Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 16. června 2018 09:11

Funky Flower (Douglas/Nocibé) - nasládlá květinově ovocná pižmovka, která po rozvonění skončila v podobě laciného nakyslého pižmocedru.

Le Jardin de Fragonard: Jasmine - Perle de Thé (Fragonard) - oslazený zelený čaj s jasmínem. Postupně se čaj (ve smyslu "nápoj") začal vytrácet a zůstal suchý zelený čaj s několika jasmínovými kvítky v papírové krabičce. Výborná náhrada (včetně výborné výdrže) za již dlouho nevyráběnou Thé Vert au Jasmin.

Offline RoSa
Avatar
8061 příspěvků moje polička 16. června 2018 09:19

jerry a lékařské gumové rukavičky tam nejsou?

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 16. června 2018 09:50

RoSa 

Ne, ani náznakem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 16. června 2018 12:06

jerry Thé Vert au jasmin od L´Occitane byla moje oblíbená čajovka. Jestli se jí Fragonard podobá, měla bych radost.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 16. června 2018 15:22

Fleur 

No právě - Thé Vert au Jasmin se my podařilo po ukončení výroby nasyslit 2 flakóny, ale samozřejmě nevydržely věčně. A nic aspoň  trochu podobného se mi nepodařilo objevit. Až teď.  

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 16. června 2018 17:57

na dnes jeden pozdrav z Bulharska:

Biofresh - Royal Rose: Bulharská ruža. Bodka. Musím uznať, že tu sa celkom dobre trafili s koncentráciou, nie je ani slabá, ani silná, krásna, čistá, vystihnutá červená ruža.

a zvyšok Pacificy:

Sandalwood: Vôňa sladkých citrusov na jemne drevenom podklade. Viac citrusov ako santalu, podľa mňa vydarený unisex. Citrusy sú síce z rodu sladších, ale pôsobia jemne, tlmene a santal to posúva do unisexových vôd. Veľmi príjemné prekvapenie. Výdrž nevalná, ale pri tej cene...

Tuscan Blood Orange: Júúú, jahody, maliny, mandarinky, letoooo!!! Multivitamínový džús, svojím spôsobom ľahko escadovitá vôňa, ale...nedosladená, neulepená, veselá a optimistická!

Indian Coconut Nectar: Vanilkový puding posypaný kokosom. Je zaujímavé, že to nie je zďaleka tak otravné, ako to na prvý pohľad znie.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 17. června 2018 17:37

Happy Juice (Douglas/Nocibé) - lehký multivitamínový džus ozdobený plátky bílých růží. Příjemná pižmovka, jemná, dívčí.

Colonia Ebano (Acqua di Parma) - suchý sladkokyselý vetiver se sladkým pepřovým prachem a sladkokyselé dřevo. Na můj vkus taková neuspořádaná vůně - nějak to nesedí dohromady.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. června 2018 23:23

slniecko Kde se, prosím, dají očichat vůně Pacifica? Mám pocit, že jsem na ně ještě nikde nenarazila, ale nejspíš zase jen blbě koukám.

Offline fegitah
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2018 09:38

wendulka dovolím si reagovat. Parfémy Pacifica lze prý vyzkoušet v Praze - Bělehradská 36, EtikButik :-).

https://www.gaea.cz/vize

Info pod nadpisem PARTNERSKÉ WEBY.

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 18. června 2018 11:09

wendulka objednala som si vzorky z www.gaea.cz

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. června 2018 11:13

fegitah slniecko Díky.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 18. června 2018 20:21

wendulka 

Minimálně ten šeřík stojí za vyzkoušení - všude jsem četla jen kladné recenze. Ale ono toho bude za vyzkoušení podle recenzí slniecko stát víc.

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 18. června 2018 21:30

jerry je to také veľmi striedavé, niektoré sú až prekvapivo dobré - ten orgován/šeřík napríklad, niektoré no dobre a niektoré ...rozhodne ale za otestovani stoja!

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 19. června 2018 08:49

jerry šeřík potvrzuju, ten jediný znám. je moc pěkný a drží

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 19. června 2018 21:37

Attraction Rush for Her (Avon) - lehká gurmánská - cukr na začátku karamelizace, kousek čokolády a trocha pečeného jablka. Postupně začal vylézat vzdušně svěží tón (trochu syntetický, ale nikoliv nepříjemný), který vůni odlehčil. U Avonu patří rozhodně k těm povedenějším.

Woody Mirage (Douglas/Nocibé) - lehká akorát tak sladká dřevitá ambrovka s jemným tónem sladké pačuli. Je uváděna jako dámská, ale klidně by to mohl být unisex.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. června 2018 11:41

Habanita (Molinard)

V tónech černýho blues …

Když je noc hebká jak černý samet a voní sladce jak pudr na nahém těle, když sladkosti předchází pár hořkých chvil a vůně květin houstne tmou, když je vzduch obtěžkán kouřem z pryskyřic a sladkou vanilkou, tak čas zastavím a tóny černýho blues nechám se nést za tebou …

Nádherná a hustá sladce pudrová vůně, která měkce objímá mé tělo i duši a dává prostor krásným snům.

Habanita mě dostala do kolen. Už dlouho jsem nepocítila tak dokonalé souznění s nějakou vůní, jaké cítím právě nyní s Habanitou. S mou kůží si rozumí dokonale!

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1059 příspěvků moje polička 20. června 2018 13:27

Mugler Cologne

Pokud hledáte levnější alternativu k Neroli Portofino, doporučuji vyzkoušet Mugler Cologne. Cítím svěží bergamot se zeleným petitgrainem, několik minut hořkosladké neroli a po něm pár hodin krémový pomerančový květ, který přes jemně mýdlový vetiver postupně splývá s mou kůží. Podobnost s Neroli Portofino (Tom Ford) je až zarážející. Rozdíl není ani tak v čichové kvalitě složek, jako spíše v jejich výdrži, která je zde o něco kratší. Parfémy mají společné i to, že jsou více o pomerančovém květu než o neroli, milovníci neroli se tudíž musí poohlédnout jinde.

Offline simonka89
Avatar
11 příspěvků moje polička 20. června 2018 17:39

Ja se ted vracim k me "stare lasce" od CK.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 20. června 2018 18:31

Dalia To ti přeju, Dali, že se ti líbí. Mně má nová Neroli Outrenoir taky dostává - neroli, čaj a myrrha jsou všude kolem mě. Ale popsat ji tak krásně jako ty neumím:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. června 2018 19:20

Korsičanka Moc děkuji, MiJo!  Trochu jsem se Habanity obávala, ale zbytečně. Pro můj nos je to do slova a do písmene parfémová extáze. 

Néroli Outrenoir neznám. Ale podle složení soudím, že je to čajovka postavená na celkem hutném a zajímavém základě. Tak si ji užívej!