Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. června 2018 18:54
Reakce na jerry:

Agua Miami Beach (Loewe) - čerstvě rozříznutá kůra z citrónu s příjemně osvěžujícím cedrem. Postupem času začala sklouzávat k syntetickému cedropižmu, aby na poslední chvíli vzala zpátečku k hořkému pomeranči s cedrem. Ale ani tak žádný zázrak.

​Tak jsem se dnes rovněž odhodlala a na mně je to zpočátku multivitaminovy džus, který se zvrhne do toho cedropizma, co popisuješ a teď na konci tam mám už i ten hořký pomeranč. Nicméně i přes ten odlišný úvod fakt žádný zázrak . Na druhou stranu když ji srovnám s tou novou odnoží 212 VIP Party od Caroliny Herrera, kterou jsem si naštěstí už prozretelne strikla na papírek, zlatá Loewe hele .

Co mi ale přijde docela dobrý  to je ta Daisy Love  Sice zase sladarna, ale vypadá solidně. Zkoušíš už? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 25. června 2018 19:10
Reakce na razorblade:

viktorka_od splavu kdybys chtela tretinu flakonu, rada se podelim o svuj zbytek, uz skoro rok jsem ho nemela a nevim, jestli ho na sebe jeste kdy striknu :)

​no mám toho v pořadí furt hafo, ale možná se ozvu, díky:-)

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 25. června 2018 19:23

wendulka 

212 VIP Party je tedy dost děsná.

Daisy Love zrovna zkouším. Není vůbec špatná - sladká, to jo, ale taková "pralinková". Jenže se na mě rozležela zase do syntetiky v podobě o něco vyššího levelu cedropižma.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. června 2018 19:32

jerry Jo, pralinková.

Hm, tak to na mně pořád dobrý. No uvidím, až prozkouším víc ze vzorku.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 25. června 2018 20:47

Daisy Love (Marc Jacobs) - láska prý prochází žaludkem - téhle poučky se drží i Daisy Love. Sladká, s výraznými gurmánskými tóny náplní do čokoládových pralinek nabíraných dřevěnou lžící. Po několika hodinách sice sklouzla k finále v podobě poněkud syntetického dřevopižma, ale není to zas až tak zlé.

Spicy Charm (Douglas/Nocibé) - sladkokyselá drogerková cedrovka, jejíž název působí spíše jako ironie.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. června 2018 21:23

jerry Hm, tak jsem teď tu Daisy Love dala na sobě očichat mamce a Shalimar Souffle Lumiere je prej lepší. A dokonce i lepší než Musc Noble. Naštěstí to vzápětí vyžehlila tím, když za dnešního vítěze označila Exquisite Embroidery - lepší se fialinka.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 25. června 2018 21:45

wendulka 

Jó vytrvalý výcvik - ten dělá divy

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2018 19:44

Narciso Rodriguez: Narciso (Eau de Parfum Rouge)

V červeném Narcisu najdete podobně jako v Narciso Poudrée růžové mýdlové bubliny s tím rozdílem, že tyhle poletují kolem vázy s kosatci. Po nich se stejně jako v růžové verzi objeví vůně tělového krému a pudru s tóny marshmallow bez kokosové gardénie, která mě ruší v klasice. Lehce se odliší až v základu, který má Narciso Rouge zahuštěný bíločokoládovou tonkou. Tohle se opět povedlo!

Balmain: Ivoire (2012)

S původní Ivoire nemá společné vůbec nic. Tahle se od úvodního hořkého zeleného galbana, osvěženého mandarinkou propracuje přes sametově zelené lístky fialek ke květinovce s tropicky hřejivým ylangem, jasmínem a vůní líčidel (kosatec s růží) na moderním chypre základu se špetkou vanilku. Jen ten syntetický ocásek se čpícím cedrem a kosmetickým pižmem to ale zbytečně kazí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:00

wendulka Jé, Vendulko, a já dnes v parfumérce na ten červený flakon koukala a nakonec jsem ho obešla a nestříkla ani na papírek. Po Tvém lákavém popisu to budu muset příště napravit. 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:15

wendulka Tenhle Narciso se fakt hodně povedl, moc se mi v tom líbí ten kosatec. Dokonce uvažuju, že si ho pořídím.

Pro mě určitě jeden z nejlepších počinů v mainstreamu v tomto roce. 

Dalia Příště vyzkoušej .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:32

blackviolet Na kosatec slyším. Vyzkouším a obávám se, že mi zamává s pořadím v tužebníku. 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:54

wendulka 

Narciso a s kosatcem? Tak to zní mým uším velmi libě...ještě jak to bude "znít" mému nosu

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:54

Dalia No ten kosatec je tam jenom na začátku, ale moc hezký. Určitě zkus.

blackviolet Jo, třicítku bych asi taky uživila.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:56

wendulka Zkusím a snad se mi NEbude líbit! 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:57

Dalia No právě, jak je v něčem kosatec...   to už mě drží hodně let. A v poslední době se mi zalíbil ve vůních jasmín, ten jsem dřív třeba až tak moc nemusela.

wendulka Myslím, že bych třicítku taky využila .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:58

blackviolet Jo, na jasmín slyším taky. 

Online milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 27. června 2018 21:36
Reakce na Dalia:

wendulka Zkusím a snad se mi NEbude líbit! 

​BUde sa ti páčiť Dali. Vôňa je hebučká, mäkká, jemne pikantná aj jemne sladká zároveň.  Zmyselne ženská, cítim v nej krémový rúž, sladkastý prášok, tento Narciso bude veľký zberač komplimentov. 

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 27. června 2018 21:43
Reakce na blackviolet:

wendulka Tenhle Narciso se fakt hodně povedl, moc se mi v tom líbí ten kosatec. Dokonce uvažuju, že si ho pořídím.

Pro mě určitě jeden z nejlepších počinů v mainstreamu v tomto roce. 

Dalia Příště vyzkoušej .

​Souhlasím. Hodně povedená vůně a po dlouhé době něco z mainstreamu, co bych i unosila.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2018 21:50

milacka Martula Tak děkuji pěkně, děvčata!  Určitě vyzkouším a začínám se na to těšit. Za tři týdny jedu zase do Brna, tak potom poreferuji. 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 27. června 2018 22:33

Light Blue Italian Zest (Dolce&Gabbana) - citronová kůra - čerstvě rozříznutá, pižmově nasládlá, sametové hebká. Intenzívní a vytrvalá. Po značné době šťavnaté zelené jablko, které vůni významně posunulo k Eclat d´Arpege (ta podoba je opravdu hodně výrazná). Pro mě příjemné překvapení, navíc s výbornou výdrží.

Fleur de Jasmin (Solinotes) - čerstvě utržené jasmínové květy plující po hladině jasmínového čaje a pak už jen sladký jasmín s jemnou konvalinkou. Takřka soliflor a navíc velmi povedený.