Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:10

Dotaz naprostého parfémového analfabeta, asi se špatným vkusem, jak to tak čtu:

Dnes jsem vyzkoušela Auru od Thierry Mugler, kterou jste tady probíraly.

Ten začátek, jak vy to hodnotíte jako nemocniční dezinfekce a pod., se mi líbí, to potom už ne.

Existuje nějaká  vůně, která obsahuje jen ten začátek?

Děkuji!

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:21

Stará Stanová Kůže a nemohla by ti stačiť len ta nemocničná dezinfekcia? 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:25

Stará Stanová Kůže EDP Baccarat Rouge 540- od Maison Francis Kurkdjian, ale každý tam má dezinfekci různě dlouho

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:28

Janulik03 Já věděla, že se ztrapním. Mně to jako dezinfekce nevoní, spíš jako nějaké zaprášené bylinkové bonbony.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:30

Korsičanka Děkuji. Koukám, že mám drahý vkus. A co je to za složku vlastně ta "dezinfekce" v tom?

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:32

Stará Stanová Kůže pre mna veru si sa nestrapnila, ja čítam recenzie s otvorenými ustami, vraciam sa potom k vôni a hladám, čo to tam mám citiť. No nepoznam to, len vonia, nevonia. Hrozná som, hanbím sa.

Len som chcela byt trapne vtipná. 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. června 2018 13:40

Janulik03 Nejsi trapná, jsi vtipná.

Taky to hodnocení nechápu, navíc ta "dezinfekce" je prý zelená.... No a nad tím zbytkem parfému se oni rozplývají, zatímco pro mě to voní jako nudná ostrá tuctovka.

Asi se člověk k tomu jinému názoru musí pročichat, nevím.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 28. června 2018 14:04

Stará Stanová Kůže Se mě optej, taky tomu nerozumím, ale připomíná mi to moji maminku - zdrav. sestru - a hlavně se mi vůně líbí POTOM! Tak schválně vyzkoušej

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 28. června 2018 14:29

Stará Stanová Kůže a vieš popísať, čo sa ti nepáči potom? Hocijako, ako sa ti podarí.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 28. června 2018 14:42

Stará Stanová Kůže to zeleny v zacatku neni to spis ta rebarbora? urcite uz jsem zkousela i jiny parfem s ni, nevzpomenu si, ale zkusene kolegyne urcite jo

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. června 2018 14:43

slniecko Neumím to popsat. Začátek je krásně neobvyklý, zaprášený, tajemný, nesladký, pak je to najednou úplně běžná, na mě příliš ostrá, agresivní tuctová vůně. No a asi po 2 hodinách se to zase změnilo, zase naopak k lepšímu, už to  není tak ostré.

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 28. června 2018 15:33

Stará Stanová Kůže totiž Aura (EdP)je postavená na dvoch molekulách od firmy Firmenich, jedna pod menom Wolfwood je ešte vo dvoch vôňach Atelier d´Ors (Lune Féline - tá sa mne strašne páči, a páči sa mi aj tá Aura a Larmes du Désert), druhá - Tiger Lily, je len tu a v toaletke. Toaletka je ale bez Wolfwood.

No a ak náhodou ide  tú rebarboru, tak skús Eau de rhubarbe écarlate od Hermés.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. června 2018 18:41

slniecko díky, zkusím to.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 28. června 2018 23:12
Reakce na Janulik03:

 ja čítam recenzie s otvorenými ustami, vraciam sa potom k vôni a hladám, čo to tam mám citiť. No nepoznam to, len vonia, nevonia. 

​A to je nakonec to hlavní. 

Offline jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:03

WOMEN 005 (Manufaktura) - dokonalá kopie Eclat d´Arpege, pouze s malinko vyšším obsahem šťávy ze zelených jablek. Po rozvonění ještě stopa čerstvého tabákového dýmu. Povedená, navíc s podstatně lepší výdrží než Eclat.

212 VIP Party Fever (Carolina Herrera) - naprosto neidentifikovatelné ovoce se syntetickým cedropižmem a v jednu chvíli i s nefalšovaným podhoubím. Syntetická, generická, zbytečná.....typický případ limitky "za každou cenu".

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 01. července 2018 07:54

jerry 

Nezkoušela jsi už, prosím, vůně od Jil Sander

Sunlight

Softly a Softly Eau de Petales.?

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 01. července 2018 07:55

wendulka 

Prosím, je tahle vůně - Narciso Rouge - "sladší" nebo naopak ještě méně sladká než klasický Narciso EdP?

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 01. července 2018 08:32

Miru Jenom ten základ má sladší než Narciso Poudrée a tu jsem dosud vnímala ze všech těch kostek jako nejsladší, čili odpověď zní ano.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 01. července 2018 08:35

wendulka 

Tak to se těším na vyzkoušení o to víc!

Děkuju...

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 01. července 2018 09:40

Miru Mně se líbí, má v sobě tu pudrovou hutnost jako ta první, ale nijak nedusí; ve srovnání s černou kostkou EdT tam chybí zelený tón, ale zase je nepatrně šťavnatější slabou stopou mírně ovocné růže. Zkoušela jsem ji už několikrát a zatím to není tak, že bych ji okamžitě musela mít, ale kdyby byl výhledově třicítkový flakón za slušnou cenu, tak váhat nebudu.