citrusy a malinko kořeněné. Trochu ambry se přidá, ale nic co by změnilo vyznění vůně, která je prostě květinová. Kdo hledá šeříkovou vůni, tak bych doporučila vyzkoušet. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. února 2019 15:12

Renusatko jj, vnímám to podobně

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. února 2019 15:22

alibi Kdybych neměla Lilac Love, která je pro mě zajímavější, tak bych jí snad i chtěla.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 15:53

Renusatko Vy mě vnadíte.Ještě že chořím, tudíž nemohu dojet nikam vyzkoušet

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. února 2019 16:49

Korsičanka Tak já tě uklidním...výdrž není nic extra, i když já jí měla jen z toho "otíracího" vzorku.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 16:51

Renusatko Jsi hodná, ale myslím, že z nástřiku to bude síla - aspoň chvilku

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 18. února 2019 17:36
Reakce na Renusatko:

Korsičanka Tak já tě uklidním...výdrž není nic extra, i když já jí měla jen z toho "otíracího" vzorku.

​Tak ja ťa neukľudním, na mne držala skoro celý deň, po nástreku sa tiahla celou izbou a každým pohybom sa pripomínala, ľahko omamná kvetinovka, mäkká, príjemná. Edt ma časom otravovala, edp je vzdušnejšia, lepšie prepracovaná. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 17:51

milacka Ty lumpajdo Já mám pro tebe taky zajímavost - hle, čím jsem navoněná:)))

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 18. února 2019 18:55

Korsičanka No, neviem kto je tu za lumpajdu, ako vieš, že hlásim návrat ku kvetinovkám?

A máš ešte jednu krásku na poličke, ktorá mi motá hlavu, ty jediná máš flakón

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 19:14

milacka Však jsem ti slíbila odstřik, ne?

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 18. února 2019 20:14

Korsičanka Už aby sme sa stretli

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 20:24
Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 18. února 2019 20:46

Santal Musc (Narciso Rodriguez) - dřevo kořeněné prachovou směsí růžového pepře a kardamomu, přecházející v uhlazený jemně olejový santal. Po rozvonění pak sladce kouřové dřevo se znatelnou pižmoambrovou stopu. Směle lze považovat za unisex.

Lacoste Pour Femme Elixir (Lacoste) - na začátku ostré sladkokyselé bobule smíchané s "vodovým" se dřevem, pak závan pepře upomínající na původní Lacoste Pour Femme a pak už jen sladkokyselé cedropižmo s neidentifikovatelnými hladkými květinami. Povedený flakón předčil generický obsah

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. února 2019 16:38

Black Opium Intense Yves Saint Laurent

Intimní vůně.

Začíná delikátnější a prachovější formou Lolita Lempicka EdP 1997.

Pak je to mix právě oné Lolity a klasického Black Opia EdP.

A ještě pak(v rozpětí pouze pár minut)

- na ruce téměř nic...

...nebo jo, kecám.

Závan absintu - ale tak, jako by jste si k hladině lahodného chlastu pouze přivoněli, prostě žádná plnost chuti/vůně,

a pak něco jemného, blíže neurčitelného, něco jako dvě výše zmíněné vůně, ale po cca deseti hodinách a po sprše.

Za ty prachy je to výsměch.

Jo noo, flakon to má pěkný.

PS: ...ještě doufám, že mám dnes blbou chemii kůže, jestli je to tím úplňkem, či co, a třeba za pár dní, při dalším zkoušení to bude lepší..?.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 20. února 2019 20:42

Extrait de Cologne: Magnolia Folie (Roger & Gallet) -  svěží průsvitné okvětní plátky s lehoučkým ovocným tónem - vůně relaxační, snová.

Mademoiselle Rochas Couture (Rochas) - syntetický svěže sladký pepř s nakyslým dřevitým prachem, až skoro pálivě štiplavý, poté něco jako kašmeran. Nakonec se vše slilo do sladkokyselého cedropižma s nasládlým prachem z omítky a probleskujícími suchými lodyhami. Laciná avonovka bez kyselého ocásku.