Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 20. června 2018 19:59

Dalia  krásné! Mi včera přišla bílá Habanita. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. června 2018 20:15

alibi Děkuju! 

I mně dnes přišla bílá.  Černé nový flakon a bílé malý zbytek od jedné dobré duše. Brzy o ní také něco napíšu. Líbí se mi moc! Mnohem víc než před pár lety, kdy jsem ji měla. Takže si s ní doplním zásoby a koncem léta přijde její čas.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. června 2018 09:18

Purplelips Sensual (Salvador Dalí)

Šťavnatě fialová ...

Fialka zalitá ovocnou šťávou na hutném vanilkovém krému a lehounce posypaná sladkou skořicí. A aby gurmánské ladění nevyznělo prvoplánově, přidá se pěkně zakomponovaný santal, který společně s pačuli a ambrou dělá celek dospělejší a zajímavější.

Moc pěkná vůně do chladných dnů nebo pro teplé letní večery.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. června 2018 10:56

Dalia Krásnější než fotky určitě není

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. června 2018 11:08

Korsičanka Mě fakt mile překvapila.  A ještě víc mě překvapila cena. Je skoro zadarmo. Nemít tak napěchovanou poličku a plno jiných adeptů na pořízení, tak neváhám a klikám. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. června 2018 11:54

Dalia Vím, že parfémový Dalí je levný-kdysi dávno jsem i zkoušela, ale nebylo to nic moc. Teď ovšem vydal nějakou exclusiv řadu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. června 2018 12:01

Korsičanka Mě vždy více zajímala Dalího výtvarná tvorba než vůně nesoucí jeho jméno. Takže se ve vůních SD neorientuju. Chtěla bych ale vyzkoušet ještě Purplelips toaletku.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. června 2018 12:15

Dalia To někdo tady nebo vedle nabízel Jestli myslíš tu šeříkovou..

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. června 2018 13:52

Korsičanka Ano, tu myslím. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. června 2018 14:07

Dalia O šeříku v ní se vyskytly rozporuplné zprávy

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 21. června 2018 15:18
Reakce na Korsičanka:

Dalia Vím, že parfémový Dalí je levný-kdysi dávno jsem i zkoušela, ale nebylo to nic moc. Teď ovšem vydal nějakou exclusiv řadu

​Ty exkluzivky (je to hned několik řad) jsem zkoušela, ale navzdory věhlasným parfumérům, kteří se na nich podíleli, mně všechny připadaly až kýčovité, včetně balení.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. června 2018 15:22

Fleur Tipovala bych to tak přesně. Ale někdy člověk míní a ....Dík za info

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. června 2018 17:46
Reakce na Dalia:

Habanita (Molinard)

V tónech černýho blues …

Když je noc hebká jak černý samet a voní sladce jak pudr na nahém těle, když sladkosti předchází pár hořkých chvil a vůně květin houstne tmou, když je vzduch obtěžkán kouřem z pryskyřic a sladkou vanilkou, tak čas zastavím a tóny černýho blues nechám se nést za tebou …

Nádherná a hustá sladce pudrová vůně, která měkce objímá mé tělo i duši a dává prostor krásným snům.

Habanita mě dostala do kolen. Už dlouho jsem nepocítila tak dokonalé souznění s nějakou vůní, jaké cítím právě nyní s Habanitou. S mou kůží si rozumí dokonale!

​Krásný. Na mně bohužel takhle nevoní. Na mně funguje jenom ta bílá.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. června 2018 18:25

wendulka Vendulko, já vím. Četla jsem Tvou recenzi a přiznám, že díky ní jsem byla trochu v obavách, jestli jsem s nákupem naslepo neudělala chybu.  Ale neudělala. Troufám si tvrdit, že černá Habanita se zařadí mezi mé nejmilejší vůně.

Bílá na mně voní moc dobře a líbí se mi velmi. Není tam sice tak dokonalé souznění jako s černou, ale je mi v ní dobře. Určitě ji v chladnějším období hodně využiju. I do práce bude dost fajn.

A děkuji! 

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 21. června 2018 19:53
Reakce na Korsičanka:

 Teď ovšem vydal nějakou exclusiv řadu

Zkoušela jsem 5 vůní, ale do exkluzivek měly daleko.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. června 2018 23:53
Reakce na Korsičanka:

Dalia Vím, že parfémový Dalí je levný-kdysi dávno jsem i zkoušela, ale nebylo to nic moc. Teď ovšem vydal nějakou exclusiv řadu

​Tady musím souhlasit s Fleur i jerry. Mám vyzkoušenou celou tu původní pětici a ještě asi dvě z těch nových, co přibyly, a ačkoliv jsou některé docela pěkné, ani jedna se mi nezdá natolik dobrá, aby to ospravedlnilo tu exkluzivní cenu.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. června 2018 07:57

wendulka Vždyť já vám dávám zapravdu, tak proč to píšete mně?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. června 2018 09:58

Korsičanka No jo, teď to vidím. Promiň, zlato. Včera večer mě postihla asi nějaká selektivní slepota. No chtěla jsem se k vám prostě přidat. On Salvador Dali má pár docela hezkých těch mainstreamových vůní vzhledem k nízké ceně. No ale pro většinu zdejších uživatelek asi moc nebudou,  to je fakt.

A dokonce jsem četla, že ač se vůně jmenují Salvador Dali, on sám by s nimi asi nijak nesouhlasil.

Ještě za svého života proběhlo pár schůzek, jak by to mělo vypadat, ale mistrova představa byla zcela odlišná. Teprve po Daliho smrti dala snad jeho vdova nebo někdo souhlas k užití jména a flakonů.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. června 2018 10:43

wendulka No bať. Říkala jsem si, že jeho obrazy s vůněmi jaksi nekorespondují. Kdyby vůně navrhoval a bavilo by ho to, určitě by byly zajímavé právě pro nás

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. června 2018 12:28

wendulka hej, tak nejako. Ona sama bola parfémová zberateľka. Ale zdá sa mi, že na úplne prvej snáď ešte spolupracoval - možno práve kvôli nej, ktovie. Už je to dávno, čo som to čítala.

Ale hľadala som si to kvôli tomu, že som si úprimne myslela, že to meno proste použili len tak...ako máme vône Bach a Beethoven....atď., takže potom som bola teda láskavo ochotná ísť si k nim čuchnúť:)))

Tie flakóny exclusiviek idú tak na hranu gýčovosti, čo si myslím, že môže byť v línii s jeho tvorbou, mne na nich trošku prekáža, že mi príliš pripomínajú flakón Niki de Saint Phalle.